Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

tak myślałem żałosny pisk hejtera ... ty mylisz subiektywną opinię z bezsensownym hejtem i pierniczeniem farmazonów ...jęczysz że się nie podoba za każdym razem jak ktoś napiszę że mu się podoba a to jest hejt ... nie ma znaczenie już jaką grę uważasz za dobrą bo zapytałem się ciebie 2 razy i nie potrafiłeś odpowiedzieć pewnie z powodu że nie potrafisz obronić jej w stosunku do ff7 czyli tu kolejny dowód że twój post to zwykły hejt i napinanie ... skończ już te wypierdy bo się czytać nie chce

Szybko wyszło szydło z worka, nie jest niespodzianką, że okazałeś się zwykłym internetowym napinaczem, krzyczącym "hejt" jak tylko nie potrafi się pogodzić z odmienną opinią. Pytałem się dwa razy jakich gier przykładów oczekiwałeś i jakie znaczenie ma to do dyskusji, gdzie oceniłem to co widziałem w demie, bo przecież ciężko żebym był w stanie ocenić więcej. :E Odpowiedziałeś? Nie, zgodnie z oczekiwaniami zacząłeś jęczeć o hejcie, udowadniając że tak jak 90% ludzi nadużywających tego terminu, jego definicja i poprawne użycie są Ci kompletnie obce. Podobnie jak sens i działanie forum internetowego.

jaki jest sens oceniać system walki po demie w którym nie ma się dostępu do 95% mechanik gry? tu mi się na przykład narzuca FF14 gdzie system walki w pierwszych godzinach jest wolny mozolny do dupy a potem się rozkręca w endgame..

Ty zadajesz takie pytania na poważnie? Demo wydaje się przecież właśnie w tym celu, aby każdy mógł zobaczyć i ocenić system walki, przekonać się czy jest to coś co mu przypadnie do gustu, czy lepiej się na razie wstrzymać. Zwłaszcza w przypadku produkcji będącej nową wersją klasyka sprzed lat, a wprowadzającej względem niego konkretne zmiany, jest to szczególnie istotne. Jak wyliczyłeś, że demo nie ukazuje 95% mechanik gry? Szklana kula Ci to powiedziała? Toniesz w oparach absurdu, próbując nieudolnie wybronić swoje dziecinne rozgoryczenie, bo komuś się coś nie spodobało. Straszne, jak Ty żeś się uchował tyle czasu w internecie.

to właśnie jest sens porówntwania gry ktorą się przeszło bo się w niej widziało wszystko a nie ma sensu pierdolenia o grze w którą nawet nie grał tylko widział demko na youtubie xD

Sugerujesz, że nie grałem, a jedynie obejrzałem na YT? :E No, to tyle jeśli chodzi o sens jakiejkolwiek dyskusji, formą i językiem dość dobitnie dałeś do zrozumienia jakiego poziomu wypowiedzi można się spodziewać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem nigdy w tę serię, bo nie miałem przerobionej konsoli, a na własne gry jeszcze aż tyle kasy. Dlatego pytanie, czy jest sens żebym męczył się ze starymi wersjami czy grać tylko w rimejki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem nigdy w tę serię, bo nie miałem przerobionej konsoli, a na własne gry jeszcze aż tyle kasy. Dlatego pytanie, czy jest sens żebym męczył się ze starymi wersjami czy grać tylko w rimejki?

Pytanie ile czasu masz. Oryginalny FF7 to gra na wiele godzin, aczkolwiek warto chociaż obejrzeć na YT gameplay by mieć porównanie:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się kopie Deluxe Edition na media markt wziąłem jedno ale cena to moim zdaniem przegięcie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Zamówiłem w Media Expert, mieli jeszcze 01.04.2020 kilka sztuk edycji zwykłej + dostawa za free - zobaczymy. Od soboty już nie mają nic, szybko poszło. Muszę też pochwalić Sony, bez problemu anulowali mój preorder na cyfrę - półtora dnia i kasa wróciła na konto :)

 

Ps. Dzisiaj schodzi embargo na recenzje jakby co - 12:00 naszego czasu.

Edytowane przez Kaczkofan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co mamy GOTY 2020 lub mocnego pretendenta do tego tytułu :) ?

 

Podobno Remake kończy się w momencie wyjścia z Midgardu czyli ułamek histori z oryginału :( .

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze kupie ze wzgledu na obecne czasy i siedzenie w domu ;d W oryginal nie gralem, 8 czesc mi sie podobala ale to byly czasy ze wszystkie rpgi mi sie podobaly a od 15stki sie odbilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w FFVII, ale serio ucięli historię w remake? :E Czyli pewnie gra podzielona na 2 lub 3 części, żeby sprzedać ją kilka razy.

 

Pewnie kupię jak wyjdzie na PC, bo PS4 już sprzedałem żeby kupić Switcha. Ale łapka w dół za to co robi Square. thumbdown.gifZaczynam bać się o remaster NieR, chociaż biorąc pod uwagę że to tylko remaster, to może nie będą wycinać zawartości, a po prostu mało zmienią. szczerbaty.gif Square Enix powoli zamienia się w taką samą dojnię pieniędzy jak EA czy Activision, tylko że póki co są jeszcze mniej chamscy i gry jednak lepsze wydają. lol2.gif

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieści gminne niosą, że nie tyle ucieli co zmienili bardzo dużo. Czyli to jest de facto bardziej reboot niż remake.

Jak zawsze zobaczymy jak wyjdzie ale jako fan Fajnali 1-10, na chwilę obecną całkowicie straciłem zainteresowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysyła jakiś sklep w ogóle tak aby była na piątek czy kurde sobota a może i nie koniecznie? Czy zostaje cyfra łyknięta za kasę z kart psn? Parcia jakiegoś nie mam mocnego po demie ale jednak pograłby tylko wolałbym płytkę niż dozbrajać konto na psn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet zakładając duże zmiany, zawartość obejmująca tylko Midgar to delikatny joke, choć informacja o tym wypłynęła już w marcu, z tego co pamiętam. Ciężko więc mówić o niespodziance.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt gra jest ucięta i kończy się zaraz po Mitgardzie ale mimo to jest świetna. Mi "przecięcie" gry nie przeszkadzało w RE3R i tutaj też nie widzę problemu. Final Fantasy VII Remake jest mega i zdecydowanie warto w to zagrać. Dla mnie to mocny kandydat do GOTY 2020 i zarazem pierwszy tytuł w tym roku który zasługuje na to wyróżnienie. Gra się ładnie rozkręca od "akcji na motorach" a "infiltracja bazy (tej gdzie psy gonią grubeg :E)" to już czysty miód :cool:. Grafika jest na pełnym wypasie w życiu bym nie powiedział że to tytuł odpalony na "tabletowych bebechach" :thumbup:.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tu szukam wsparcia aby gry nie kupować a nie zachęty xD :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz? Kupiłeś znów Prosiaka?

Mam takie wrażenie, że azganowi spodobała się grafika i cutscenki i to tyle. Ale czy to wystarczy do okrzyknięcia gry GOTY? Moim zdaniem zdecydowanie nie, to nawet nie powinno sugerować takiego tytułu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

 

Gra zaliczona. Za kilka dni będzie ogromny wrzask, jeśli ktoś grał w oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

 

Gra zaliczona. Za kilka dni będzie ogromny wrzask, jeśli ktoś grał w oryginał.

Cześć developer z XDA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie wrażenie, że azganowi spodobała się grafika i cutscenki i to tyle. Ale czy to wystarczy do okrzyknięcia gry GOTY? Moim zdaniem zdecydowanie nie, to nawet nie powinno sugerować takiego tytułu. :)

 

Jak widać nie tylko mi

 

zi9zQGU.jpg

 

muzyka i system walki też mi się podobają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

! Mój Ty kontakcie branżowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@azgan W screenie który wysłałeś jest 18 łapek w górę i 33 łapek w dół. lol2.gif

 

Nie będę się kłócił, chociaż według mnie określanie FFVII jako gry roku jest trochę na wyrost. Mniej więcej kojarzę w jakich tematach się wypowiadasz i wiem, że dla ciebie bardzo ważna jest grafika i ogólna widowiskowość gry. Ja natomiast mam zupełnie odmienne podejście, w pierwszej kolejności oceniam mechanikę gry (przyjemność z rozgrywki, sens, wyzwanie - nie mylić z trudnością). Dopiero potem oceniam grafikę, muzykę, jako cechy poboczne gry, ale też potrafię je docenić. Sporo zależy też od gatunku, np. dla gier RPG na pierwszym miejscu, oprócz rozgrywki, powinna stać też fabuła, postacie, dialogi i wykreowany świat.

 

Gry-online to też (paradoksalnie mimo nazwy i tematyki) nie jest zbyt dobre źródło wiedzy o grach. Oglądam ich kanał, wchodzę czasem na stronę. Wiedza ich redakcji ogranicza się do najpopularniejszych i czasowo krzykliwych tytułów. Zresztą co dobrego można powiedzieć o ludziach, którzy przez 5 lat wałkowali temat Wiedźmina 3 aż do porzygu. :E

 

Nie chcę cię na siłę do czegoś przekonywać, rozumiem że dla ciebie ważniejsze są inne elementy gry. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@azgan W screenie który wysłałeś jest 18 łapek w górę i 33 łapek w dół. lol2.gif

 

Nie będę się kłócił, chociaż według mnie określanie FFVII jako gry roku jest trochę na wyrost. Mniej więcej kojarzę w jakich tematach się wypowiadasz i wiem, że dla ciebie bardzo ważna jest grafika i ogólna widowiskowość gry. Ja natomiast mam zupełnie odmienne podejście, w pierwszej kolejności oceniam mechanikę gry (przyjemność z rozgrywki, sens, wyzwanie - nie mylić z trudnością). Dopiero potem oceniam grafikę, muzykę, jako cechy poboczne gry, ale też potrafię je docenić. Sporo zależy też od gatunku, np. dla gier RPG na pierwszym miejscu, oprócz rozgrywki, powinna stać też fabuła, postacie, dialogi i wykreowany świat.

 

Gry-online to też (paradoksalnie mimo nazwy i tematyki) nie jest zbyt dobre źródło wiedzy o grach. Oglądam ich kanał, wchodzę czasem na stronę. Wiedza ich redakcji ogranicza się do najpopularniejszych i czasowo krzykliwych tytułów. Zresztą co dobrego można powiedzieć o ludziach, którzy przez 5 lat wałkowali temat Wiedźmina 3 aż do porzygu. :E

 

Nie chcę cię na siłę do czegoś przekonywać, rozumiem że dla ciebie ważniejsze są inne elementy gry. :)

Gra bedzie gra roku, ale do perfekcji brakuje jednej zasadniczej kwestii. Kto zagra i przejdzie zrozumie na koncu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu... Ale zawiało tajemnicą kontaktów branżowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...