Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jackassmtv

NHL

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie weim komu będe kibicował bo stałej druzyny to ja nie mam w nhl. Wiesz moze czy będą po tej przerwie transmitować w polsat sport :question:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ale mam taką nadzieje bo mam cyfrowy polsat a wszystko co najlepsze już kradnie cyfra więc licze na to że chociasz nhl zostanie w polsacie sport

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ale mam taką nadzieje bo mam cyfrowy polsat a wszystko co najlepsze już kradnie cyfra więc licze na to że chociasz nhl zostanie w polsacie sport

najgorsze jest to że narazie na polsacie sport nie reklamuja wogóle nhl więc nie wiadomo jak to bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze z tego co sie orientuje rozgrywki w Polsce ma wykupione C+ i bardzo dobrze bo fajnie komentuja no i mam:-) przed lockoutem to własnie oni transmitowali na zywo i mieli jeszzce na 3 sezony chyba, wiec jesli nie zostala zerwana przez lockout to bedzie w Canalu a kibicuje jak co roku Dallas Stars bądz Colorado Avalanche btw nie wiecie gdzie w tym roku gra Sakic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze z tego co sie orientuje rozgrywki w Polsce ma wykupione C+ i bardzo dobrze bo fajnie komentuja no i mam:-) przed lockoutem to własnie oni transmitowali na zywo i mieli jeszzce na 3 sezony chyba, wiec jesli nie zostala zerwana przez lockout to bedzie w Canalu a kibicuje jak co roku Dallas Stars bądz Colorado Avalanche btw nie wiecie gdzie w tym roku gra Sakic ?

Chce Ci powiedziec ze przed przerwa jaką mieli Polsta Sport też transmitował mecze (na żywo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed lockoutem mecze na żywo były na Polsacie Sport obecnie chyba jeszcze nikt nie podpisal umowy na następny sezon ale mam nadzieje że będzie to dalej polsat. Ja kibicuje Philadelphi. Joe Sakic gra w Colorado.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myslałem że Sakic gdzies przeszedł... a to dobrze, ma ktos moze www z składami, z checia bym zobaczył co sie pozmieniało :-) a ja mam nadzieje ze bedzie na C+ :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego wszystkiego przypomnial mi sie mecz Polska - Gwiazdy NHL. Piep****y gol 4 sekundy przed koncem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego wszystkiego przypomnial mi sie mecz Polska - Gwiazdy NHL. Piep****y gol 4 sekundy przed koncem.

hehehe ty wierzysz że grali na serio, specjalnie długo ciaglni ten wynik, polacy w hokeju sa słabi, niemaja szans przy gwiazdach z NHL... to był ukartowany mecz, zreszta to widac we wszystkich meczach przyjazni byl jakis scenariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do składów to wejdź sobie na www.nhl.com i potem wystarczy że wybierzesz interesujacy ciebie zespół. Sklady tam są prawie na bierząco aktualizowane ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehehe ty wierzysz że grali na serio, specjalnie długo ciaglni ten wynik, polacy w hokeju sa słabi, niemaja szans przy gwiazdach z NHL... to był ukartowany mecz,  zreszta to widac we wszystkich meczach przyjazni byl jakis scenariusz

Ja tam sie na hokeju nie znam za bardzo :P :P :P wiec nie potrafie stwierdzic ze mecz byl ukartowany, ale jesli tak mowisz to ci wierze. A to ze polacy sa slabi w tym sporcie to wiem, lecz jesli mielibysmy druzyne Czerkawskich to moze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jest odpowiedz :)

 

Prawdopodobnie 5 października rozpoczną

się po rocznej przerwie, spowodowanej lokautem, rozgrywki największej hokejowej ligi świata czyli NHL. Znowu będziemy mogli emocjonować się hokejem w najlepszym wydaniu, tym bardziej, że w rozgrywkach weźmie udział dwóch polskich hokeistów: Mariusz Czerkawski i Krzysztof Oliwa a transmisje przeprowadzi, podobnie jak w sezonie 2003/2004 Polsat Sport.

 

 

Na 21 lipca planowane jest oficjalne podpisanie nowej umowy między NHL i przez walne zgromadzenie stowarzyszenia zawodników tej ligi (NHLPA). Ustalony został również kalendarz działań na najbliższy czas: 30 lipca nabór graczy do ligi (tzw. Draft), 1 sierpień będzie dniem, w którym kluby będą mogły podpisywać kontrakty z wolnymi zawodnikami, 23 lipca to początek sześciodniowego okresu, w którym zespoły będą mogły wykupywać kontrakty graczy, tak by w przyszłości zmieścić się w limicie wynagrodzeń.

 

W walce o Puchar Stanley stanie do walki 30 zespołów, podzielonych na 6 grup (tzw. Dywizje) te z kolei tworzą dwie Konferencje: Wschodnią (dywizje Northeast, Atlantic i Southeast) i Zachodnią (dywizje Central, Pacyfic i Nortweast). W tym sezonie czeka nas zmiana w regulaminie rozgrywek: każda drużyna rozegra w sezonie zasadniczym 82 mecze, ale jedynie 10 z drużynami z innej konferencji. Na te 82 mecze składać się będą 32 mecze z drużynami z tej samej dywizji (z każdą z 4 drużyn po 8 meczy), 40 spotkań w ramach tej samej konferencji (po 4 mecze z pozostałą dziesiątką z konferencji) oraz 10 meczy z drużynami z innej konferencji (po dwa z ekipami w wybranej dywizji, która co roku będzie się zmieniać).Minusem takiego rozwiązania jest fakt, że na przykład najbliższy mecz Colorado Avalanche - Ottawa Senators możemy obejrzeć za blisko trzy lata - chyba, że obie spotkają się w finale play-off o Puchar Stanley'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juhu... super, że będzie można w Polsce zobaczyć NHL. Bardzo lubię tę dyscyplinę sportu, zwłaszcza w wydaniu NHL ;). Chociaż jak są hokejowe Mistrzostwa Świata, Puchar Świata i Olimpiady to też z zapałem oglądam :). Inne ligi mnie nie interesują ;).

 

Komu kibicuję... Hmmm... Dallas Stars, no i Atlancie Trashers, bo ostatnio byli na ogół na samym końcu ;). Ale nie jestem jakimś fanatykiem tych drużyn. Mogę za to powiedzieć komu nie będę kibicował - Detroit Red Wings ;).

 

No i notowania Toronto u mnie wzrosły z wiadomych względów ;).

 

A co do transmisji w Polsacie Sport, to się bardzo cieszę, że będą. Zresztą komentarz Przemysława Pełki stoi na wysokim poziomie. Oj stracę kilka nocek ;). Jupi :D

:thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już od kilku sezonów kibicuję Detroit Red Wings :) Pozatym jestem wielkim fanem hokeju ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję..... Właśnie skończył się niesamowity mecz w finałach. 6-5 Chicago wygrali po dogrywce z Bostonem. jest 2-2 to już 3-cia dogrywka w finałach !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...