Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

GrLT

Cicha klawiatura z podświetleniem.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Potrzebuje kupić klawiaturę która po pierwsze będzie miała podświetlenie, a po drugie musi być cicha. Miło by też było gdyby nadawała się nie tylko do gier ale także czasem do dłuższego pisania/kodowania, ale nie jest to mus. Grywam głownie w WoT, WoWs, HotS, SC2, trochę RPGi i FPSy [ale raczej te nowsze niż CS:GO z jedynym wyjątkiem Q3L].

Ze względu na hałas mechaniki odpadają. Z polecanych klawiatur wiele dobrego słyszałem o SteelSeries APEX [RAW], z tańszych z podświetleniem widziałem jeszcze Gigabyte Force K7 i Logitech G105... Gigabyte niezbyt mi się podoba ze względu na design, a logitech podobno jest niezbyt dobry ? Ktoś ma jakieś opinie na ten temat? W Apexie z kolei niepoki mnie ta dziwna spacja...

Budżet maksymalny to 300 PLN, ale oczywiście im mniej tym lepiej :kwasny: Ktoś ma jakieś inne pomysły na taką klawiaturę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Apex, chodzi jak klawiatura w laptopie, cisza gwarantowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest sens aż tak dużo wydawać na klawiaturę ma membranową. W zupełności wystarczy Gigabyte Force K7. Niski skok podświetlana a zarazem cicha.

Jeżeli tego było by mało można a w bardzo dobrej promce dorwać Logitech G19S. Spore możliwości konfiguracji można ją dopasować pod niemal każde wymogi.

http://allegro.pl/klawiatura-podswietlana-logitech-g19s-gaming-kupon-i5380897476.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest sens aż tak dużo wydawać na klawiaturę ma membranową. W zupełności wystarczy Gigabyte Force K7. Niski skok podświetlana a zarazem cicha.

Jeżeli tego było by mało można a w bardzo dobrej promce dorwać Logitech G19S. Spore możliwości konfiguracji można ją dopasować pod niemal każde wymogi.

http://allegro.pl/klawiatura-podswietlana-logitech-g19s-gaming-kupon-i5380897476.html

Hmmm... cholera promocja faktycznie fajna... ale klawiatura już nie tak bardzo :hmm: Kiepskie gumki pod spodem i prawie bezużyteczny dla mnie ekran lcd za 60 pln więcej :Up_to_s:

Za to faktycznie niezła przecena, porządna spacja i kody do WoTa... Nie chyba jednak zostanę przy tańszej opcji, ta ma dla mnie za mało plusów.

Czy mógłby się jeszcze wypowiedzieć jakiś posiadacz Gigabyte Force K7, ciekaw jestem jak głośna jest tamta klawka?

Oczywiście jestem nadal otwarty na inne propozycje w tym przedziale cenowym i dzięki za dotychczasowe odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest sens aż tak dużo wydawać na klawiaturę ma membranową. W zupełności wystarczy Gigabyte Force K7. Niski skok podświetlana a zarazem cicha.

Jeżeli tego było by mało można a w bardzo dobrej promce dorwać Logitech G19S. Spore możliwości konfiguracji można ją dopasować pod niemal każde wymogi.

http://allegro.pl/klawiatura-podswietlana-logitech-g19s-gaming-kupon-i5380897476.html

 

Ten logitech do cichych nienależy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...