Skocz do zawartości
Piteero

No man's sky

Rekomendowane odpowiedzi

Na końcu jest początek :E I to dosłownie.

 

Budzisz się z powrotem na jakiejś randomowej planecie i zaczynasz grę od nowa :E. Coś takiego ludzie pisali. Ja raptem z 5 czy 6h zdzierżyłem z grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alek, na GOL-u pisał, że to pierwsza gra, którą zwrócił, grubo :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Alek, na GOL-u pisał, że to pierwsza gra, którą zwrócił, grubo :).

 

Ja też bym zwrócił ale udało mi się sprzedać (wersja ps4). No ale jak ktoś gra z 20h i dłużęj i chce zwrotu to lekka przesada :P No ale sami twórcy są sobie winni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać gra się bardzo ruszyła, nowy patch który już wyszedł na PS4 wprowadza ogrom zmian, jak budowanie baz, maszyny które same wydobywają czy budowa frachtowców na których możemy lądować i transportować ogromne ilości surowców i wiele innych.

Być może gra się odrodzi ale czy ludzie do niej powrócą >??

 

Filmik pokazujący zmiany w grze. Jak widać w krótkim czasie bardzo dużo zrobili!!!

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=101396

 

Zamienili opowiadania twórcy na inny głos.

Edytowane przez Andrew2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze z 5 takich patchów i jak cena spadnie do 10$ to może pod choinkę w 2017 roku się kupi i ogra :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze z 5 takich patchów i jak cena spadnie do 10$ to może pod choinkę w 2017 roku się kupi i ogra :E.

Może tak być bo ten pacz to wygląda jak to sami określili podstawa pod resztę paczy, sam w sobie zawiera parę nowych rzeczy, ale czy jest tego aż tak dużo? Raczej nie. I tak brakuje najważniejszego czyli multiplayera. Gra nie ma fabuły, nie ma wyzwań, nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu gra powoli zaczyna wychodzić z stanu alpha i może na koniec 2018r doczekamy się premiery :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

 

Filmik pokazujący zmiany w grze. Jak widać w krótkim czasie bardzo dużo zrobili!!!

 

 

G... zrobili :) To było ukryte bo zrobili te bajerki aby wydać w formie DLC. I tak nic już tę grę nie uratuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G... zrobili :) To było ukryte bo zrobili te bajerki aby wydać w formie DLC. I tak nic już tę grę nie uratuje.

 

Niestety prawda, bo to co miało sprawić że gra była by czymś wyjątkowym skopali i nie da rady tego od tak poprawić bez zaorania pół kodu.

 

Mnie najbardziej przed premierą podobała się wizja, im bliżej centrum tym bardziej dziwne i niebezpiecznie rzeczy spotykamy, i wtedy rzadsze surowce można znaleźć - taki high risk, high reward.

 

Wtedy i miała by sens eksploracja, farma i updgrady ect...tak samo centrum to jakiś żart, a wystarczyło dać coś ciekawego i był by cel gry.

 

Tak to gra raz się znudzi i nie ma po co wracać. Takie update niby lepsze niż nic ale co to zmieni ? niedużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś z tego NMS może będzie

 

Ciekawa duża aktualizacja, pojazdy!:)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

No to za 10-15 lat może no man sky będzie grywalny i nie nudził po paru godzinach grania. No ale z drugiej strony wtedy pewnie pojawią się konkurencyjne i dużo lepsze gry :).

 

Tylko ta jazda autkiem będzie mega nudna po 30 minutach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja jednak zostaje przzy moim Elite Dangerous, może tak jak Azazell mówi, za 10-15 lat będzie ciekawie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 2 patche będzie to lepsza gra niż na trailerach (poza tym z E3 bo tam przegieli :E)

 

Grafika jest teraz mega ale zabija nawet 1080 przy większych rozdzielczościach. Mimo wszystko niektóre tekstury zostały stare i wieje brzydotą.

 

39o1eu6b1kky.png

Edytowane przez Little Sun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skusił mnie ten mega patch i cena 60 zł za grę na PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczy które miały być na start po roku?

 

:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu jest sens przebywania w tym wielkim świecie - fabuła i to długa na 30h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczy które miały być na start po roku?

 

:rotfl:

 

Jest tu dużo więcej niż obiecywali to raz, niektóre concepty się zmieniły fakt ale mimo fail startu nie poddali się i za free pracowali rok i będą dalej to robić ale cebula musi swoje niezadowolenie pokazać :E

 

No i pseudo multi jest i fast travel i pełna modyfikacja terenu ciekawe co z tego wyjdzie, w końcu huby będą miały prawdziwy sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczy które miały być na start po roku?

 

:rotfl:

Oni mogli to normalnie olać w dniu premiery i nic nie robić. Nie zrobili tego, i nie wołają za te dodatki pieniędzy, nie oszukujmy się to nie są zwykłe patche. Te 3 duże updaty wprowadziły masę kontentu a ten dzisiejszy wręcz zaorał. Nie widzę sensu narzekania. Lepiej późno niż wcale.

Co by było gdyby to dzisiaj wyszedł NMS z tym wszystkim.

 

Już mówiłem w dziale PS4, dla mnie Sean Murray poprawił swoje imię. Napsocił, ale słowa dotrzymał a to pewnie nie koniec dodaktów. :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tu dużo więcej niż obiecywali to raz, niektóre concepty się zmieniły fakt ale mimo fail startu nie poddali się i za free pracowali rok i będą dalej to robić ale cebula musi swoje niezadowolenie pokazać :E

 

No i pseudo multi jest i fast travel i pełna modyfikacja terenu ciekawe co z tego wyjdzie, w końcu huby będą miały prawdziwy sens.

Kiedy gra była rozdawana za darmo? :hmm:

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy gra była rozdawana za darmo? :hmm:

 

A co to ma do rzeczy, były promocje od 24€ do 9.99 funtów, jak na grę bez polskiego wydawcy to nie jest zła cena. Mogli zagarnąć miliony i wypuścić bugfixy i wyjechać na wakacje. Ale rok pracowali za ciężko, zrobili fajne ARG a to wszystko kosztują sporo. A ludzie zamiast cieszyć się może kiedyś gra na prawdę zbliży się do tego co obiecywali to dalej hejt za nic :E to dla mnie właśnie polska cebula.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

A jak to jest z własna bazą. Jeśli ją wybudujemy na planecie X to można późmniej wracać? Bo pamiętam że jak grałem w okresie premiery to powroty do poprzednich układów sie po prostu nie opłacały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to ma do rzeczy, były promocje od 24€ do 9.99 funtów, jak na grę bez polskiego wydawcy to nie jest zła cena. Mogli zagarnąć miliony i wypuścić bugfixy i wyjechać na wakacje. Ale rok pracowali za ciężko, zrobili fajne ARG a to wszystko kosztują sporo. A ludzie zamiast cieszyć się może kiedyś gra na prawdę zbliży się do tego co obiecywali to dalej hejt za nic :E to dla mnie właśnie polska cebula.

Przecież sam napisałeś, że pracowali za darmo :E

 

Sprzedaż im zatrzymała się praktycznie po miesiącu premiery (PC 0,8k Steamspy), więc chcą wyciskać z niego jeszcze więcej kasy i nie robią tego charytatywnie, a za pieniądze jakie wyłudzili hypem.

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tu dużo więcej niż obiecywali to raz, niektóre concepty się zmieniły fakt ale mimo fail startu nie poddali się i za free pracowali rok i będą dalej to robić ale cebula musi swoje niezadowolenie pokazać :E

Chcesz powiedzieć, że ludzie odpowiedzialni za tę grę przez rok pracowali nie pobierając żadnego wynagrodzenia i obce im były komercyjne korzyści spowodowane próba ratowania produkcji?

Ujmujące.

 

Jak poprzednio był to Excel Planet Generator, to teraz to dalej jest Excel, tylko ze spinaczem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...