Skocz do zawartości
azgan

Wiedźmin 3 - Modyfikacje

Rekomendowane odpowiedzi

Wiedźmin 3 z serialowymi Geraltem i Yennefer - mody z aktorami na szczycie popularności https://www.eurogamer.pl/articles/2022-01-03-wiedzmin-3-z-serialowymi-geraltem-i-yennefer-mody-z-aktorami-na-szczycie-popularnosci

Mod na twarz Freyi Allan jako Ciri. Wiedźmin 3 z kolejną bohaterką z Netflixa https://planetagracza.pl/wiedzmin-3-dziki-gon-mod-freya-allan-netflix-ciri/

Już mnie chyba nic nie zdziwi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te twarze..., takie nie za piękne. Podziękował, ale raczej nie i długo, długo jeszcze nie.

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.12.2021 o 13:17, JeRRy_F3D napisał:

IMO Lima wygrywa.

 

Na drugim miejscu moim zdaniem verona ? 

@Ryszawy 

Up, To jest jakiś niedokończony projekt? bo wygląda mistrzowsko, coś jak filmik z początku gry mroczny i surowy ?

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Send1N napisał:

Na drugim miejscu moim zdaniem verona ? 

@Ryszawy 

Up, To jest jakiś niedokończony projekt? bo wygląda mistrzowsko, coś jak filmik z początku gry mroczny i surowy ?

Wonka pracuje nad Lima lighting, najlepiej zapowiadającym się modem zmieniający oświetlenie w grze. To raczej video z roboczej wersji, ale peleryna fajna.

Edytowane przez Ryszawy
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zna się na modowaniu gry i ogarnia błędy w skrypcie modowanej gry.Pojawia mi się błąd skryptu i nie mogę uruchomić gry.Mam zainstalowanych 124 mody,może mam za dużo i gra nie wyrabia. Taki błąd mi się pojawia:

Error [mod0000_mergedfiles]game\player\playerwitcher.ws(11202): Unexpected end of file found after '{' at line 11

Nie wiem jak go usunąć może ktoś z was wie jak to naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, CzerwonyJohn napisał:

Ktoś zna się na modowaniu gry i ogarnia błędy w skrypcie modowanej gry.Pojawia mi się błąd skryptu i nie mogę uruchomić gry.Mam zainstalowanych 124 mody,może mam za dużo i gra nie wyrabia. Taki błąd mi się pojawia:

Error [mod0000_mergedfiles]game\player\playerwitcher.ws(11202): Unexpected end of file found after '{' at line 11

Nie wiem jak go usunąć może ktoś z was wie jak to naprawić.

wywal wszystkie mody i zobacz czy pomoglo,potem stopniowo dokladaj modów i obserwuj reakcje pacjenta (kazdą zmiane notuj) az do wystąpienia tego samego błędu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Azakiel napisał:

wywal wszystkie mody i zobacz czy pomoglo,potem stopniowo dokladaj modów i obserwuj reakcje pacjenta (kazdą zmiane notuj) az do wystąpienia tego samego błędu.

No to czeka mnie sporo roboty,myślałem że jakoś się to da inaczej zrobić.W WitcherScriptMerger nie ma konfliktów,ale pojawia się rzeczowy błąd.Mam tylko parę które modyfikują skrypty,a reszszta to modyfikacje ubioru mapy,postaci bez ingerencji w skrypty które mogły by popsuć grę.

No ale jak nie mam wyboru to pobawię się z tym ale jutro dzisiaj mi się nie chcę w tym babrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, CzerwonyJohn napisał:

No to czeka mnie sporo roboty,myślałem że jakoś się to da inaczej zrobić.W WitcherScriptMerger nie ma konfliktów,ale pojawia się rzeczowy błąd.Mam tylko parę które modyfikują skrypty,a reszszta to modyfikacje ubioru mapy,postaci bez ingerencji w skrypty które mogły by popsuć grę.

No ale jak nie mam wyboru to pobawię się z tym ale jutro dzisiaj mi się nie chcę w tym babrać.

podejrzewam ze jest konflikt dwóch lub wiecej modów (pewnie same osobno chodzą elegancko) wiec nie da sie w prosty sposob znalezc winowajcy, dlatego metoda eliminacji moze byc przydatna ale czasochlonna (no chyba ze ktos zna inny sposob)

Edytowane przez Azakiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, CzerwonyJohn napisał:

Ktoś zna się na modowaniu gry i ogarnia błędy w skrypcie modowanej gry.Pojawia mi się błąd skryptu i nie mogę uruchomić gry.Mam zainstalowanych 124 mody,może mam za dużo i gra nie wyrabia. Taki błąd mi się pojawia:

Error [mod0000_mergedfiles]game\player\playerwitcher.ws(11202): Unexpected end of file found after '{' at line 11

Nie wiem jak go usunąć może ktoś z was wie jak to naprawić.

Wypróbuj script mergera

Program powinien wyszukać konflikty i je naprawić/zmodyfikować by wszystko zadziałało. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Właśnie przymierzam się do ogrania w3 (grałem parę razy może z 4-5 h ).

 

Jakie konkretnie parę modyfikacji polecacie,  mam RTX 3060ti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Kulfoniarz napisał:

Wypróbuj script mergera

Program powinien wyszukać konflikty i je naprawić/zmodyfikować by wszystko zadziałało. ?

Bez niego nie dałoby się pogodzić 130 modów,w tym sęk że on nic nie pokazuję,wszystkie konflikty naprawione i właśnie ten błąd nie daję grze zadziałać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, fabiax napisał:

Siema. Właśnie przymierzam się do ogrania w3 (grałem parę razy może z 4-5 h ).

 

Jakie konkretnie parę modyfikacji polecacie,  mam RTX 3060ti

Pierwszy podstawowy to Reworked Project 12 

https://mega.nz/file/VHgj0IpZ#FZmxR1YOngo1mWiofoXfZB7rjlZG8nhz3XV8TXrc1t8

Edytowane przez maras2574

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Dozorca napisał:

Po co? Gra ma 7 lat skoro tyle czekał to i poczeka jeszcze te kilka miesięcy na ulepszoną wersję od Redów.

Ty tak na serio :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, maras2574 napisał:

Ty tak na serio :hmm:

A ty tak na serio pytasz? Skoro koleś nawet nie wie jakie zainstalować podstawowe modyfikacje graficzne to niech da sobie spokój i poczeka na tą ulepszoną wersję od Redów która ukaże się pewnie za kilka miesięcy i nie wiem o co ci chodzi np. gdybym teraz dostał swojego pierwszego PC-ta lub konsole nowej generacji to nie miałbym ciśnienia aby od razu zagrać w 7 letnią grę wiedząc, że za kilka miesięcy ma wyjść nowa ulepszona wersja tej gry.

Edytowane przez Dozorca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem serio. Nie wiem czy kolega wie czy nie wie jakie podstawowe mody wrzucić, ja tylko podlinkowałem mod który jest pozycją obowiązkową. Każdy kiedyś zaczynał, i myślę że nie ważne czy gra ma 7 czy 10 lat ;) A skąd pewność, że to co wyjdzie za te kilka miesięcy od Redów będzie w ogóle grywalne :hmm: Chyba że zatrudnili Hulka :)  

Tutaj nie ma na co czekać tylko modzić i grać ;)

Edytowane przez maras2574
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mody mogą rozwalić toksyczność po wypiciu eliksirów,że w ogóle nie ma żadnych efektów po ich spożyciu,nic a nic mogę wypić 8 eliksirów raz za razem.Ale efektów na twarzy Geralta i ekranie zero jakby nic nie pił.Nie powinno tak być w ogóle.

Dobra już działa.

Edytowane przez CzerwonyJohn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś mody do w3 które wprowadzają animacje picia eliksirów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kamilos69 napisał:

Co to za mod bo nie jestem w temacie?

Na podstawie jednego z ostatnich trailerów z W3(Oriana i te sprawy)

@Element Wojny 

Dzięki za wrzutkę  - nawet nie pomyślałbym,że był robiony dubbing do tego ;-)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, kamilos69 napisał:

Co to za mod bo nie jestem w temacie?

The Witcher 3: A Night to Remember kontynuuje przygodę Geralta (spidersweb.pl)

The Witcher 3: A Night to Remember to modyfikacja do gry Wiedźmin 3 stworzona przez grupę zaangażowanych fanów. Mod powstawał ponad rok. W trakcie jego produkcji wykorzystano algorytm CyberVoice odpowiedzialny za głos Geralta na potrzeby zupełnie nowych linii dialogowych. Swojego głosu udzieliło ponadto kilka innych osób, przyczyniając się do stworzenia palety nowych wirtualnych postaci.

Twórcy The Witcher 3: A Night to Remember obiecują przygodę z nowymi oraz powracającymi bohaterami, scenami przerywnikowymi, profesjonalnymi dialogami, nowymi teksturami oraz trudnymi wyborami do podjęcia. Nie zabrakło również wyjątkowej nagrody do zdobycia, lecz twórcy nie chcą zdradzić na ten temat niczego więcej. Fani zaznaczają jednak, że przed rozpoczęciem A Night to Remember Geralt powinien być na 50 poziomie doświadczenia, z kolei gracz musi znać historię z dodatku Krew i Wino.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50? :o Ja po przejściu obu dodatków miałem koło 40.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...