Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

I podtrzymuję to - jest to dla mnie kandydat do walki o GOTY 2020 który powalczy o ten tytuł z CP2077 :). Takie jest moje zdanie.

 

Pojawił się już ten gość w czerwonych włosach, walka z nim całkiem fajnie zrobiona.

 

Na razie rozczarowuje sumon (ten z rogami od ognia). Spodziewałem się że lepiej będzie to zrobione w jakiś bardziej spektakularny sposób ale może inne będą lepiej wyglądać po przyzwaniu.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce jeszcze nikt gry nie dostał? A to dziwne bardzo. Australia i Europa dostawały już swoje zamówienia. Ja dostałem w sobotę. Wszystko przez wirusa. Mogę podesłać potwierdzenie, jeśli ktoś nie wierzy.

 

I podtrzymuję to - jest to dla mnie kandydat do walki o GOTY 2020 który powalczy o ten tytuł z CP2077 :). Takie jest moje zdanie.

 

Pojawił się już ten gość w czerwonych włosach, walka z nim całkiem fajnie zrobiona.

 

Na razie rozczarowuje sumon (ten z rogami od ognia). Spodziewałem się że lepiej będzie to zrobione w jakiś bardziej spektakularny sposób ale może inne będą lepiej wyglądać po przyzwaniu.

Ale grałeś chociaż, że wg Ciebie Ifrit wygląda słabo? Bo chyba nie grałeś :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do grafiki to jednak cofam to co napisałem wcześniej, są miejscówki które wyglądają przeciętnie i miejscami textury nie grzeszą jakością (widać że to bangla na tabletowych bebechach). Oprawa jest nierówna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyzwanie tego rogatego sumona tak sobie wygląda sam też nie jest kolosem jeśli chodzi o jego wielkość. Finalny atak ma nawet fajną animację ale reszta bez szału. Oby Shiva była bardziej zjawiskowa i robiła WOW po jej przyzwaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się jak te dziewczęta kokietują Clouda :red:. Co jedna to lepsza :lovin:. Ten Strife jest komicznie nieporadny, panny same się do niego łaszą a ten "pali buraka" zamiast wykorzystać szansę na podryw :lol2:. Ma to nawet swój urok :cool: .

Nie znasz fabuły, nie wiesz dlaczego on taki jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znasz fabuły, nie wiesz dlaczego on taki jest.

 

Bo na razie z fabuły to nie wynika może dalej będzie coś o tym więcej ale obecnie to parodia jaki jest nieobyty z kobietami (fujara jakich mało) :E . W walce kozak ale jak łasi się do niego już 3 panna a gość nie ogarnia jak się wywinąć to boki zrywać z takiego Bohatera no chyba że lubi chłopców :P

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo na razie z fabuły to nie wynika może dalej będzie coś o tym więcej ale obecnie to parodia jaki jest nieobyty z kobietami (fujara jakich mało) :E . W walce kozak ale jak łasi się do niego już 3 panna a gość nie ogarnia jak się wywinąć to boki zrywać z takiego Bohatera no chyba że lubi chłopców :P

Z pierwszego epizodu się niczego nie dowiesz. Nie będę za dużo zdradzać, ale jemu nie w głowie romanse, jeśli chwilę wcześniej stało się coś poważnego.

 

Mam wrażenie, że albo masz 15 lat, albo fabuła w grach, którą byś ogarnął to co najwyżej Minecraft. Zrozum, że to bardzo rozbudowana fabuła. Wszystkie FF poza wyjątkami takie posiadają. Mówi to osoba, która grała od FFI do FFXV.

Edytowane przez Collete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co mam tutaj rozumieć skoro sam piszesz że niczego się nie dowiem z pierwszego epizodu? Poświęcili sporo uwagi na relacje kobiet do głównego bohatera który jest strasznym gmoniem w relacjach z nimi. Nie grałem w klasycznego Final Fantasy VII moja przygoga zaczynała się od 8 więc oceniam to co widzę w Remake. Wycieczki z wiekiem sobie daruj Azazell bo już dałeś popis swojej dojrzałości w temacie o PS5 :E

 

I nie wiem co masz na myśli pisząc "wydarzyło się coś strasznego" ja tu nic strasznego nie widzę chyba że zwichnięcie kostki to taka makabra i prawdziwy horror :Up_to_s:? Ja tu strasznych elementów nie widzę a bardziej humorystyczny akcenty się pojawiają. Te latające "duszki" są tak przerażające że nie wystraszyłby nawet 7 latka :lol2:.

 

Trudno się nie odnieść do relacji damsko męskich kiedy spora część gry radośnie do tego nawiązuje. Jeśli ma to jakiś głębszy sens to powinno wynikać z fabuły a ta narazie nie tłumaczy "problemów" Clouda.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co mam tutaj rozumieć skoro sam piszesz że niczego się nie dowiem z pierwszego epizodu? Poświęcili sporo uwagi na relacje kobiet do głównego bohatera który jest strasznym gmoniem w relacjach z nimi. Nie grałem w klasycznego Final Fantasy VII moja przygoga zaczynała się od 8 więc oceniam to co widzę w Remake. Wycieczki z wiekiem sobie daruj Azazell bo już dałeś popis swojej dojrzałości w temacie o PS5 :E

Nie jestem żadnym developerem na XDA, ani nie jestem jakimś Azazelem. Wspomniałem o wieku, bo się spinasz, że 3 laski się wokół niego kręcą. Pewnie gej. Nie graj dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie się nie spinam bo wspomniałem o tym w humorystyczne sposób ale widać że ty masz z tym jakiś poważny problem. Jednocześnie nic od ciebie ciekawego się nie dowiedzieliśmy co uzasadniałoby twoją frustrację a jedynie potwierdzenie tego że z pierwszego epizodu niewile się dowiemy na ten temat :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Azgan,

 

Prośba! Używaj oznaczeń spoiler, bo trochę to przeszkadza w czytaniu tematu. Fabuła remake jednak różni się od oryginału a poza tym nie każdy grał w oryginał, więc... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie się nie spinam bo wspomniałem o tym w humorystyczne sposób ale widać że ty masz z tym jakiś poważny problem. Jednocześnie nic od ciebie ciekawego się nie dowiedzieliśmy co uzasadniałoby twoją frustrację a jedynie potwierdzenie tego że z pierwszego epizodu niewile się dowiemy na ten temat :E.

I tak w tym pierwszym epizodzie zawarli tyle części oryginalnej fabuły, że jeśli się przejdzie cały epizod to można się czegoś więcej dowiedzieć. Zasadniczo polecam zagrać oryginał z Remako HD Mod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu... Ale zawiało tajemnicą kontaktów branżowych.

Tajemniczy don pedro czyli jak powiedzieć coś nie mówiąc nic :D

 

I tak w tym pierwszym epizodzie zawarli tyle części oryginalnej fabuły, że jeśli się przejdzie cały epizod to można się czegoś więcej dowiedzieć. Zasadniczo polecam zagrać oryginał z Remako HD Mod.

 

Nie mam porównania co zawarli a co nie bo nie grałem w oryginał. Bazuje jedynie na tym co zostało zawarte w Remake. Gra mi się podoba w całokształcie ale to nie tłumaczy relacji między postaciami. Skoro pokulisi się o dodanie tego i tamtego mogli też pokusić o jakiś zarys kontekstu. Chętnie się dowiem od tych co znają klasyka dlaczego On taki "dziwny" jest i ma problemy w relacjach z kobietami (trauma z dzieciństwa?) ;)

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tajemniczy don pedro czyli jak powiedzieć coś nie mówiąc nic :D

 

 

 

Nie mam porównania co zawarli a co nie bo nie grałem w oryginał. Bazuje jedynie na tym co zostało zawarte w Remake. Gra mi się podoba w całokształcie ale to nie tłumaczy relacji między postaciami. Skoro pokulisi się o dodanie tego i tamtego mogli też pokusić o jakiś zarys kontekstu. Chętnie się dowiem od tych co znają klasyka dlaczego On taki "dziwny" jest i ma problemy w relacjach z kobietami ;)

Ty sam jesteś Don Pedro xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tajemniczy don pedro czyli jak powiedzieć coś Noe mówiąc nic :D

 

 

 

Nie mam porównania co zawarli a co nie bo nie grałem w oryginał. Bazuje jedynie na tym co zostało zawarte w Remake. Gra mi się podoba w całokształcie ale to nie tłumaczy relacji między postaciami. Skoro pokulisi się o dodanie tego i tamtego mogli też pokusić o jakiś zarys kontekstu. Chętnie się dowiem od tych co znają klasyka dlaczego On taki "dziwny" jest i ma problemy w relacjach z kobietami ;)

Może zapytam, czy kiedykolwiek grałeś w jakiegokolwiek Finala i czy było to ewentualnie 10 minut? Mają zrobić guide i wszystko napisać wszystko krok po kroku? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty sam jesteś Don Pedro xD

 

Baltazar Gąbka jeśli już ;)

 

Może zapytam, czy kiedykolwiek grałeś w jakiegokolwiek Finala i czy było to ewentualnie 10 minut? Mają zrobić guide i wszystko napisać wszystko krok po kroku? :hmm:

 

Pisałem że gralem na szaraku w Final Fantasy VIII czytaj co piszę zanim sam klepniesz posta. Dalej nic nie wynika z twoich postów i dalej nie dowiedziałem się jaki ma to sens fabularny? I co mają inne części FF jak większość to zupełnie odmienne twory?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem że gralem na szaraku w Final Fantasy VIII czytaj co piszę zanim sam klepniesz posta

W FF8 też na początku dowiedzieli się, że byli w sierocińcu? :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W FF8 też na początku dowiedzieli się, że byli w sierocińcu? :cool:

Nie ale było to zawarte w fabule gry a tutaj nic z kontekstu nie wynika. Jak mam czekać na part 2 żeby dowiedzieć się czemu nasz Bohater przez pierwszą część gry jest niemotą to trochę słabo.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ale było to zawarte w fabule gry a tutaj nic z kontekstu nie wynika. Jak mam czekać na part 2 żeby dowiedzieć się czemu nasz Bohater przez pierwszą część gry jest niemotą to trochę słabo.

To nie graj i nie prowokuj, bo słabo Ci to wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xenogears to też gra pełna archaizmów. Oglądałem gameplay i zadziwia mnie jakie postępy zrobili twórcy z Xenogears do czasu Xenoblade. Te drugie to już nie tylko jedne z najlepszych jRPG, ale jedne z najlepszych RPG.

Ale złożonością wydarzeń, ogilnie fabuły to Xenogears łyka Xenoblade bez popitki. Tam była osobna "biblia" tłumacząca wydarzenia, a i tak człowiek miejscami drapał się po głowie. To było uroczo skomplikowane i nie wiem czy później pojawiła się podobna gra.

 

 

 

 

Podoba mi się jak te dziewczęta kokietują Clouda :red:. Co jedna to lepsza :lovin:. Ten Strife jest komicznie nieporadny, panny same się do niego łaszą a ten "pali buraka" zamiast wykorzystać szansę na podryw :lol2:. Ma to nawet swój urok :cool: .

Widać, że nigdy nie oglądałeś anime. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cloud ma jeszcze wiekszy kij od miotły w tyłku od Noctisa i chciałbym znać motywacje oraz powody dlaczego jest takim sztywniakiem może ktoś ogarniajacy fabułę w klasyku dać to w spoiler?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cloud ma jeszcze wiekszy kij od miotły w tyłku od Noctisa i chciałbym znać motywacje oraz powody dlaczego jest takim sztywniakiem może ktoś ogarniajacy fabułę w klasyku dać to w spoiler?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie graj i nie prowokuj, bo słabo Ci to wychodzi.

Mhm czyli nie można dyskutować o niedopowiedzeniach lub brakach w fabule bo wszystkim ma się jednakowo podobać? Nie potrafisz z sensem jednego prostego zdania skleić? Znasz pojęcie konstruktywna dyskusja? O czym jest ta dyskusja z tobą bo konkretów brak tylko same ogólniki. Jedyne co wynika z twojej wypowiedzi to, to że zbyt wiele się nie dowiemy z fabuły pierwszej części co raczej nie jest zbyt pocieszające.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhm czyli nie można dyskutować o niedopowiedzeniach lub brakach w fabule bo wszystkim ma się jednakowo podobać? Nie potrafisz z sensem jednego prostego zdania skleić? Znasz pojęcie konstruktywna dyskusja? O czym jest ta dyskusja z tobą bo konkretów brak tylko same ogulniki. Jedyne co wynika z twojej wypowiedzi to, to że zbyt wiele się nie dowiemy z fabuły pierwszej części co raczej nie jest zbyt pocieszające.

Masz linka u góry.

 

Nie będę spoilował, żeby reszta miała frajdę z gry. Tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz linka u góry.

 

Nie będę spoilował, żeby reszta miała frajdę z gry. Tyle w temacie.

 

Możesz napisać własnymi słowami i to jak ty czujesz tą postać i tło fabularne (relacje postaci zwłaszcza z kobietami). Filmik to ja sobie sam mogę wyszperać a żeby nie psuć zabawy innym masz opcje spoiler do rozwijania. Dalej niczego sensownego się od ciebie nie dowiedzieliśmy same ogólniki i zerowa merytoryczna treść. Może jakieś uzasadnienie chociaż? Mam nadzieję że jednak w grze pojawi się jakiś drobiazg pozwalający lepiej wczuć się w postać jeśli nie to trochę słabo.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...