Skocz do zawartości
brainq

Dirt Rally

Rekomendowane odpowiedzi

WRC 5 wcale nie jest według mnie gniotem. Nawet w sporej liczbie recenzji z tego co patrzyłem dostała oceny po 7-8 na 10 i to nawet na znanych portalach o grach. Nie jest to jakaś wybitna gra, ale moim zdaniem przyjemna, a otoczka zawodów WRC bardzo mi się właśnie podoba. No ale ok, masz prawo do takiego zdania. Co do modelu jazdy w Dirt Rally. Jest przyjemny i nie jest tak, że jest dla mnie za trudny, bo kiedyś i nawet w RBR sporo grałem i całkiem nieźle opanowałem model jazdy z tej gry, ale po prostu już mi się nie chce ślęczeć nad grą godzinami, aby dobrze opanować jej model jazdy. Wolę sobie włączyć coś lżejszego, co bez wielogodzinnych treningów da mi na szybko przyjemność z gry. Taki urok starzenia się i coraz mniejszej ilości czasu na gry. ;)

No to już jest jakiś argument ale powiem Ci, że ja mam przegrane jakieś 15-20h (raczej bliżej 20h) i idzie opanować ten model jazdy do stopnia zadowalającego i pozwalającego na osiąganie miejsc w pierwszej trójce spokojnie (z tymże te czasy nie trzymają jak dla mnie równego poziomu trudności). Wiadomo, zależy jeszcze od skilla wyniesionego z innych gier, przyzwyczajeń itd... Najgorsze są początki no i do tych odcinków 15km i więcej potrzeba już sporo cierpliwości, to samo z pikes peak.

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah 4 próba w deszczowej Finalndii a tu taka niespodzianka :cool::lol2:

vs5SdsV.jpg?

Ale czasy są z tyłka bo na innym odcinku miałem 15s straty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah 4 próba w deszczowej Finalndii a tu taka niespodzianka :cool::lol2:

vs5SdsV.jpg?

Ale czasy są z tyłka bo na innym odcinku miałem 15s straty...

 

sprawdź czy czasem ten co był zawsze pierwszy nie poddał OS-u bo czasami tak jest i się wygrywa bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można porównać nowego dirta do rbr?

Oczywiście chodzi o grę na kierownicy. W Rbr grałem długo na g25 i chętnie kupiłbym coś nowego, byle było tak realnie jak w ryśku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka.

 

Kierownica. Która? Driving Force GT którą kiedyś miałem jest już niedostępna. Półka logitecha to koszt 1300PLN :<. Jest też na allegro używek kilka Logitech MOMO. Są też Thrustmastery ale nie mam pojęcia co jest dobre i supportowane prze grę.

 

Kto na czym gra i co może polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka.

 

Kierownica. Która? Driving Force GT którą kiedyś miałem jest już niedostępna. Półka logitecha to koszt 1300PLN :<. Jest też na allegro używek kilka Logitech MOMO. Są też Thrustmastery ale nie mam pojęcia co jest dobre i supportowane prze grę.

 

Kto na czym gra i co może polecić?

Ja z OLX wyhaczyłem nówkę nieśmiganą G27 ze standem za 650zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ogarniam OLX. Dużo ofert.

Edytowane przez Sobtainer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie miałem rozknime dotyczący dirt rally czego brakuje a no brakuje tras dwu-torowych coś takiego nawet nie pamiętam jak się to nazywało polegało na tym że jak zakończyło rajd każdego państwa to ścigało na zamkniętych torach i nie można było wjechać na tor przeciwnika bo są zagrożone barierkami i płotem betonowym, więc mogli by coś takiego dodać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

Podobno T500RS / T300RS są dobre reszta to kilka klas niżej. Te wszystkie G25/27 itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale ceny stary, dawać 1500-1800 za kierownicę to trzeba być trochę nie ogarniającym tematu. G27 to w pełni profesjonalna kierownica, mówienie o niej że jest kilka klas niżej jest trochę na wyrost. Chyba, że za przeproszeniem srasz pieniędzmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale ceny stary, dawać 1500-1800 za kierownicę to trzeba być trochę nie ogarniającym tematu. G27 to w pełni profesjonalna kierownica, mówienie o niej że jest kilka klas niżej jest trochę na wyrost. Chyba, że za przeproszeniem srasz pieniędzmi.

To tylko kieros, on zrzędzi na wszystko, gry, filmy, hardware, jedzenie, Naczelna maruda laba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdź czy czasem ten co był zawsze pierwszy nie poddał OS-u bo czasami tak jest i się wygrywa bez problemu

No właśnie do tego "kolesia" na 2 pozycji najwięcej straciłem na 1 stage`u. Tak jest po prostu, że te czasy są trochę bez sensu. To samo miałem chwilę później na Szwecji. Na 1 odcinku wyciskam z siebie ostatnie poty i kończę z 5 sek straty a na kolejnym ocieram się o zaspy i zaliczam zwycięstwo. Szczerze mówiąc to jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby trurbo kozaki, które mają za zadanie wygrywać wszystkie odcinki miały awarie. Na wyższych poziomach nie ma tych "defektów" tyle. Zresztą wystarczy porównać screen Azgoratha z poprzedniej strony z moim. Na początku kariery te ziomki z dalszych pozycji to chyba bawią się w destruction derby :lol2:

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko kieros, on zrzędzi na wszystko, gry, filmy, hardware, jedzenie, Naczelna maruda laba.

Dobry avatar ma w takim razie :)

 

Wracając do tematu, kupiłem na OLX DFGT, nie mogę się doczekać aż przyjedzie ;P granie na padzie zdecydowanie pogarsza moje ambicje :)

Edytowane przez Sobtainer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą wystarczy porównać screen Azgoratha z poprzedniej strony z moim. Na początku kariery te ziomki z dalszych pozycji to chyba bawią się w destruction derby :lol2:

Można się śmiać, ale tak to wygląda :E Połowa uczestników ma awarie, kończy bez koła etc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można się śmiać, ale tak to wygląda :E Połowa uczestników ma awarie, kończy bez koła etc :D

Chciałbym bez koła, ja chłodnicę uwaliłem, bo raz frontem o drzewo się owinąłem, przy 9 rajdzie nie szło już jechać :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym bez koła, ja chłodnicę uwaliłem, bo raz frontem o drzewo się owinąłem, przy 9 rajdzie nie szło już jechać :E

 

najgorzej jak tyłem zahaczysz o jakąś skarpę i od razu guma strzela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedobrze jak ci guma strzeli :E

Edytowane przez hwdp43

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie miałem rozknime dotyczący dirt rally czego brakuje a no brakuje tras dwu-torowych coś takiego nawet nie pamiętam jak się to nazywało polegało na tym że jak zakończyło rajd każdego państwa to ścigało na zamkniętych torach i nie można było wjechać na tor przeciwnika bo są zagrożone barierkami i płotem betonowym, więc mogli by coś takiego dodać.

takie coś nosi nazwę "Super Special Stage" ;) ano brakuje trochę czegoś takiego, ogólnie to trochę brakuje tras i czegoś w rodzaju szkółki, albo placu z asfaltem i szutrem, co by można było ćwiczyć hairpiny i takie tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem do 1970s w mistrzostwach i na padzie z wyłączeniem wszystkiego nie idzie ujechać żadnej trasy w Szwecji. Czekam na kierownice i na razie wstrzymuje się od grania bo nie ma szans na padzie dobrych miejsc zająć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...na padzie z wyłączeniem wszystkiego nie idzie ujechać żadnej trasy w Szwecji. \

 

Mi znacznie lepiej idzie na klawiaturze niż na padzie :E.

Ale to ogólnie w grach samochodowych tak mam.

Z padem jest może wygodniej, ale precyzja działania pozostawia dużo do życzenia. Mówię o padzie od XB360.

Nie bawiłem się jednak ustawieniami, nawet nie patrzyłem, czy jakieś są. Może da się gdzieś coś poustawiać z czułością i martwymi strefami, żeby było lepiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bawiłem się jednak ustawieniami, nawet nie patrzyłem, czy jakieś są. Może da się gdzieś coś poustawiać z czułością i martwymi strefami, żeby było lepiej?

Tak. Ustawienia to podstawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia w porównaniu z kierownicą to jest kosmos, nigdy nie ustawisz PADA jak kierownica. PAD po prostu nie nadaje się do pełnej realistycznej jazdy. Ja czekam na kierownice z OLX, koleś coś nie odpowiada mam nadzieje, że jutro przyjedzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ktoś widział? Ktoś grał w LRE na konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...