Skocz do zawartości
Piteero

No man's sky

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co na strimie widzę to mając flotę można wysyłać statki na ekspedycje które trwają po kilka godzin jak dla mnie to wygląda to trochę jak w ogame jak wysyłało się floty na ataka innych planet.

Gracze mogą atakować nasz frachtowiec i wtedy włącza się alarm ale czy mogą go zniszczyć to nie wiem.

Edytowane przez Andrew2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem wersję na prosiaka. Bedzie HDR i 30fps w 4k znaczy 1800p :E i dwie inne opcje 1080p@60fps/4k@unlock.

Jak patrzyłem po youtubach to wygląda na to, że na ultra PC 4k i gtx 1080 lata 30-60fps więc chyba bez sensu wersja PC, dodatkowo na prosiaka pudło bez przywiązania i kolejny plus.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prawdziwa premiera gry i taka cisza :E. Nikt nie gra?

Wersja PC fakt trochę lepsze detale itd, ale bida w kwestiach wydajności i brak HDR.

Nawet GTX 1080 ultra zalicza dropy poniżej 30fps w 4k, bez AA :E

https://www.youtube.com/watch?v=NQbD-e3f-K8

W sumie całkiem ładnie to momentami wygląda jak na grę indie.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pograłem dzisiaj trzy godziny i musiałem zejść z poziomem trudności na ten pierwszy, ponieważ co minie gdzieś wrzuciło, to umierałem w kilka minut :hmm: .

Co do gry, to zauważyłem, że korzysta wyłącznie z jednego rdzenia :kwasny: , tego bym się nie spodziewał.

Ogólnie gra się nieźle, ale ta gra to taki pochłaniacz czasu, że na razie ją odkładam i wracam do zaległych tytułów :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta gra jak Fallout 4, będzie dobra jak będzie kosztować 20 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

comment_A50X57pcxZsohN2UAzpmRazPlj4SP8Nm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do gry, to zauważyłem, że korzysta wyłącznie z jednego rdzenia :kwasny: , tego bym się nie spodziewał.

Pewnie będzie na to patch ale podobno można coś w configach pozmieniać i jest dużo lepiej sam nie testowałem jeszcze.

Tip

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki, jest widoczna poprawa po wprowadzeniu zmian :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja gram, na liczniku jakieś ~10h. Mogę powiedzieć, że jako weteran NMS wiecie 60h i platyna w premierowej wersji :E. Zwyczajnie nie mogę tego ogarnąć, wszystko jest zmienione ekonomia, ulepszanie kombinezonu, statku. Zdobywanie schematów, pierwiastków też jest od groma.

Robię też coś czego wcześniej nie było, zadania. Super. Jeżeli ktoś grał w to 2lata temu to teraz nie będzie wiedział o tej grze kompletnie nic :)

Byle robotę skończyć i wracam w kosmos :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jak warto teraz graćw to na multi? Jest jakaś ograniczona ilość graczy na serwerze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jak warto teraz graćw to na multi? Jest jakaś ograniczona ilość graczy na serwerze?

W co-opie ze znajomymi tak z randomami nie widzę sensu za bardzo obecnie. Graczy jest do 4, w sesji do 16 (chociaż nie wiem czy ktoś to dokładnie przetestował)

Jeszcze są różne huby(zbiorowiska graczy w danym układzie) ciekawe co tam wymyślą.

Jedno co zawsze NMS miało dobre to muzyka

#2.

Edytowane przez Little Sun

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam takie pytanie - czy tryb kreatywny daje dostep do kompletnie wszystkiego ? Wszystkich schematow, budowy itd ?

Bo na najnowszym trailerze rzekomo "tysiace" rzeczy do budowy/konstrukcji a tryb kreatywny to tak troche biedniej

Czy jest taka mozliwosc, ze kreatywny to tylko dostep do jakies podstawy czy schematow "Twojej rasy" a reszte mozna zdobyc, poznac w trakcie eksploracji ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ud73sGB.png

Oceny lecą ku górze to się nazywa comeback. Szon dostał szansę, niech tylko teraz dalej udoskonalają produkt za "darmo".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do mnie doszła płytka dzisiaj. Wieczorem, albo jutro zobaczę co tam na tworzyli :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko dwa lata trzeba było czekać na to by produkt stał się grywalny? Wow, nie jest to skok na kasę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko dwa lata trzeba było czekać na to by produkt stał się grywalny? Wow, nie jest to skok na kasę

No, przez dwa lata robił za darmo ulepszenia do gry, które zmieniły ją tak diametralnie, że mamy teraz praktycznie zupełnie nowy tytuł. Faktycznie, kradzież w biały dzień. Na stos z takimi producentami.

p.s. U Blizzarda trzeba było do Diablo 2 kupić cały dodatek po pełnej cenie żeby uzyskać w podstawce tak rewolucyjne zmiany jak rozdzielczość 800x600, większa skrzynka i kilka innych pierdół które powinny pojawić się za free w 10 MB patchu. Ale rozumiem, wydawanie dużych i darmowych dodatków to prawdziwe chamstwo, wręcz plaga naszych czasów. Np. Takie Firaxis przynajmniej było na tyle przyzwoite, że za doprowadzanie ostatnich Cywilizacji do stanu używalności pozwalało graczom płacić za kolejne DLC.

Edytowane przez wahoo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

E tam po prostu dwa lata temu zapomnieli napisać na pudełku early acess :E

Ja mam na razie pograne syn zobaczył pudełko i już exploruje kosmos :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Linkowałem już wcześniej

Ogólnie bida na PC.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Gram od wczoraj i mam taki problem iż nie mogę zrobić skoku Warp.... Mam zbudowany silnik i 19% paliwa ale na żadną planetę czy układ nie mogę skoczy jak próbuje to nawet nie mam żadnego komunikatu że się nie da albo ze coś brakuje. po prostu zaznaczam na mapie układ trzymam LPM i po chwili mapa się zamyka ekran pokazuje na statek i tyle nic się nie dzieje.... To jakiś Bug??? czy ja coś robię źle? Ktoś coś wie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Gram od wczoraj i mam taki problem iż nie mogę zrobić skoku Warp.... Mam zbudowany silnik i 19% paliwa ale na żadną planetę czy układ nie mogę skoczy jak próbuje to nawet nie mam żadnego komunikatu że się nie da albo ze coś brakuje. po prostu zaznaczam na mapie układ trzymam LPM i po chwili mapa się zamyka ekran pokazuje na statek i tyle nic się nie dzieje.... To jakiś Bug??? czy ja coś robię źle? Ktoś coś wie?

A masz zbudowany hyperdrive i napełniony ogniwem warpowym ? Ogniwe warpowe robi się z antymaterii i pojemnika na antymaterie, recepty na to powinieneś dostać w 1 układzie jak zrobisz misje zaznaczoną czerwonym znacznikiem. Hyperdrive chyba kupuje się na stacji u któregoś z NPC za 80 klaster nanitów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie. Jak wrócić do swojej pierwszej bazy?, po zwiedzeniu kawałka planety swoim "oblattwaczem", nigdzie nie mam jej na radarze.

Druga sprawa to, że znalazłem kilka ciekawych miejsc, ale nie mogę ich oznaczyć aby znów tam wrócić gdy będę miał surowce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Wejdź w "DZIENNIK" i rób z tej listy wszystko co Ci gra każe, na początku poprowadzą cię za rękę abyś załapał podstawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No, przez dwa lata robił za darmo ulepszenia do gry, które zmieniły ją tak diametralnie, że mamy teraz praktycznie zupełnie nowy tytuł. Faktycznie, kradzież w biały dzień. Na stos z takimi producentami.

Pomnik mu postaw.

Tak, za darmo to robił xDDD

I tak, na stos z Murrayem.

---

Próbował ktoś sensownie grać na Survival? Jestem po 6 restartach i balans tego trybu nazwał bym "lekko" dyskusyjnym :)

EDIT: Ok, wyspawnowało przy jaskini... może coś z tego będzie.

EDIT2: A w jaskini są Albunem Pearl xDD cyrk.

Edytowane przez Enfeeble

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A masz zbudowany hyperdrive i napełniony ogniwem warpowym ? Ogniwe warpowe robi się z antymaterii i pojemnika na antymaterie, recepty na to powinieneś dostać w 1 układzie jak zrobisz misje zaznaczoną czerwonym znacznikiem. Hyperdrive chyba kupuje się na stacji u któregoś z NPC za 80 klaster nanitów.

Tak mam zbudowany napęd i zatankowany w 19% w dzienniku mam że udać się do innego układu a jak tdam Np misje na mapie to pisze nic nie znaleziono

Po parunastu godzinach udało mi się problem rozwiązać :) Dzięki wszystkim za rady i pomoc ^^

Edytowane przez kl3szcz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi