Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gra bedzie gra roku, ale do perfekcji brakuje jednej zasadniczej kwestii. Kto zagra i przejdzie zrozumie na koncu.

 

pocięty remake finala jadący na nostalgii graczy grą roku ? eh, chyba tylko dla ortodoksów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pocięty remake finala jadący na nostalgii graczy grą roku ? eh, chyba tylko dla ortodoksów

No tam podobno jest dużo kluczowych zmian w historii więc raczej nie dla ortodoksów.

O rozgrywce nawet nie wspominając bo ta nie ma z oryginałem nic wspólnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tam podobno jest dużo kluczowych zmian w historii więc raczej nie dla ortodoksów.

O rozgrywce nawet nie wspominając bo ta nie ma z oryginałem nic wspólnego.

Nie spoiluj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety ocenię dopiero jak wyjdzie na PC, ale na pewno zagram, bo w gatunek jRPG wciągnęła mnie Persona i Xenoblade i mam ochotę na więcej. Co prawda grałem też w stare Pokemony (ale to dawno) i FFXV, ale 15 mi się niezbyt podobała, była taka... przeciętna i zbyt chaotyczna. Widać było że produkcja przeciągała się w nieskończoność a twórcy nie wiedzieli co tak naprawdę chcą zrobić. Dlatego ciekawi mnie jakie wnioski wyciągnęli po XV, bo po gameplayu remake VII widać że mocno się na niej wzorowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na FFXIII. Dużo tracków, jakby w nucie z trzynastki. Na YT można posłuchać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się na XIII wzorowali to trochę kaplica xD bo po demie nie było tego widać. FFXIII olałem ciepłym moczem bo o ile pamiętam 25h dalej się nic a nic nie rozkręcił. Za to XV przez pierwsze 10h jest takie sobie ale potem tempa nabiera i zaczyna się wszystko ładnie układać i z 5/10 robi się 7.5 czy nawet za końcówkę 8 bym dał. No i film mi się podobał :) Jeszcze się zastanawiam ale chyba kupię jak stanieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie kumam fabuły, może mi ktoś wyjaśnić po co oni wysadzają te reaktory :E ?

 

pocięty remake finala jadący na nostalgii graczy grą roku ? eh, chyba tylko dla ortodoksów

 

Na razie nie ma lepszej gry w tym roku a kolejny taki tytuł to może być CP2077 ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie kumam fabuły, może mi ktoś wyjaśnić po co oni wysadzają te reaktory :E ?

 

 

 

Na razie nie ma lepszej gry w tym roku a kolejny taki tytuł to może być CP2077 ;).

Polecam obejrzeć sobie advent children i będziesz wiedział

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam obejrzeć sobie advent children i będziesz wiedział

 

Wolałbym szybką odp. :P.

 

Jestem przy tym gdzie do wysadzenia mamy zdalny detonator i nadal nie wiem po co to "robimy" :D

 

Jak się na XIII wzorowali to trochę kaplica xD bo po demie nie było tego widać. FFXIII olałem ciepłym moczem bo o ile pamiętam 25h dalej się nic a nic nie rozkręcił. Za to XV przez pierwsze 10h jest takie sobie ale potem tempa nabiera i zaczyna się wszystko ładnie układać i z 5/10 robi się 7.5 czy nawet za końcówkę 8 bym dał. No i film mi się podobał :) Jeszcze się zastanawiam ale chyba kupię jak stanieje.

Jak podobał Ci się FFXV to możesz spokojnie brać Remake VII :thumbup:

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie ma lepszej gry w tym roku a kolejny taki tytuł to może być CP2077 ;).

Mamy dopiero kwiecień, a jeśli nie będzie masowych obsuw spowodowanych obecną sytuacją, potencjalnie lepszych produkcji są dziesiątki. Już teraz jest na rynku Nioh 2, który spokojnie może konkurować z FF7, oferując chociażby o niebo lepszą, bardziej kompleksową mechanikę walki, nie wspominając o ilości contentu. Z jakich powodów FF7 Remake miałby być brany pod uwagę przy wyborze GOTY? Jego mocne strony to głównie aspekty czysto techniczne, reszta - oceniając oczywiście demo - się specjalnie nie wyróżnia. Inna sprawa, że GOTY w dzisiejszych czasach jest w zasadzie nic nie warte.

 

Tytuł jak najbardziej do ogrania, już przed premierą - nie wiedząc o nim tyle, ile wiem teraz - miałem w planach po niego sięgnąć. Z ciekawości, bo FF7 to jedna z ważniejszych gier w mojej gamingowej karierze, mogę śmiało powiedzieć.

Wolałbym szybką odp. :P.

 

Jestem przy tym gdzie do wysadzenia mamy zdalny detonator i nadal nie wiem po co to "robimy" :D

Wynika to jasno z otoczki fabularnej - Avalanche to ekoterroryści, których celem jest zniszczenie reaktorów, żywiących się "energią ziemi".

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym szybką odp. :P.

 

Jestem przy tym gdzie do wysadzenia mamy zdalny detonator i nadal nie wiem po co to "robimy" :D

 

 

Jak podobał Ci się FFXV to możesz spokojnie brać Remake VII :thumbup:

 

Bo żrą z lifestreamu energię

 

To że mi się będzie podobał to wiem VII ogrywałem na szaraku i był to srogi wypas póki na giełdzie nie kupiłem Xenogears, a który to wytarł FFVII podłogę pomimo, że gry nigdy nie skończyli i wydali jak wydali aby dać światu ten najlepszy jrpg ever xD Strasznie boli mnie dupa, bo jakbym mógł sobie pójść do euro i kupić od ręki to bym się nie zastanawiał, a tak to jak mi nie przyjdzie na jutro a tak się kurde mi zawsze kończy, że nagle się okazuje, że no sorry ale będzie z obsuwą i zamiast w weekend grać to grę dostaje po wolnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vulc pierwszy Nioch mi się nie podobał i 2 też nie jestem zainteresowany. Więcej osób sięgnie po FF niż Niocha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tam podobno jest dużo kluczowych zmian w historii więc raczej nie dla ortodoksów.

O rozgrywce nawet nie wspominając bo ta nie ma z oryginałem nic wspólnego.

 

to nie jest po prostu ten typ gry żeby być grą roku, same postaci, fajne przerywniki filmowe to nie wszystko, a druga sprawa to gdyby nie sam fakt jechania na bazie FF7 to by chętniej wytykano wady i bolączki tej hajpowanej giery

 

Kingdom Hearts 3 też miał wymiatać i w ogóle cuda na kija, a co wyszło ? raczej nie to czego po tylu latach oczekiwali fani, a o samej grze już mało kto pamięta

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie do mnie dotarla, zobaczymy czy mnie nie odrzuca te japonskie niespojne farmazony :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki sklep że tak szybko?

morele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Bo żrą z lifestreamu energię

 

To że mi się będzie podobał to wiem VII ogrywałem na szaraku i był to srogi wypas póki na giełdzie nie kupiłem Xenogears, a który to wytarł FFVII podłogę pomimo, że gry nigdy nie skończyli i wydali jak wydali aby dać światu ten najlepszy jrpg ever xD

Xenogears to też gra pełna archaizmów. Oglądałem gameplay i zadziwia mnie jakie postępy zrobili twórcy z Xenogears do czasu Xenoblade. Te drugie to już nie tylko jedne z najlepszych jRPG, ale jedne z najlepszych RPG.

 

Vulc pierwszy Nioch mi się nie podobał i 2 też nie jestem zainteresowany. Więcej osób sięgnie po FF niż Niocha.

Nioh 2 akurat niewiele różni się od jedynki. Nawet modele przeciwników powtarzają się równie często. Jak dla mnie to ani Nioh 2, ani FFVII nie zasługują na miano gry roku, choć bez wątpienia na pewno zostaną na takie typowane.

 

 

A to że więcej osób po coś sięgnie wcale nie świadczy o jakości gry, często jest wręcz przeciwnie. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nioh 2 akurat niewiele różni się od jedynki. Nawet modele przeciwników powtarzają się równie często. Jak dla mnie to ani Nioh 2, ani FFVII nie zasługują na miano gry roku, choć bez wątpienia na pewno zostaną na takie typowane.

Nie zebym uwazal ze ff7r zasluguje na gre roku(dopiero bede w nia gral) ale powatpiewam ze przeszedles gre wiec jak mozesz miec wyrobiona opinie.

Edytowane przez SNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zebym uwazal ze ff7r zasluguje na gre roku(dopiero bede w nia gral) ale powatpiewam ze przeszedles gre wiec jak mozesz miec wyrobiona opinie.

Może źle się wyraziłem. Oczywiście nie chcę oceniać gry, bo jej nie przeszedłem. Chodzi o to, że póki nie zobaczę że FFVII zasługuje na miano GOTY, będą pisał że nią nie jest.

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może źle się wyraziłem. Oczywiście nie chcę oceniać gry, bo jej nie przeszedłem. Chodzi o to, że póki nie zobaczę że FFVII zasługuje na miano GOTY, będą pisał że nią nie jest.

a to chyba oczywiste ze pierw trzeba sie zapoznac z gra zeby sie przekonac czy uwaza sie ja za gre roku, bedziesz teraz tez pisal w tematach cyberpunk, lou2 czy innych ze to nie sa GOTY ? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki sklep że tak szybko?

Morele albo Ultima

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się jak te dziewczęta kokietują Clouda :red:. Co jedna to lepsza :lovin:. Ten Strife jest komicznie nieporadny, panny same się do niego łaszą a ten "pali buraka" zamiast wykorzystać szansę na podryw :lol2:. Ma to nawet swój urok :cool: .

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xenogears to też gra pełna archaizmów. Oglądałem gameplay i zadziwia mnie jakie postępy zrobili twórcy z Xenogears do czasu Xenoblade. Te drugie to już nie tylko jedne z najlepszych jRPG, ale jedne z najlepszych RPG.

Oczywiście nowa nie jest i w sumie drugie cd z powodu postawieniu sprawy na ostrzu noża przez square wygląda jak wygląda ale i tak jest to dla mnie gra mistrzostwo. Ta gra powinna mieć remake i zrobione drugie cd jak Pan Bóg przykazał. No nic na to się chyba nigdy nie doczekam tak jak i na remake ace combat 3 i front mission 3 xD

Poczekam aż skatujecie i coś napiszecie bo z recenzjami to na dwoje babka wróżyła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to chyba oczywiste ze pierw trzeba sie zapoznac z gra zeby sie przekonac czy uwaza sie ja za gre roku, bedziesz teraz tez pisal w tematach cyberpunk, lou2 czy innych ze to nie sa GOTY ? :E

Ale dlaczego mnie się czepiasz? Przecież odnosiłem się do tego co pisał azgan, że FFVII zasługuje na GOTY. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego mnie się czepiasz? Przecież odnosiłem się do tego co pisał azgan, że FFVII zasługuje na GOTY. :E

To to samo sie jego tyczy, recenzowanie gry gdy sie jej nie przeszlo a przynajmniej nie spedzilo troche czasu (bo przeciez moze odrzucic z jakiegos powodu) jest bezsensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To to samo sie jego tyczy, recenzowanie gry gdy sie jej nie przeszlo a przynajmniej nie spedzilo troche czasu (bo przeciez moze odrzucic z jakiegos powodu) jest bezsensu.

No właśnie, ocenianie w tej chwili jest bez sensu, a już tym bardziej tak skrajne jak uznawanie gry za GOTY, dlatego sądzę że nie ma póki co powodów by FFVII za taką uznać. Po prostu źle to wcześniej napisałem, bo pisałem jednocześnie o Nioh 2 i FF. tongue.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Wiem co czujesz 🙂.Ja przy nim prawie pada z kompa wyrwałem.A ile było Pi.....e nie gram to nie zliczysz 😄.Ale najważniejsze że się udało.I masz satysfakcję bo to jeden z najtrudniejszych soulsowych bossow https://ebd.cda.pl/620x368/15092229f8 Patrz to
    • Więc wytłumacz mi jakim cudem bez mierzenia wystarczy odpalić gówno kalibrator HDR WINDOWS i zobaczyć w jakim trybie pokazuje detal na 1000 nit, a w jakim na 570. Potem to samo zrobić w dowolnej grze z kalibracja HDR. I w każdym innym ustawieniu niż HDR + APL HIGH, ustawienie gry na 1080 nit prześwietla obraz. Więc w swoim ustawieniu masz niby 1000 nit z uciętymi w opór detalami. Faktycznie, genialna sprawa A jak ustawisz detale na 570 to on nie ma prawa zaświecić 1000 bo właśnie to ograniczyłeś w ustawieniach.  Ale żeby nie było, zjem i odpalę grę I będę srogo zdziwiony jak nie ujrze przepalonych jasności. 
    • Przy każdej zmianie traci się na tym, że kupuje się nową kartę, a sprzedaje używaną, dlatego częste zmiany są niekorzystne finansowo, chyba że się zmienia używaną na używaną.
    • Intel kompletnie tutaj nie ma sensu raz że to do gier, a dwa że jeszcze do 1440p. Powinieneś skupić się na wydajności GPU i bić po RTX 4070 Ti Super - tutaj możesz trzymać się RTX ale CPU spokojnie brałbym 7500F bo to będzie idealne najlepsze połączenie. Za 7100 zł masz właśnie taki zestaw https://proline.pl/koszyk/2878bd11 a celując w maksa to przy dopłacie za 7500 zł z 7900 XTX https://proline.pl/koszyk/316e8335 
    • 14700F nigdy bym nie brał bo to totalny crap. Dostaniesz zawyżone napięcie, to ten CPU będzie siorbał niesamowicie dużo papu i nic z tym nie zrobisz. Do tego kompletnie nic nie wiesz jakie podzespoły otrzymasz. Druga sprawa, połączenie i7 + RTX 4070S jest dalekie od opłacalnej wydajności w zestawie do gier. Za 9200 zł na gotowo masz https://proline.pl/koszyk/35ad9d7d z Ryzen 7 7700 i RTX 4080 Super albo możesz dać i https://proline.pl/koszyk/8f26d0eb 7800X3D + RX 7900 XTX Office w jakiej wersji? 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...