Skocz do zawartości
azgan

Wiedźmin 3 - Modyfikacje

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Kynareth napisał:

Żaden to "next-gen". 

No patrząc jednak na listę modów pod filmem, to jest grubo i w przypadku wydania nextgen, to na nic więcej raczej bym nie liczył ponad to, co zrobili moderzy.
BTW. ja mam grubo ponad 50 modów, więc mnie raczej wcale i niczym nie zaskoczą (a chciałbym się mylić).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ten czas leci. Kiedy ja grałem w Wieśka Trzeciego, to była jeszcze raczej plaskata. Pewnie magiczne implanty jakieś ;)

vFwcVEq.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Ryszawy napisał:

to była jeszcze raczej plaskata

bo młoda, niedojrzała :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 3 wiecznie żywy. Szczytowe osiągnięcie CDPR i branży gier obok Red Dead Redemption 2 i GTA V :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Ryszawy napisał:

Podziękował, zobaczymy co z niej wyrosło.

Żeby zobaczyć co z niej "wyrosło" to musiałbyś zerknąć na Nexusa. Seryjnie już takie bezwstydne mody do W3 porobili że głowa opada. 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Element Wojny napisał:

Żeby zobaczyć co z niej "wyrosło" to musiałbyś zerknąć na Nexusa. Seryjnie już takie bezwstydne mody do W3 porobili że głowa opada. 

To dlatego Redzi nigdy nie wydali narzędzi moderskich z prawdziwego zdarzenia, przynajmniej zapewnili Wieśkowi kilka lat był spokoju ;)

Na niektóre azjatyckie przeróbki Skyrima patrzę z dreszczykiem niedowierzania.

Edytowane przez Ryszawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Ryszawy napisał:

To dlatego Redzi nigdy nie wydali narzędzi moderskich z prawdziwego zdarzenia, przynajmniej zapewnili Wieśkowi kilka lat był spokoju ;)

Ach tam. Chłopy tworzyły od pierwszych dni. ;)

Zresztą zalew modów do W3 akurat jest porażający i ciągle cieszy.
Nadal są tygodnie, gdy powstaje ich (po 7 latach!) kilka dziennie. ;)
Nie śledzę zbytnio innych (mam 10 gier "ulubionych" na nexusie, więc widzę je), ale W3 to jeden z niestarzejących się championów w ilości przybywających modów.
Chyba Skyrim i Fallout mają też grubo. Ale Wiesio nadal daję radę! ;)

 

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zamierzchłych czasach (czyli wtedy, kiedy grałem w Wieśka) screeny z W3 na Nexusie pokazywały przede wszystkim świat gry. Co mnie cieszyło, bo w Skyrimie był festiwal uroczych, nieletnich elfów ubranych w latex, bikini lub nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, Skyrim niewiele oferował jeśli chodzi o fabułę i świat, więc nie dziwi mnie że tak to zaczęli przerabiać.

To samo Fallout 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem dzisiaj mody, o których wspominałem wcześniej i działają bardzo ładnie.
Poniżej na fotce przedstawiam mody, które obecnie używam w grze.

mody.jpg

Mod ustawiający extremalną jakość obrazu o nazwie "modSupremeToExtreme" należy otworzyć i przeczytać sposób jego implementacji.

W skrócie:

1. po otwarciu folderu z modem "modSupremeToExtreme" jeszcze raz otwieramy folder "modSupremeToExtreme"

2. folder "bin" kopiujemy i wklejamy do głównego folderu z zainstalowaną grą pozwalając na jego podmianę.

3. folder "mods" otwieramy, kopiujemy  mod "modSupremeToExtreme" do folderu "mods" w głównym katalogu gry.

To wszystko.

W opcjach graficznych gry pojawią się extremalne ustawienia graficzne, które można sobie samemu ustawić.

Ja pozwoliłem sobie  na ustawienia:

witcher3-2021-11-29-21-30-53-104.jpg witcher3-2021-11-29-21-31-03-049.jpg witcher3-2021-11-29-21-31-26-029.jpg

W czasie rzeczywistym obraz dynamiczny jest sporo ładniejszy, ale tutaj taka mała namiastka z KiW.
W porównaniu do poprzedniego modu w KiW różnica jest bardzo na plus i jestem bardzo zadowolony, chociaż to zaledwie 1080p i nie wszystkie suwaki są na prawo :P
Niestety słaba karta nie pozwala na więcej.
Gra utrzymuje 40FPS co mi musi wystarczyć.

witcher3-2021-11-29-13-06-42-023.jpg witcher3-2021-11-29-13-20-54-063.jpg witcher3-2021-11-29-13-21-02-166.jpg witcher3-2021-11-29-13-22-10-032.jpg witcher3-2021-11-29-13-22-53-441.jpg witcher3-2021-11-29-14-29-42-119.jpg witcher3-2021-11-29-14-48-57-251.jpg witcher3-2021-11-29-15-04-57-585.jpg witcher3-2021-11-29-17-31-48-973.jpg

Poniżej link do GoogleDrive z kompletem modów.

https://drive.google.com/file/d/15pS8b2kM6VBLPg3fArX7SNe1hSLhiBeK/view?usp=sharing

 

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.11.2021 o 17:47, samsung70 napisał:

dzien dobry, 

jestem po przesiadce na nową platformę, dopiero dzisiaj odpaliłem steam po raz pierwszy, dodałem biblioteki od nowa i Cyberpunk oraz Wiedźmin 3 się nie uruchamiają....

robiłem weryfikację plików a mimo to nadal obie gry nie ruszają, zgaduję, że to będą jakieś biblioteki od MS, które brakują, ale pobrałem najnowsze update do windy do gf również a mimo to gry nie startuja, 

jakieś pomysły?

Zaktualizuj DX:

https://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=35

Pobierz i zainstaluj pakiet runtime:

https://drive.google.com/file/d/1ywUiE1sDwLSUmOao5l6qpNObABwESPZ8/view?usp=sharing

Może teraz ruszą gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@leven

Skusiłem się, uznałem, że nie będę już czekać na "next-gen" patch, wczoraj odpaliłem, naściągałem modów, reshadów, użyłem też kilku Twoich modów, między innymi Supreme to Extreme i bawię się przednio :D. Zacząłem nową przygodę (po raz kolejny). Widziałem, że używasz Limy, ona działa tylko w Toussaint? Czy w jakiś sposób oddziałowuje na inne lokacje? Ustawiłem wszystkie suwaki na prawo, mam między 95-130 FPS w 1440p. Zastanawiam się czy nie ustawić rozdzielczości 4k (co prawda mój monitor obsługuje tylko 1440p, ale gra pozwala ustawić wyższą, ewentualnie podbić to w ustawieniach panelu nvidii) i ograniczyć liczbę klatek do 60, ale nie wiem czy efekt będzie zauważalny i czy moja karta się nie zagotuje :D

Ja gram na Phoenix Ultimate + reshade od @Ryszawy (ale trochę go dopasowałem do siebie). Używasz jeszcze jakiegoś re-shade'u? Czy to Vanilla + Lima?

Edytowane przez Pavel87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram od nowa, ale gram na Ghost Mode i kilka innych modów, ale bez zabijaczy fpsów, bo mi grafa nie wydoli. Gram w 1080p, sam początek mam prawie stałe 70fps- taką dałem sobie blokadę. Wszystko na maks jedynie zasięg 1 oczko niżej. Włączony HW z 4AA.
Ja mam takie mody, plus kilka które siedzą w katalogu DLC
NlMYMw3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale żeś tego napruł :E

Coś mi się wydaje, że Redzi po wypuszczeniu odnowionego Wieśka będą mieć spuszczone spodnie do kolan w porównaniu do  jakości grafiki po naszych modach :hahaha:

3 godziny temu, Pavel87 napisał:

@leven

Skusiłem się, uznałem, że nie będę już czekać na "next-gen" patch, wczoraj odpaliłem, naściągałem modów, reshadów, użyłem też kilku Twoich modów, między innymi Supreme to Extreme i bawię się przednio :D. Zacząłem nową przygodę (po raz kolejny). Widziałem, że używasz Limy, ona działa tylko w Toussaint? Czy w jakiś sposób oddziałowuje na inne lokacje? Ustawiłem wszystkie suwaki na prawo, mam między 95-130 FPS w 1440p. Zastanawiam się czy nie ustawić rozdzielczości 4k (co prawda mój monitor obsługuje tylko 1440p, ale gra pozwala ustawić wyższą, ewentualnie podbić to w ustawieniach panelu nvidii) i ograniczyć liczbę klatek do 60, ale nie wiem czy efekt będzie zauważalny i czy moja karta się nie zagotuje :D

Ja gram na Phoenix Ultimate + reshade od @Ryszawy (ale trochę go dopasowałem do siebie). Używasz jeszcze jakiegoś re-shade'u? Czy to Vanilla + Lima?

A widzisz... trzeba było kupić TV 50" w 4K i mieć po prostu miód malinę obraz.

Siedzę jakieś 2.5 metra od TV 49" i jestem ugotowany, jak gram w Wieśka3, a gram w 1080p :P

W 4K wygląda oszałamiająco, poza tym, że jest 18 FPS :goryl:

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, leven napisał:

Ale żeś tego napruł :E

Coś mi się wydaje, że Redzi po wypuszczeniu odnowionego Wieśka będą mieć spuszczone spodnie do kolan w porównaniu do  jakości grafiki po naszych modach :hahaha:

A widzisz... trzeba było kupić TV 50" w 4K i mieć po prostu miód malinę obraz.

Siedzę jakieś 2.5 metra od TV 49" i jestem ugotowany, jak gram w Wieśka3, a gram w 1080p :P

W 4K wygląda oszałamiająco, poza tym, że jest 18 FPS :goryl:

Hehe, no tak, na TV w 4k byłoby lodzio miodzio, wiadomo, ale na monitorze też daje radę ;)

U mnie grafika i CPU 60-70 stopni, ale wentylatory na 80% możliwości chodzą :D

Używasz jakichś reshade'ów? Czy grasz tylko na Limie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Pavel87 napisał:

Hehe, no tak, na TV w 4k byłoby lodzio miodzio, wiadomo, ale na monitorze też daje radę ;)

U mnie grafika i CPU 60-70 stopni, ale wentylatory na 80% możliwości chodzą :D

Używasz jakichś reshade'ów? Czy grasz tylko na Limie?

Z odległości 2.5-3 metry TV 50" generuje piękny obraz.

Szczególnie, gdy jest ostrość mocno podrasowana.

Nawet nie wspomnę o HDR np. w HZD czy Rage2.

Nic nie mam do monitorów, jedynie to, że mają za małe ekrany - mowa o rozsądnych pieniądzach :E

Wiesiek3 jest specyficzny... krajobrazy są piękne, postacie są piękne, wszystko jest zajebiste, tylko Geralt walczy jak Hiszpańska panienka :E

Co do reshade'ów to mam HWreworker projekt 12 + mody do trawy, księżyca, wody, textur w Novigradzie, lima i inne do setów wiedźmińskich.

Właściwie, to 80% modów dotyczy wyglądu gry :)

p.s... muszę wgrać mod od Elementa W. odnośnie pukania na koniec gry, bo jeszcze tego nie widziałem 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, leven napisał:

Właściwie, to 80% modów dotyczy wyglądu gry :)

Większość modów ich dotyczy - ale jest też sporo modów które dodają wiele różnych rzeczy czy usprawnień bardzo przydających się podczas rozgrywki. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Element Wojny napisał:

Większość modów ich dotyczy - ale jest też sporo modów które dodają wiele różnych rzeczy czy usprawnień bardzo przydających się podczas rozgrywki. 

 

Jest tam parę modów usprawniających grę np. 900kg nośność - nie muszę co chwile biegać jak kot z pęcherzem i sprzedawać zebrane graty, mod na automatyczne nanoszenie olejów - super sprawa, mod na ilość pieniędzy u kowali i innych sprzedających (5000 koron) mod na trofea, które dostały dodatkowe właściwości, np. trofeum z ekimy ma między innymi regeneracje zdrowia 15/s, mod na automatyczna naprawę mieczy i zbroi itp.

Bez tego idzie się zamęczyć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, leven napisał:

p.s... muszę wgrać mod od Elementa W. odnośnie pukania na koniec gry, bo jeszcze tego nie widziałem 8:E

Właśnie obejrzałem sobie krótkie filmiki z tego moda i powiem Ci że ktoś kto to robił naprawdę poświęcił temu DUŻO czasu i sporo się naoglądał filmów z Rocco Siffriedi'm :D

 

  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...