Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Amazon.uk chce 120 funtów za pudełkową wersję Deluxe Edition :E Mają jeszcze pięć sztuk.

MediaMarkt nadal nie zrealizował zamówienie a dodzwonić się tam nie idzie, ciekawe, czy w ogóle wyślą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt, jakosc tekstur czasami jest wrecz dramatyczna (zreszta jakosc modeli postaci poza glownymi i cutscenkami tez niskich lotow)

 

Już o tym pisałem że gra jest nierówna. Początek robi WOW żeby później "szokować" czymś co ociera się o czasy PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Media Markt odpisał mi w sprawie zamówienia Deluxe Edition:

 

W odniesieniu do zamówienia informuję, że aktualnie trwa wyszukiwanie sklepu lub magazynu, który będzie mógł zrealizować zamówienie na produkt pełnowartościowy, nie powystawowy. Rozumiemy, że tylko nowy towar jest satysfakcjonujący. Serdecznie przepraszamy za wszelkie niedogodności. Prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości.

 

Jaki produkt powystawowy, skoro sklepy są zamknięte? Pogięło ich? Może ciągną to zza granicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo mieszane odczucia, z jednej strony widać rozmach z jakim grę zrobiono, na same slumsy w sektorze 7 poszedł większy budżet niż na cały remake Resident Evil 3, ale nie podoba mnie się na silę rozciągnięte etapy, gram równocześnie w wersje z 1997 na switchu i jakoś bardziej mi leży oprócz grafiki - wiadomo. Jest dobrze ale bardzo nierówno, genialne chaptery przeplatają się z tymi na siłę zrobionymi i gorzej technicznie wykonanymi, taki trochę frankenstein wyszedł i o ile w XV to byłem w stanie zaakceptować to przez czas w jakim powstawała gra, tutaj nie widzę usprawiedliwienia, lepiej całościowo wypada XV od remaku VII IMO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hennepin

 

Mam podobne odczucia (XV>VII), tylko nie chciałem być pierwszym, który rzuci tak kontrowersyjnym hasłem ;) XV była hybrydą, ale np. takie questy poboczne dawały mi więcej frajdy niż te w VII, nawet mimo typowo sandboksowej schematyczności, tj. polowania, szukanie dog tagów, dungeony z kryptami królewskimi... W remakeu endgame to tylko hard mode, który zamierzam przetestować w weekend jak tylko ulepszę kilka materii (grind areny i symulatora mnie czeka :E )

Edytowane przez Kaczkofan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo mieszane odczucia, z jednej strony widać rozmach z jakim grę zrobiono, na same slumsy w sektorze 7 poszedł większy budżet niż na cały remake Resident Evil 3, ale nie podoba mnie się na silę rozciągnięte etapy, gram równocześnie w wersje z 1997 na switchu i jakoś bardziej mi leży oprócz grafiki - wiadomo. Jest dobrze ale bardzo nierówno, genialne chaptery przeplatają się z tymi na siłę zrobionymi i gorzej technicznie wykonanymi, taki trochę frankenstein wyszedł i o ile w XV to byłem w stanie zaakceptować to przez czas w jakim powstawała gra, tutaj nie widzę usprawiedliwienia, lepiej całościowo wypada XV od remaku VII IMO.

 

W 100% popieram mam podobne odczucia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w ogóle zamawiał w Mediamarkt i mu przysłali?

Jutro będzie już tydzień od premiery a mojej kopii ani widu, ani słychu, a dodzwonić się tam nie idzie ... Nie wiem, czy jeszcze czekać, czy brać cyfrówkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w 11tym rozdziale, ale się teraz akcja rozkręciła, bossowie to mistrzostwo świata, za sobą mam 32h a wcale nie liżę ścian, jeszcze dużo dobra przede mną :). Etap w Wall Market genialnie zrobiony, banan nie schodził z twarzy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Summon Bahamuta ryje banie, przyzwanie go to prawdziwe widowisko na ekranie :cool:

 

 

 

 

IbCopo1.jpg

 

 

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w ogóle zamawiał w Mediamarkt i mu przysłali?

Jutro będzie już tydzień od premiery a mojej kopii ani widu, ani słychu, a dodzwonić się tam nie idzie ... Nie wiem, czy jeszcze czekać, czy brać cyfrówkę?

 

 

Ja zamawiałem i cisza jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

7KPvXif.jpg

 

 

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż sam sprawdzę, bo PPE to jeden wielki clickbait.

Edytowane przez .winter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź te obrazki skaluj czy coś.

 

Na smartfonie normalnie to wygląda skalowanie jest na forum z automatu

 

Masz dałem w spoiler i dopiero teraz się rozjechało :E

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na smartfonie normalnie to wygląda skalowanie jest na forum z automatu

Skaluje się, jak już się całość załaduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik o tym jak powstawała gra

 

Skaluje się, jak już się całość załaduje.

 

No a jak dałem spoiler to skalowania brak totalny

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hard mode to jest jednak świetna sprawa. Przez weekend maksowałem wszystkie przydatne materie (min. 2 x elemental), 3 rozdziały na HM już za mną. Póki co idzie gładko, zobaczymy przy kolejnych bossach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy MM w ogóle ma jeszcze jakieś pudełkowe kopie gry?

Dodzwonić się do nich nie idzie a na maile odpowiadają ogólnikowo, gdybym miał już jasną odpowiedź z ich strony, brałbym cyfrę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hard mode to jest jednak świetna sprawa. Przez weekend maksowałem wszystkie przydatne materie (min. 2 x elemental), 3 rozdziały na HM już za mną. Póki co idzie gładko, zobaczymy przy kolejnych bossach.

Też gram Harda. Jest limit poziomu? Wypadałoby coś pofarmić, bo miałem problemy w niektórych miejscach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Tak, jest limit - 50, wbiłem na symulatorze VR. Polecam zrobić wszystkie możliwe rzeczy na arenie w rozdziale 9 i 14 (i 17, wyzwania VR) oraz side questy ze względu na manuskrypty dodające skill points. Pucharek też przy okazji wleci no i druga elemental materia, ale trzeba zrobić dwa razy rozdział 9 (dwie linie side questów) i potem znów rozdział 14 z side questami i główną linią aż do końca. Dwie elemental materie znacznie ułatwiają walkę na HM, a nie da rady zdobyć drugiej bez zaliczenia wszystkich 26 side questów :( Ja w sumie robiłem rozdział 9 trzy razy, bo za pierwszym olałem "Party never stops" :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba robić znowu wszystkie sidequesty, żeby te 2 dodatkowe dostępnena Hardzie się pojawiły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy MM w ogóle ma jeszcze jakieś pudełkowe kopie gry?

Dodzwonić się do nich nie idzie a na maile odpowiadają ogólnikowo, gdybym miał już jasną odpowiedź z ich strony, brałbym cyfrę.

 

 

Sam poluje na FFVII, ale w moim miescie MM zamknięty, ponieważ jest w galerii handlowej. Przeglądając ich sklep na ich stronie tez nie ma FF. Z tego co widze jest tylko XV a VII nie ma :kwasny: w ogóle jest ciężko z dostępnością nawet i używek jest mało, a jeśli są to albo wersje płytowe deluxe albo zwykłe gdzie wersja podstawowa osiąga na licytacji ponad 300zł... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba robić znowu wszystkie sidequesty, żeby te 2 dodatkowe dostępnena Hardzie się pojawiły?

 

Pytasz o materię elemental? Masz tylko dwie sztuki, nie ważne czy znajdziesz je na normal, easy czy hard. Jedna w chapter 6 (dużo kombinacji z windą, lampami itd.), drugą dostaniesz za zrobienie wszystkich side questów w grze. Możesz to zrobić na normalu. Żeby zrobić obie linie w rozdziale 9, trzeba spełnić kilka warunków (są w necie poradniki jakie opcje dialogowe itd. trzeba wybierać).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...