Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

blajo6

Stacja dokująca dla dysku twardego LogiLink QP0010

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam stację dokującą LogiLink QP0010.

 

Problem polega na tym iż podczas kopiowania na USB 3.0 co jakiś czas podczas kopiowania na dysk podłączony do stacji urządzenie na sekundę rozłącza się automatycznie, a następnie podłącza się ponownie. Niestety skutkuje to przerwaniem kopiowania danych :( Problem ten występował na starej konfiguracji (AMD Phenom II x4 965 BE + ASUS Sabertooth 990FX + Win 7) jak i na obecnej (ASUS z-97 Pro Gamer + i7 4790k + Win 8.1)... Jak widać konfiguracje różne - różne też systemy, a problem niestety ten sam.

Urządzenie też musi być ponieważ oddawałem na gwarancję dwa razy i dwa razy dostawałem nowiutkie zaplombowane. Już ręce opadają, bo nie wiem w czym tkwi problem. Kabla używam oryginalnego z pudełka - żadnych przedłużek itp.. Podpięty bezpośrednio do USB na front panelu (z tyłu na płycie też testowałem). Kombinowałem też z funkcją ASUS USB 3.0 boost i też nie pomaga :(

Jakieś rady jak to naprawić ? Może ktoś miał podobny problem ? Na necie znalazłem kolesia co miał podobny problem ale z Pendrivem w laptopie, że rozłączał mu podczas kopiowania na sekundę lecz nikt mu nie odpowiedział...

 

Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...