Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kryndor

Niecodzienny problem ze wstawaniem

Rekomendowane odpowiedzi

Mi raz, na której karcie piszczały, aa na gigabycie 4850 chyba pod obciążeniem wyły jak zarzynana świnia ale szybko sie pozbyłem karty i kupilem 4870. stare czasy xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kompie mi lekko jakaś piszczy czasem, ale kompa zawsze wyłączam na noc, albo przełączam w tryb hibernacji i nie wydaje z siebie żadnych dźwięków. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej mówili... Ustaw budzik poza zasięgiem garści tak, abyś musiał zwlec odwłok z wyrka, aby go wyłączyć. Potem już poleci...

 

Nie każdemu to pomaga. Ja po aktywowaniu się budzika potrafie wstać - podejść tam 2-3 metry, wyłączyć owy budzik i... wrócić z powrotem do łożka by spać dalej. Wstanę zaś wtedy kiedy wstanę, tak poprostu. Także dla mnie to bez różnicy gdzie położę telefon, bo jak będe chciał spać dalej to poprostu śpię. Chodze spać o różnych godzinach w nocy - nieraz jest to zerowa, za chwilę 2 czy 3 w nocy. Zaś wstaje nieraz o 8 a innego dnia o 10-11 (jak dziś np.) a jak trzeba to o 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...