Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z jakiej racji? :E

A z takiej, że dla VII była pierwszą FF wydaną poza konsolą Nintendo i to dzięki SONY w dużej mierze wyszła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym i tak kupił plejke, bo są fajne gry poza tym ten remake może się okazać, że wyjdzie tylko na Ps4 aby podpić sprzedaż konsoli przede wszystkim w Jap. Samo square powiedziało, że głównie po to był ten trailer i jeżeli sprzedaż będzie wzrastać to możliwe, że gra będzie pełnym exem.

Owszem, są, przy czym sam nie kupiłbym z kilku powodów, a dwoma są:

-mimo hdd muszę bawić się w trzymanie płyty w napędzie

-kompatybilność wsteczna (nie mam zamiaru robić graciarni i trzymać każdą po to by pograć w gry z poprzedniej generacji - dla mnie chyba na poważnie sysnonimem słowa "konsola" jest i będzie PS2...którą do dziś mam, gdy PS3 sprzedałem w sumie po 8 miesiącach...).

 

Popłakałem się widząc reakcje ludzi, w tych samych momentach się wzruszali co ja, kocham tę grę i czekam na nią jak na nic innego i nie wstydzę się tego.

Żadna inna gra książka czy film nie dały mi nigdy takiej przygody i tylu różnych emocji, setki godzin masterowania żeby wejść do krateru przygotowanym, złote chocobo i rozrywka w Gold Saucer, ta gra zmieniła wszystko. Porównywalną radość z gry dał mi tylko gothic 1 i 2, które również kocham ale mistrz jest tylko jeden - final fantasy siedem.

Owszem, a tym mistrzem jest...PLANESCAPE TORMENT! :E

 

 

 

Wracając - wielokrotnie miałem ochotę w to zagrać ponownie...ale tyle razy w to grałem, że nie chciało mi się bawić ponownie z PSX'em (mam do dziś :E), ani emulatorami [:|], a w wersje odświeżoną pewnie zagrałbym z przyjemnościa, przy czym z racji ciut innych realiów czasowych mam nadzieję, że dodadzą opcję, która pozwoliłaby mi zaoszczędzić czas na debilne levelupowanie...bo to typowe dla jrpgów...

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z takiej, że dla VII była pierwszą FF wydaną poza konsolą Nintendo i to dzięki SONY w dużej mierze wyszła.

To idąc dalej tym dziwacznym tokiem rozumowania, niech oddadzą hołd fanom Nintendo.

Bo gdyby ci nie kupowali FF1 to nie byłoby FF7. :E;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dla remake'a, ale pod warunkiem:

- zostaną stare lokacje i dodadzą nowe

- zmiany w fabule, ale tylko w sensie dodania nowych questów, NIE dla postaci z Crisis Core

- muzyka ma zostać, żadnych zmian

- postać Clouda nie bazowana na Dissidi - tam wygląda full pedalsko

- Aeris must die! Nie róbmy jaj po 20 lat i nie przywracajmy możliwości ożywienia jej. Neogaf świruje w tej kwestii. To zmieniłoby wspomnienia dla takich graczy, jak ja, którzy swoje growe przygody zaczynali w latach 90.

 

- gra ma być trudniejsza, walka z Sephirothem na końcu to śmiech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dla remake'a, ale pod warunkiem:

- zostaną stare lokacje i dodadzą nowe

- zmiany w fabule, ale tylko w sensie dodania nowych questów, NIE dla postaci z Crisis Core

- muzyka ma zostać, żadnych zmian

- postać Clouda nie bazowana na Dissidi - tam wygląda full pedalsko

- Aeris must die! Nie róbmy jaj po 20 lat i nie przywracajmy możliwości ożywienia jej. Neogaf świruje w tej kwestii. To zmieniłoby wspomnienia dla takich graczy, jak ja, którzy swoje growe przygody zaczynali w latach 90.

 

- gra ma być trudniejsza, walka z Sephirothem na końcu to śmiech.

weapony nadrabiają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto wie, może zdąży to wyjść przed premierą PS5 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałoby do tego dojść to zobaczysz tylko 1 odcinek a reszata już na PS5. Zostało potwierdzone że gra będzie pojawiać się epizodycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epizody, serio? No to mój entuzjazm niestety opadł. Ciekawe jaką sobie w takim razie zawołają cenę za pojedynczy "odcinek" czy też samą całość.

 

I wszystkie epizody będą dostępne na PS4, nawet po premierze PS5, o to bym się nie martwił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłem fanem tej serii. Grałem w FFXV i po tym co widziałem jestem sceptycznie nastawiony do Remake. Twórcy od długiego czasu mają ewidentne problemy z wyważeniem gier tak, aby te miały sens pod względem mechaniki. Wydawanie gry w epizodach to też nie jest najlepszy pomysł. Zbyt wiele rzeczy wskazuje, że będzie to najwyżej przeciętniak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W necie już preordery na Ps4 można kupić. Ciekawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na nowe filmiki z E3 :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wszystko bo na razie to nic specjalnego nie pokazali zwłaszcza czysty Gameplay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zupełnie inaczej wyglądać ma i właśnie dlatego jestem ciekaw tych zmian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten 2020 to sie zapowiada przekozacko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, podoba mi się :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie jak kolekcjonerka Cyberpunka :E

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli system walki raczej z XV niż z VII. Meh?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, musi być więcej fikołów, slashy, uppercutów, "oszczędny" system walki nie jest tak atrakcyjny najwyraźniej. Pierwsza rzecz, która mnie w tym trailerze zirytowała. Ograć i tak ogram, z ciekawości.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nawet pomyślałem, że fajnie by było jakby to się świetnie sprzedało i jakby poszli w rimejki 8-10. W sumie to chyba jednak nie chcem. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że chińskie gry tak czasami mają, ale niektóre teksty w tym trailerze trącą tandetą. :E Częściowo to "zasługa" voice actingu. Ogólnie materiał wywołał we mnie mieszane uczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie te trailery zrobiły ogromne wrażenie, system walki kozacki nie mogę się doczekać. Nie mam Ps4 ale tylko dla tej gry kupię w ciemno. Preorder zamówiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2020 rok będzie fantastyczny :) Dawno nie grałem w żadne gry w stylu "finali" czy "Chrono Trigger", ten remake zapowiada się co najmniej dobrze. Mimo zwiany systemu walki i podzielenia gry na odcinki jestem na tak, choć możliwe, że wstrzymam się z zakupem do momentu potwierdzenia wydania drugiego odcinka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...