Skocz do zawartości
brainq

Dirt Rally

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

warto to brać za 70 zł z cdkeys.com? Nie mam kierownicy więc nie wiem czy jest sens, mam tylko pada od x360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

warto to brać za 70 zł z cdkeys.com? Nie mam kierownicy więc nie wiem czy jest sens, mam tylko pada od x360

 

Co do sklepu to nie wiem, cena dobra. Warto, na padzie też się genialnie gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ledwo wyszła na konsole i forum codies roi się od debilnych wątków: "game is too hard!", "please add gymkhana!" :E

 

Console peasant :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ledwo wyszła na konsole i forum codies roi się od debilnych wątków: "game is too hard!", "please add gymkhana!" :E

 

Console peasant :E

Dobrze, że plebs nie miał dostępu do early access, bóg jeden wie co by się z tą grą stało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpiszcie w google "dirt rally duchowy spadkobierca" i klik w link na jutub, przykład idzie z góry.

Skoro ktoś wspomina stare Coliny, symulator Richard Burns Rally a tworzy na ekranie to co tworzy to ja nie mam pytań.

Jeżeli symulatory mają być casualowe dla niedzielnych graczy to niech ktoś zatrzyma ziemię bo chcę wysiąść :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MalagBaul

Wpiszcie w google "dirt rally duchowy spadkobierca" i klik w link na jutub, przykład idzie z góry.

Nie wiadomo czy się śmiać, czy płakać, normalnie masakra :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten yt zrobione przez dobre programy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dałem rady obejrzeć całego. Ludzie kompletnie nie znają się na tym o czym mówią i jak usłyszałem, że grafika jest podobna do tej z drivecluba to wymiękłem. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg jak ich słucham jak gadają głupoty np ze brak gier symulacyjnych na rynku czy ze tą gre nazywają wyścigami to już dostałem raka.

 

i jeszcze zobaczcie jak oni jada nie przypominam zebym tak jechał za pierwszym razem.

Edytowane przez brainq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze zobaczcie jak oni jada nie przypominam zebym tak jechał za pierwszym razem.

Pfff ja wziąłem Focusa za pierwszym razem, przejechałem 400 metrów i wylądowałem w rowie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG, ale kłuje w oczy jak oni jeżdżą. Masakra.

 

Jak odpalałem 1. raz DiRT Rally, jeszcze w nim nie było Focusa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG, ale kłuje w oczy jak oni jeżdżą. Masakra.

 

Jak odpalałem 1. raz DiRT Rally, jeszcze w nim nie było Focusa :D

Tfu co ja mówie, Fiesta nie Focus :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiecie od czego się tak dzieje że czasem tak smaochód mi się rozmazuję żeby po chwili wróciła ostrość ? Przed patchem było wszystko wporzo.

26121107740_b9c4187a52_h.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo na powtórkach. W czasie jazdy korzystam tylko z kamery wewnątrz. Podobno bug nowego patcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo ;) Do tego na kamerze ze środka, gdzie widać cały "kokpit" jest odczuwalny lekki lag porównując do reszty kamer.

Edytowane przez HiT92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg jak ich słucham jak gadają głupoty np ze brak gier symulacyjnych na rynku czy ze tą gre nazywają wyścigami to już dostałem raka.

 

i jeszcze zobaczcie jak oni jada nie przypominam zebym tak jechał za pierwszym razem.

 

Masakra,to jest profanacja Dirt Rally !!! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caly czas poluje na okazje z G27, ale chcialem sie dowiedziec jak Wam sie jezdzi na kierze. :) Grajac na kamerze z wnetrza i krecac kierownica widoczny jest lag miedzy skrecaniem kierownica Logitecha a ta na ekranie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MalagBaul

Jak wyłączysz ręce kierowcy to nie ma lagu i kierownica obraca się identycznie jak prawdziwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie popylam Peugeot'em 205 T16 Evo 2 - ale to ma kopa :P Już prawie 50h ograne, a na razie jeździłem 4-5 rajdówkami. Obrałem sobie taki system, że przy pierwszych mistrzostwach wybrałem Mini i potem konsekwentnie w prawo kolejne grupy samochodów. 480KM na 910kg robi swoje.

Jeżdżę z kamery zza szyby, ale laga nie odczuwam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T16 robi robotę, przy nim Audi Quattro prowadzi sie jak ciężarówka :lol2:

 

Alpine A110 przyjemnie się pomyka :cool:

Edytowane przez HiT92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MalagBaul

Ja własnie za to lubię Quattro, niestety można zapomnieć o biciu rekordów gdy prowadzi się ten czołg - top tabeli to same Peugeoty i Lancie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do Delty S4 i T16, Quattro jest bardzo podsterowne ze względu na silnik umieszczony z przodu, ale też można się nim fajnie pobawić :D

Edytowane przez HiT92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MalagBaul - zgodnie z rzeczywistymi realiami grupy B ;)

 

Co ciekawe, mi się naprawdę dobrze pomyka Quattro Pikes Peak. Jakieś takie "pewniejsze" od 205 (405 w ogóle nie mogę ogarnąć, strasznie dziwnie się prowadzi jak dla mnie), a jednak czasy wcale nie są gorsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MalagBaul

Mi też Quattro PP prowadzi się najłatwiej, ale i tak nie lubię Pikes Peak :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiecie od czego się tak dzieje że czasem tak smaochód mi się rozmazuję żeby po chwili wróciła ostrość ? Przed patchem było wszystko wporzo.

26121107740_b9c4187a52_h.jpg

Rozwiazaniem na teraz jest zmiana shader details na low. Roznica w jakosci wyswietlanego obrazu jest znikoma, ale za to obraz jest wolny od tego upierdliwego blur glitch`a ;)

 

Gierka swietna. Mam pytanie wiecie moze jaka jest strategia dystrybutora odnosnie wersji komputerowej tej gry? Nie ma jej na polkach ani w Empiku, ani w Media itd. Myslalem ze gra ukaze sie we wszystkich wiekszych sklepach... ale sam musialem kupic online w jednej z sieci sklepow z czesciami komputerowymi i odebrac w salonie... a szkoda. No ale moze nasz rodzimy dystrybutor uznal ze jest to produkt niszowy.

Edytowane przez bartekno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...