Skocz do zawartości
Piteero

No man's sky

Rekomendowane odpowiedzi

SProbowalem, jednak nadal za malo jak dla mnie i nuda, powtarzalnosc (ale dla niektorych to niekoniecznie jest wada) - ale zapewne zajrze tam jeszcze pare razy odmozdzyc sie, odpoczacm przy czyms spokojnym

 

Jednak na pewno teraz to mozna nazwac gra i jest nieporownywalnie lepsze niz na poczatku

 

I propsy dla studia ktore nie porzucilo tej gry i mimo ilosci gałna ktore na nie wylano (badz co badz slusznie) - postanowli podniesc gre z ziemi, przygotowywac darmowy content i teraz Next ktory spowoduje, ze gra dostanie drugie zycie

 

Szanuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, przez dwa lata robił za darmo ulepszenia do gry, które zmieniły ją tak diametralnie, że mamy teraz praktycznie zupełnie nowy tytuł. Faktycznie, kradzież w biały dzień. Na stos z takimi producentami.

p.s. U Blizzarda trzeba było do Diablo 2 kupić cały dodatek po pełnej cenie żeby uzyskać w podstawce tak rewolucyjne zmiany jak rozdzielczość 800x600, większa skrzynka i kilka innych pierdół które powinny pojawić się za free w 10 MB patchu. Ale rozumiem, wydawanie dużych i darmowych dodatków to prawdziwe chamstwo, wręcz plaga naszych czasów. Np. Takie Firaxis przynajmniej było na tyle przyzwoite, że za doprowadzanie ostatnich Cywilizacji do stanu używalności pozwalało graczom płacić za kolejne DLC.

Haha a to dobre, czyli teraz po dwóch latach od premiery mamy się cieszyć, że w końcu łaskawie wydał to co obiecywał wtedy? Może jakaś zbiórka, ewentualnie donejty bo przecież za darmo to zrobili, tak że swojej kieszeni finansowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysyłaliście fregaty na ekspedycję >?? Ktoś próbował polecieć razem z nimi do pomocy bo podobno jest taka możliwość >??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mam zbudowany napęd i zatankowany w 19% w dzienniku mam że udać się do innego układu a jak tdam Np misje na mapie to pisze nic nie znaleziono

 

Daj jakiegoś screena z inventory tego statku, da się w ogóle napęd mieć w 19% napełniony ? Może też próbujesz skoczyć do innego typu gwiazdy do której trzeba mieć inne technologie jeszcze ?

 

że w końcu łaskawie wydał to co obiecywał wtedy

 

łaskawie xD uwielbiam hejt na poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łaskawie xD uwielbiam hejt na poziomie.

Uwielbiam ludzi, którzy nie rozumieją znaczenia słów których używają :heu:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8h w grze

 

Jak tu nie było co robić, tak dalej nie ma.

Jak gra ssała, tak ssie trochę mniej.

Ile oni to coś łącznie "tworzyli"?

 

Taki Empyrion miażdży ją całkowicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam tutorial zarządzania flotą może komuś się przyda.

https://www.youtube.com/watch?v=G0bXjA7tdNo&t=4s

A co do naprawiania fregat to trzeba do niej podlecieć i wtedy skontaktuje się z nami jej kapitan trzeba zaznaczyć opcję żeby oznaczył uszkodzone podzespoły. Jak oznaczy to wtedy lądujemy i naprawiamy je będą zaznaczone strzałkami.

Edytowane przez Andrew2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8h w grze

 

Jak tu nie było co robić, tak dalej nie ma.

Jak gra ssała, tak ssie trochę mniej.

Ile oni to coś łącznie "tworzyli"?

 

Taki Empyrion miażdży ją całkowicie.

Hejter!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu gra mu się nie podoba :E Ja jeszcze za mało przegrałem w nexta więc się nie wypowiadam :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie hejter co nie potrafi docenić starań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie hejter co nie potrafi docenić starań.

Otóż to, a pamiętajcie, dodatek zrobili za darmo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki dodatek? przecież ta gra dopiero co wyszła z early access. Dopiero teraz czekamy na dodatki i patche.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki dodatek? przecież ta gra dopiero co wyszła z early access. Dopiero teraz czekamy na dodatki i patche.

 

Sorry, zjadło mi "na" przed słowem dodatek, jakie early access? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież pisałem wcześniej, że na pierwszą premierę zapomnieli dodrukować na pudełkach napis early access :E

 

Teraz mamy prawdziwą premierę, a na dodatki i patche jak przystało w każdej dobrej grze trzeba poczekać :D

 

Ja tam na razie gram zobaczymy czy się wciągnę :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A poza tym, nie grajcie w surival mode - to nie ma sensu. Żadna kwestia wyzwania czy coś, jeden WIELKI time-sink.

Powinno się to nazywać mining-mode czy jakoś tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Co z tego że dodali multi itp poprawili mechanikę.. Ale co w tej grze będziemy robić? Eksploracja pierwszych planet jest ok i przyjemna + budowa bazy ale co dalej? Misje poboczne są te same... po 10h w grze i tak będzie wiało nudą. W grze brakuje innnych ras z prawdziwego zdarzenia. Konflikty, sojusze, rywalizacje pomiedzy frakcjami / cywilizacjami.. No ale to raczej niewykonalne dla tych twórców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że dodali multi itp poprawili mechanikę.. Ale co w tej grze będziemy robić? Eksploracja pierwszych planet jest ok i przyjemna + budowa bazy ale co dalej? Misje poboczne są te same... po 10h w grze i tak będzie wiało nudą. W grze brakuje innnych ras z prawdziwego zdarzenia. Konflikty, sojusze, rywalizacje pomiedzy frakcjami / cywilizacjami.. No ale to raczej niewykonalne dla tych twórców.

Taka nuda, że mam 25h na nowym patchu i nie mam zamiaru kończyć. Warto dać szansę i samemu sprawdzić czy rzeczywiście panuje nuda.

 

NMS to już fenomen, gra od momentu wydania patcha notuje coraz większą ilość graczy online.

https://steamcharts.com/app/275850

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na samym Steamie było dzisiaj 100tysięcy grających w jednym momencie a co dopiero jakby podliczył inne platformy jak gog/PS4/Xbox

 

World of tanks miało Rekord Ginesa gdzie jednocześnie na serwerze grało 91 tysięcy graczy w danym momencie.

 

No Man's sky jest dzisiaj najlepiej sprzedającą się grą na steamie.

Edytowane przez Andrew2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mie gra wciagnela kompletnie, rok temu pobawilemn sie kilka dni i troche mi sie znudzila. Wrocilem do niej jakis tydzien przed patchem na ps4 a w dniu patcha zmienilem na PC.

Po tym patchu zmianach gra jest naprawde duzo lepsza, dla fanow kosmosu i eksploracji zdecydowanie polecam, niestety brak tu wielu porywajacych misji, jest raptem 3 glowne watki i troche misji zwiazanych z baza.

Nie wiem czy to ja mam pecha ale duzooo trudniej teraz o dobry statek, odwiedzilem juz ze 20-30 wrakow i niestety nic lepszego niz moj kupiony okret (27+8) nie znalazlem, an zeby kupic lepszy narazie mnie nie stac bo potrzebowal bym ponad 20mln. Jak gralem na PS4 przed patchem po 6h gry mialem znacznie lepszy statek. Jezeli to celowa zmiana to z jednej strony to na plus bo robi postep bardziej stopniowy aczkolwiek troche frustruje brak miejsca.

Mysle ze za te 80-100 zl jakie gra kosztuje napewno warto.

 

Ktos moze potwierdzic jak to u nichg wyglada po patchu ze statkami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pierwszy wrak jaki się trafił miał ponad 40 pul naprawiłem tylko silniki i zamieniłem na stacji za inny żeby nie naprawiać tych wszystkich elementów.

Na każdej stacji możesz sobie powiększyć ilość pul w kombinezonie także jest dużo łatwiej bo nie jest konieczne szukanie kapsuł na planetach.

Jak wylądujesz statkiem na stacji to idziesz na prawą stronę i do pierwszego gościa tam blisko zmiany wyglądu i nie rozmawiasz z nim tylko podchodzisz do maszyny za nim tej z plecakiem i w niej ulepszasz kombinezon. Na początku jest ciężko o chlorek metalu ale jak już znajdziesz planetę np z indem to ind przerabia się już znacznie szybciej bo z jednej jednostki indu masz 2 chlorka metalu także proces znacznie przyśpiesza.

 

Na frachtowcu albo w bazie możesz dobudować dodatkowe kontenery i w nich możesz przechowywać swoje rzeczy.

 

Apropo ekspedycji Fregat jak masz ich dużo to dobudowujesz kolejny pokój dowodzenia i możesz wysyłać więcej ekspedycji na raz także przychody znacznie się zwiększają.

A co do ich naprawy to jest bug i naprawić się da tylko wtedy gdy twój statek na niej wyląduje i całą rozmowę z kapitanem przeprowadzisz już po wylądowaniu twojego statku jak zakończysz rozmowę z dowódcą przed wylądowaniem na fregacie to nie zaznaczy ci uszkodzonych elementów.

 

Jak masz freagaty bojowe w układzie w którym jesteś i gdy cię coś zaatakuje to fregata powinna skoczyć w lokację w której jesteś i wypuścić swoje myśliwce zazwyczaj 3 które mają cię wesprzeć w walce z piratami.

Edytowane przez Andrew2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pierwszy wrak jaki się trafił miał ponad 40 pul naprawiłem tylko silniki i zamieniłem na stacji za inny żeby nie naprawiać tych wszystkich elementów.

Na każdej stacji możesz sobie powiększyć ilość pul w kombinezonie także jest dużo łatwiej bo nie jest konieczne szukanie kapsuł na planetach.

Jak wylądujesz statkiem na stacji to idziesz na prawą stronę i do pierwszego gościa tam blisko zmiany wyglądu i nie rozmawiasz z nim tylko podchodzisz do maszyny za nim tej z plecakiem i w niej ulepszasz kombinezon. Na początku jest ciężko o chlorek metalu ale jak już znajdziesz planetę np z indem to ind przerabia się już znacznie szybciej bo z jednej jednostki indu masz 2 chlorka metalu także proces znacznie przyśpiesza.

 

Na frachtowcu albo w bazie możesz dobudować dodatkowe kontenery i w nich możesz przechowywać swoje rzeczy.

 

Apropo ekspedycji Fregat jak masz ich dużo to dobudowujesz kolejny pokój dowodzenia i możesz wysyłać więcej ekspedycji na raz także przychody znacznie się zwiększają.

A co do ich naprawy to jest bug i naprawić się da tylko wtedy gdy twój statek na niej wyląduje i całą rozmowę z kapitanem przeprowadzisz już po wylądowaniu twojego statku jak zakończysz rozmowę z dowódcą przed wylądowaniem na fregacie to nie zaznaczy ci uszkodzonych elementów.

 

Jak masz freagaty bojowe w układzie w którym jesteś i gdy cię coś zaatakuje to fregata powinna skoczyć w lokację w której jesteś i wypuścić swoje myśliwce zazwyczaj 3 które mają cię wesprzeć w walce z piratami.

Czyli wychodzi na to ze mam pecha co do znajdywanych wrakow. Kombinezon mam juz na maxa, i kilka kontenerow w bazie tez, a co do fregaty to i tu szczescia nie mialem i biedna C mam.

Teraz zamiast skupic sie na szukaniu wrakow poprodukuje cos zeby zarobic na nowy statek, ponoc na drogich receptach mozna szybko kase zrobic.

Jak do tej pory to najszybszy zrobek mam na larwa cores z jajek jakies 3mln, a zeby mnie potworki nie atakowaly to podkopuje tunel pod jajkami i z pod ziemi je rozwalam, kuleczki same ladnie turlaja sie pod nogi a potwory szaleja na powierzchni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szuaknie artefaktów też dużo daje bo trafiają się takie nawet za 8000000

Poza tym jest dużo eksploitów no ale ja takich rzeczy nie lubię bo to mocno psuje grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długie, ale tak dobrej recenzji daaaaawno nie widziałem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nowy Update, tym razem mniejszy tak jak zapowiadali.

 

Tak jak po premierze broniłem tej gry jako jeden z nielicznych tutaj tak dziś powiem że uff warto było.

Edytowane przez Little Sun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek wchodzi 14 sierpnia

Będzie prawdziwe "Online" oraz VR.

 

Szacun dla Sean'a, że doprowadził swoją wizję do końca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...