Skocz do zawartości
piotr147

Zakłamanie narodu Polskiego

Rekomendowane odpowiedzi

To na Zachodzie wbicie się w gęsty ruch uliczny nie jest taką niemożliwością, jak w Polsce

Według Ciebie Włochy to też "zachód"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A wg. ciebie nie? :)

Edytowane przez Suicider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowanie północ czy południe bez znaczenia bo to i tak europa która nie była w ZSRR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce dominują dwa kulty: kult mamony i kult autorytetów. To mnie najbardziej wpienia. Poza tym, przeciętny Polak to taki ekspert-debil od wszystkiego. Od marihuany, związków homo, edukacji (że polska szkoła najlepsza).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do marihuany to jest już sporo badań o niej zrobionych i są powszechnie dostępne.

Polskie szkoły są coraz gorsze i widzę to po młodszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Insane, a ty jesteś ekspertem na temat polaków :thumbup: Ciekawe kto z twojego otoczenia uważa polską szkołę za najlepszą. piotr, wiadomo, że nie chodzi o stronę świata... Dlatego użył cudzysłowu... Badania są dostępne, tak samo jak marihuana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Insane, a ty jesteś ekspertem na temat polaków :thumbup: Ciekawe kto z twojego otoczenia uważa polską szkołę za najlepszą. piotr, wiadomo, że nie chodzi o stronę świata... Dlatego użył cudzysłowu... Badania są dostępne, tak samo jak marihuana...

 

Nie jestem ekspertem, ale jestem obserwatorem, który był sobie tu i tam (czyt. na zgniłym zachodzie). Badania są dostępne, ale i tak konserwatywny beton wie swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na "zachodzie" szykanują "obcych", to na "zachodzie" dominuje nepotyzm, to na "zachodzie" ludzi wyrzuca się na ulicę gdy stracą pracę, to na "zachodzie" ludzie pożerają ludzi w obliczu kryzysu i biedy, to na "zachodzie"... Kwestia doświadczeń osobistych. Nie wnosi nic do tematu.

Co, w Polsce nie szykanują obcych? Dostaje się: Żydom, Murzynom, Niemcom, Rosjanom i wielu innym nacjom :rotfl:

Co, w Polsce nie ma nepotyzmu szalejącego z góry na dół?

Co, w Polsce opieka socjalna potrafi utrzymać przy życiu ludzi, którzy tracą pracę?

Na Zachodzie ludzie zjadają ludzi? Co to, za dużo horrorów? :E

Według Ciebie Włochy to też "zachód"?

Paczam na mapę, widzę południe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Paczam na mapę, widzę południe :)

Geograficznie, a nie politycznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Politycznie, mentalnie też to nieco inny świat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porozmawiaj z ludźmi zza granicy. Każdy ma o swoim narodzie takie zdanie (no chyba, że są zakochani w sobie jak Francuzi :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracowałem w firmie, w której (w/g znajomego z HR) było zdaje się 37 narodowości. Rozmawiałem z różnymi ludźmi. Żadna nacja nie jest kryształowa i nigdzie nie ma bajki. Bajki to widzimy co najwyżej, jak jedziemy gdzieś na urlop, albo oglądamy sobie jakiś programik w TV. Niemniej, można zauważyć jakieś wzorce, różnice. Nie wszystkie cechy Polaków (osobiście) uznaję za złe, ale widzę też te negatywne - i o tym wyżej pisałem.

PS. Zakochanych w sobie nacji jest więcej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

Jesteśmy bardziej nieufni i mniej otwarci ale czy to złe to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy kłamie :E złodzieje są wszędzie nie tylko w Polsce, bajkopisarzy z zagranicą też są nawet kilku znam tak, więc zależy na kogo się trafi jeden będzie lepszy lub gorszy z jednym trzeba się pogodzić nie znam osoby co by nie kłamała jak to Dr.House powiadał "everybody lies" :E

Nie trzeba wymyślonych postaci i serialu, bo są książki naukowe.

Ewolucjoniści rozpiskę zrobili, że dobór naturalny kształtuje mechanizmy altruizmu i egoizmu. W zasadzie to jedyny słuszny jest egoizm genów i normalny człowiek musi nauczyć się oszukiwać na każdym kroku i wykrywać oszustwa, żeby odnieść sukces.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

No i właśnie to jest jeden z powodów dlaczego u nas jest gorzej. Ludzie wolą cwaniaczyć, bawić się w cwaniaków i oszukiwać zamiast się czegoś nauczyć bo w naczej mentalnści cwaniak głąb i idiota to jest ktoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem już parę lat w Anglii i połowy Polaków lepiej nie poznać ...

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...