Skocz do zawartości
brainq

Dirt Rally

Rekomendowane odpowiedzi

a wiadomo cokolwiek o rozbudowie trybu multiplayer? bo ten aktualnie jest dość ubogi -ograniczajac się tylko do jazdy w kółko w 4 graczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To niech zrobią możliwość wrzucenia własnych plików z nagranymi komendami. I edytor notatek, bo niektóre miejsca na kilku trasach wołają o pomstę do nieba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pulpit, dlaczego tobie na niczym już nie zależy przy tej grze? Pojawia się kolejna rzecz teraz jak polski pilot, a ty zaraz "po co"? No sorry, ale jakoś to chyba nie stanowi wielkiego problemu i Coliny były w pełni spolonizowane i to całkiem dobrze. Mam wrażenie, że mogli dla cieibe jeszcze pierwszą wersję tej bety wydać na półki sklepowe za 150zł i gitara...

Gra wraca klimatem do starszych odsłon, więc się nie dziw, że niektóre rzeczy kłują w oczy starym wyjadaczom; gdy parę lat temu to jakoś nie był żaden problem dla twórców. I kolejny raz powtórzę, że "Codies" mieli to wszystko na wysokim poziomie i teraz trochę bolą braki, skoro kiedyś dało się zaaplikować to i owo.

Edytowane przez Pawelek6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pulpit, dlaczego tobie na niczym już nie zależy przy tej grze? Pojawia się kolejna rzecz teraz jak polski pilot, a ty zaraz "po co"? No sorry, ale jakoś to chyba nie stanowi wielkiego problemu i Coliny były w pełni spolonizowane i to całkiem dobrze. Mam wrażenie, że mogli dla cieibe jeszcze pierwszą wersję tej bety wydać na półki sklepowe za 150zł i gitara...

Gra wraca klimatem do starszych odsłon, więc się nie dziw, że niektóre rzeczy kłują w oczy starym wyjadaczom; gdy parę lat temu to jakoś nie był żaden problem dla twórców. I kolejny raz powtórzę, że "Codies" mieli to wszystko na wysokim poziomie i teraz trochę bolą braki, skoro kiedyś dało się zaaplikować to i owo.

Przeceniesz popularność tej gry, dużo większe tytuły nie mają w pełni polskiej gry, a ty wymagasz od dirta czegoś takiego? Ba! Dirt 3 nie miał nawet wersji kinowej, a był zrobiony na większą skalę niż Dirt Rally targetowany tylko pod wyjadaczy. Obecnie koszt produkcji gry jest większy niż za czasów kiedy grali "prawdziwi gracze" - cokolwiek to znaczy. Ludzie chcą pieniądze za swoje umiejętności, nikt nie będzie tyrał za darmo. Ostatnio voice aktorzy chcieli strajkować, bo zauważyli jak firmy kroją ich z przychodów, bo dostają jakieś śmieszne pieniądze, a gra zarabia miliony.

Patrzę na to realistycznie i nie trzymam głowy w chmurach. To nie jest jakaś wiedza tajemna o game devie. Nie zależy, a bycie świadomym że coś się nie stanie to dwie różne rzeczy. Chciałbym tryb turniejowy, lokalny, czekałbym na to jak na gwiazdkę, ale wiem że to się nie zdarzy. Skąd to wiem? Bo Codemasters pisze jakie mają plany i co chcą umieścić w grze. Skoro nie będzie takich rzeczy to czemu sądzisz, że poświęcą środki na coś czego chce może 2% graczy jak nie mniej. Ja wiem, że ty czujesz sie ważny i oczekujesz, że wszystko kręci się wokół ciebie, ale polska nie jest aż tak istotnym rynkiem gier żeby zwracać na niego uwagę.

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wiem, że ty czujesz sie ważny i oczekujesz, że wszystko kręci się wokół ciebie

Gdzie tak napisałem? Poza tym, nie ja to pierwszy zauważyłem.

A że nie będzie wszystkiego, to wiadome; lecz razi jednak jakby nie patrzeć gdy dawniej to było coś normalnego. Nieprawdaż?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak śmialiście skrytykować najlepszą z najlepszych grę w historii elektronicznej rozgrywki! Wstydźcie się. Skoro gra jest taka jaka jest to taka ma być! A wy oczekujecie czegoś więcej. W du***ach wam się poprzewracało. :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ważny jest kontekst drogi Jachu. Oczekiwać pełnej polonizacji gry, w którą gra garstka polaków to jednak trochę isę w du** poprzewracało :) Ten temat z resztą już to udowodnił, kazdy pierwszy do wyrażania opinii, a jak przyszło co do czego to się okazało, że 2 osoby z 20 wypowiadających sie mają grę, a reszta ogląda filmiki na YT.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam grę i też bym kilka zmian wprowadził ;) Zresztą moją opinię znasz. I nie sądzę że oczekiwanie czegoś więcej to jakaś przesada. Tak naprawdę problemu by nie było gdyby Codemasters dopuściło do działania moderów. Zobaczymy czy tak będzie, czy tylko tak zwodzili żeby ludzie kupowali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam... i do "poważnego rajdowania" brakuje mi skilla. Albo cierpliwości. Albo hmm, kierownicy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wg serwisu steamspy http://steamspy.com/app/310560

Polaków (spośród wszystkich krajów) grających w Dirta jest 1%, natomiast posiadających ją - 0,94% (typowo :E), więc raczej nie ma co liczyć na polską wersję. Niemniej byłoby miło, gdyby w przyszłości gra była w jakiś sposób otwarta dla modderów...;)

Edytowane przez piterski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

NO i właśnie na mody się Codies nie chcą zgodzić, z jakiegoś sobie tylko znanego powodu :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Friends results... :E

A dobra. Widzę, że suwak nie pójdzie już w górę :P Nie wiem jak to działa. Gram tylko karierę ;)

Edytowane przez Mustar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Mustar @Pulpit

:hmm:

Macie w ogóle tą grę, czy na piracie jedziecie? :E Tak się składa, że tylko w zakładce "Friends Results" możesz zobaczyć, który masz czas na świecie. Dziwne jest to, że nie możesz zobaczyć pełnej listy, a tylko pozycję na której jesteś. Poza tym, żaden z moich znajomych na steam nie posiada tej gry. Ale co tam, lepiej jakieś bzdury napisać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Mustar @Pulpit

Macie w ogóle tą grę, czy na piracie jedziecie? :E Tak się składa, że tylko w zakładce "Friends Results" możesz zobaczyć, który masz czas na świecie. Dziwne jest to, że nie możesz zobaczyć pełnej listy, a tylko pozycję na której jesteś. Poza tym, żaden z moich znajomych na steam nie posiada tej gry. Ale co tam, lepiej jakieś bzdury napisać.

Grę mam http://steamcommunity.com/id/deith ale ja nie mam znajomych więc nie patrze na tablice, kto wie może gdzieś jakiś czas wykręciłem, ale nie szukałem.

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale ja nie mam znajomych

:przytula:

Mam kupić tą grę tylko po to żeby Cie dodać? :E

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Mustar @Pulpit

No pewnie... od razu pirat. Po pierwsze napisałem po chwili, że gram tylko w karierę a po drugie w sygnaturce mam profil steam (tak wiem, mi również nie chciałoby się klikać ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I edytor map, i kilogram koksu i karły ze srebrnymi tacami :hmm:

W każdym temacie bawisz się w przemądrzałego wrzoda na dupie ?

Nie wymieniłem rzeczy, z którymi by sobie twórcy nie poradzili.

Skoro masz grę, to raczej zauważyłeś że w wielu miejscach opis nijak ma się do zakrętów. A gdyby sobie móc ułożyć własny, to gra by wiele zyskała.

Rbr, ktorego wspominanie tak cię irytuje miał plugin, ktory pozwalał na tworzenie wlasnego opisu. Bez niego bym w ryśka nie grał, bo tam oryginalny opis był jeszcze bardziej do bani niż tu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wymieniłem rzeczy, z którymi by sobie twórcy nie poradzili.

Dalej zakładasz, że każdy chce wywalić pieniądze na rzeczy, których będzie używać 2% posiadaczy gry. Wróć jak zmienisz założenia, bo nie mamy o czym gadać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

NO i właśnie na mody się Codies nie chcą zgodzić, z jakiegoś sobie tylko znanego powodu :/

Tak sobie przeglądałem ostatnio ichnie forum i tak wyczytałem, że mają trochę problemów licencyjnych: z grafikami na autach, z autami w ogóle -toyot, citroenów (oprócz D3 RX) nie będzie, nie wiadomo jak z peugeotem i mitsubishim, dwa auta renaulty musieli z gry usunąć zanim na dobre w niej zagościły (być może do ostatniego update).

No i z systemem zniszczeń też maja problem z powodu producentów "We have to tread a careful line with what is allowed by the vehicle manufacturers thoug"

Pewnie modyfikowanie aut, tras, reklam itd też jest z tym powiązane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi