Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MrsZiemniak

GTX 970 czy r9 390

Rekomendowane odpowiedzi

Ale mu zadałeś pytanie o jesuuuu .Ostatnio w komputroniku przyszły 2 karty gtx 980ti gigabyte G1 na cała Polske . I co nie mozna kupic . Mozna :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widze jakichkolwiek problemów z dostępnością ani refów ani autorskich 980ti.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mu zadałeś pytanie o jesuuuu .Ostatnio w komputroniku przyszły 2 karty gtx 980ti gigabyte G1 na cała Polske . I co nie mozna kupic . Mozna :lol2:

W morelach mają ponad 4 sztuki Gigabyte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tia patrz na to .Ja zamówiłem inno herculez x3 jak było 23 sztuki( tyle pisało) a nie dostałem.

Ale pan z komputronika obiecał evke z gra w ciagu tygodnia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałeś bo matołki za wolno aktualizują dostępność kart , o 8 rano jest 30kart 2-3h później nie ma nic w hurtowni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie można tych kart kupić, to skąd mają je rzekomo trzy osoby na labie? http://forum.pclab.pl/topic/1056681-Jak%C4%85-kart%C4%99-graficzn%C4%85-masz-w-komputerze/

Ja chciałem od Sapphire bo wychodziła cenowo najtaniej.

Asus ma czas oczekwiania 7 dni w komputronik , a w innych sklepach jest niedostępna , albo czas oczekiwania jest bardzo długi i cena też nie zachęca.

 

PS. każdy może sobie napisać , że ma kartę.

Może im się udało.

Jeszcze w alternate jest XFX ale jest prawie 300 zł droższy od Sapphire i też jest niby dotępna , ale czas oczekiwania może się wydłużyć jak znam życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem od Sapphire bo wychodziła cenowo najtaniej.

Asus ma czas oczekwiania 7 dni w komputronik , a w innych sklepach jest niedostępna , albo czas oczekiwania jest bardzo długi i cena też nie zachęca.

 

PS. każdy może sobie napisać , że ma kartę.

Może im się udało.

Jeszcze w alternate jest XFX ale jest prawie 300 zł droższy od Sapphire i też jest niby dotępna , ale czas oczekiwania może się wydłużyć jak znam życie.

Ja bym nie czekał na Fury X, szczególnie że karta ma tylko 4gb ramu co już dziś jest problemem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fury x jest słabsze do gier od gtx 980ti ale nie powiedziłąbym ze 4gb vram jest przeszkoda co widać tutaj

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fury x jest słabsze do gier od gtx 980ti ale nie powiedziłąbym ze 4gb vram jest przeszkoda co widać tutaj

 

Jest ,jest powyżej FULL HD np. w GTA V na wyższych detalach karta się dławi.

 

Nowe Catalyst od AMD dają Fury X nieco kopa :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ,jest powyżej FULL HD np. w GTA V na wyższych detalach karta się dławi.

 

też nieprawda ze cośnie tak . Poprostu w tej grze jest słabsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też nieprawda ze cośnie tak . Poprostu w tej grze jest słabsza

Nie wciskaj ludziom kłamstw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tak jak w tytule. Która z tych kart będzie wydajniejsza w grach ? Bardziej jestem przekonany do GeForce'a bo od nich miałem poprzednie karty i nie było z nimi problemów. Nie wiem jak to jest z Radeonami, ale może się od Was dowiem. Czy w przypadku Radeona nie będzie problemu z narzutem obliczeń przez z sterownik na procesor ? Bo z tego co wiem wcześniejsze Radeony (2XX) miały ten problem. Dokładnie chodzi mi o te karty:

 

1. Gigabyte GeForce GTX 970 WindForce 3X OC 4GB (link)

 

2. Gigabyte Radeon R9 390 G1 Gaming 8GB (link)

 

Dzięki za pomoc ;)

 

 

Pozostałe podzespoły:

 

 

CPU: Intel Core i5-4590, 3.30 GHz

PSU: Thermaltake Smart SE Modular 530W

MOBO: MSI B85-G43

RAM: Crucial Ballistix 2x4GB 1600MHz Cl9

HDD: WD Caviar Blue 1TB SATAIII

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tak jak w tytule. Która z tych kart będzie wydajniejsza w grach ? Bardziej jestem przekonany do GeForce'a bo od nich miałem poprzednie karty i nie było z nimi problemów. Nie wiem jak to jest z Radeonami, ale może się od Was dowiem. Czy w przypadku Radeona nie będzie problemu z narzutem obliczeń przez z sterownik na procesor ? Bo z tego co wiem wcześniejsze Radeony (2XX) miały ten problem. Dokładnie chodzi mi o te karty:

 

1. Gigabyte GeForce GTX 970 WindForce 3X OC 4GB (link)

 

2. Gigabyte Radeon R9 390 G1 Gaming 8GB (link)

 

(..)

 

To jest dokładnie ta sama karta co r9 290 tylko ma 8GB RAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jam ma prawie identyczny zestaw jak ty i w nim tego GTX'a więc mogę go z czystym sumieniem polecić, wszystko gra i huczy a karta cicha i nie grzeje się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG jeśli za mniejszą kasę dają 8GB RAM VS 3.5 + 512 za drożej to chyba odpowiedź sama się nasuwa???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja nwm, jednak 970 jest ponad 2x większą liczbą niż 390... POMYŚL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG jeśli za mniejszą kasę dają 8GB RAM VS 3.5 + 512 za drożej to chyba odpowiedź sama się nasuwa???

Na tym kotlecie 8 GB dobrze wygląda na pudełku i można je wsadzić na półkę z bajkami albo się chwalić że sie ma na karcie 8GB, w praniu jest

inaczej ...Temat był wałkowany i jest dalej i odpowiedz jest prosta ze gtx 970

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym kotlecie 8 GB dobrze wygląda na pudełku i można je wsadzić na półkę z bajkami albo się chwalić że sie ma na karcie 8GB, w praniu jest

inaczej ...Temat był wałkowany i jest dalej i odpowiedz jest prosta ze gtx 970

 

tą wymiane zdań dodać do najczęściej zadawanych pytań przy wyborze GPU :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG jeśli za mniejszą kasę dają 8GB RAM VS 3.5 + 512 za drożej to chyba odpowiedź sama się nasuwa???

Tak...nasuwa się - piszesz o czymś o czym nie masz pojęcia. W momencie, gdy skorzystasz z tych 8GB, to ta karta będzie za słaba aby zaoferować detale graficzne odpowiadające pojemności pamięci...a obecnie tak wielki vram ma jedynie sens w kartach zdecydowanie szybszych od tej z 8GB VRAM'em, to jest kartach pokroju 980TI, gdzie jest 6GB...

 

 

BTW 3.5GB+0.5GB bez problemów radzi sobie z "8GB"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Nic sobie nie pomyliłem. Z premedytacją nie użyłem nazwy gdyż mowiny o tanich asrocakch, model nie ma znaczenia. Ogólnie beka bo gdy mówię o karcie dźwiękowej narracja zmieniana jest na taką że dobra karta dźwiękowa nie jest potrzebna, można kupić inna, można kupić dac itp (TO SĄ DODATKOWE KOSZTY). Jak mówię o sekcji zasilania to narracja brzmi że pomylelem się z modelem płyty. Cały dowcip polega na tym że to 400zl to nie wiele jak na różnice w tym co dostajemy w tych mobasach. Tzn lepsza dźwiękowka, lepsza sekcja zasilania, lepsze wyposażenie. OGÓŁEM LEPSZA PŁYTA. Jeśli komuś wystarcza biedny kodek audio czy biedna sekcja zasilania to fajnie ale niech nie mówi że ta płyta jest dobra. Jest WYSTARCZAJĄCA dla niego i to wszystko. To tak jak z tymi bułkami z biedronki, dla kogoś są wystarczające, ja wolę kuoic 3x droższe i nie jest odnrazanego barachła. Argumenty że za 900zl płyty też mają kiepskie kodeki audio jest śmieszny bo wystarczy poszukać w specyfikacji technicznej i znaleźć taka która ma normalne audio, wyposażenie czy co tam nas interesuje. Nadal nikt nie odpowiedział, dlaczego nie polecają tanich asrockow na am4? Bo różnica pomiędzy dobrą płyta jest po prostu mniejsza i mówimy o mniejszej skali.  Edit: teraz spojrzałem na morele, nowy tomahawk kosztuje 871zl. Różnica pomiedzy "wystarczającymi" asrockami zaczyna topnieć wiec za niedługo ten post będzie nieaktualny bo i tak wszyscy będą polecali MSI. Obecnie to już 350zl czyli żaden pieniądz. 
    • Masz calkowita racje. 1 kwietnia lece na Florida zakupic dzialke i zaczac budowe domu. Nie dosc ze tax ma sprzedaz jest 6% to jak dom bedzie jako glowny nie bede placil stanowego podatku od zarobkow w moim wypadku to 10.75% ze stanu NJ. Tym sposobemdom wybuduje sie z tax z NJ.
    • No nie wiem jakim cudem ale w pit masz ustalone progi procentowe od zarobkow/ Kosz pracodawcy pracownika nic nie obchodzi bo to dwie oddzielne dzialalnosci. No to najprostrza droga. Z tego co sie orientuje to jak dobrze sie uczysz to studia nadal w Polsce sa bezplatne?.
    • @Caps i inni, polecam olać kolegę jak jest najmądrzejszy i niech radzi sobie sam. A wiedzę masz marną patrząc na zestaw, który poskładałeś... zasilacz se weź od razu 5000W... pastę będziesz co miesiąc wymieniał? Napisałeś kosmici w komputroniku... skomentuję to obrazkiem   PS. Dodam jeszcze że co roku zakładasz podobny temat, i  z tego wychodzi(nie wnikam dlaczego) ale teraz pewnie też tak będzie   Także wstrzymać się z udzielaniem pomocy do soboty i będzie zaś spokój na chwilę   PS2. Radzę poczytać jak zachowuje się użytkownik i jak się kończą jego tematy  1. 2.    
    • A najlepsze jest to, że później taki ktoś, kto nie miał styczności z grami FromSoftware, mówi jakie te gry są proste, jak ogląda jak ktoś na golasa grę przechodzi bez levelowania itp itd  kuźwa tez tak myślałem  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...