Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

blajo6

Sony Xperia Z

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Smartphone ma być dla mojej mamy, której już leciwy Samsung Wave 2 wyzionął ducha :P

 

Wybór padł na Xperię Z

 

Czy ktoś z Was kupował te z allegro ?

 

http://allegro.pl/sony-xperia-z-127374

 

Ceny są dość niskie za około 550 zł można spokojnie nówkę kupić z gw 24m

Moje pytanie jest takie czy miał ktoś do czynienia z tymi wysyłanymi z UK ? Bo praktycznie wszystkie z tych aukcji są wysyłane z UK. Masa ludzi kupuje

Jak z gwarancją ? Bo piszą, że spokojnie na terenie Polski jest realizowana.

 

Proszę o jakąś pomoc/opinie na ten temat

 

ewentualnie co w tej cenie (do 600zł) może konkurować z tym sony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszukałem ci tak jak powinno się szukać, tyle jest chyba dobrych aukcji: KLIK. Choć jak czytałem opisy, to i tak nie jestem przekonany na 100%, że to są nówki. Od kilku lat jest cała masa kwiatków na allegro w dziale telefonów. Telefon ma być: krajowy, wysyłany u nas, masz mieć paragon lub fakturę taką normalną zawierającą VAT 23%, a nie VAT marża i ma posiadać dwuletnią gwarancję producenta, nie serwisową. Większość tych okazji na allegro jest sprowadzana nie wiadomo z jakiej dziury i bardzo prawdopodobne, że jest to podróbka lub oryginał tyle, że po naprawach. O wspominanej gwarancji zapomnij, serwis raczej ci nie przyjmie sprzętu z fakturą VAT marża.

 

Od razu powinna ci się zapalić lampka, że coś jest nie halo z tymi cenami, skoro producent podaje znacznie wyższe, u operatorów także są wyższe i w normalnych sklepach media coś tam, także są wyższe - gdzieś musi być haczyk. Ludzie się tak nacinają teraz.

 

Poza tym, pierwsza "zetka" jest już na tyle stara, że ciężko ją znaleźć nową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki. najprawdopodobniej masz rację... chyba nie warto ryzykować...

 

Może by mi ktoś polecił coś fajnego "krajowego" w cenie do 600 zł :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj nowej motoroli moto G lub lg L90 z nowych

Zaś używane byś troche lepsze kupił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaś używane byś troche lepsze kupił

zdaje sobie z tego sprawę. Niestety to jest dla mojej mamy, a ona chce tylko nowy sprzęt z gwarancją... Popatrzę na tą motorolę, bo do LG mamy ogólnie urazę :)

 

edit:

niestety nie mogę znaleźć Moto G do 600 zł :( wszystkie z allegro poniżej 600 to albo UK, albo Singapur ewentualnie Hong Kong :P

na ceneo jest za 599 w EURO RTV AGD ale tylko w wybranych salonach i oczywiście u mnie w mieście nie ma i w dodatku brak możliwości wysyłki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...