Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

all15

Oszust MDesign!

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam wątek o niejakim MDesing. Na allegro pod MDesignPolska. Niestety ale jest to oszust który wyłudził ode mnie sporo piniędzy na karte graficzną.

 

Najpierw nie porafił wysłać mi paczki z kartą twierdząc ze sprawe zawalili jego "ludzie" w firmie, pozniej ze kurier nie potrafi jej dostarczyć a teraz jak domagam sie zwrtotu cały czas pisze, że sprawe załatwi gdy wróci z urlopu ale tak naprawde to z tego urlopu juz wracał pare razy(wysyłał mi taką informacje - mysle ze juz sam się mota w tym do kogo odpisuje) albo ze to załatwi jego "księgowa". Osoby które zostały oszukane przez tego Pana prose o info w tym wątku. Bedzie proces zbiorowy to też Policja bedzie szybciej działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj link do profilu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem że będzie wałek. Sprzedawał z nowego konta, w bardzo dobrych cenach. Ludzie się nie nauczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzicie, dopiero co się zarejestrował na forum, komentarzy nie ma, jaką formę płatności i sprzedaży proponował? Od takiego bez allegro i wpłaty payu w życiu bym nie kupił a i nad tym bym się zastanawiał... Ludzie takie ryzyko podejmują byleby tylko parę dyszek oszczędzić nieraz a jak cena jest okazją życia to znaczy że albo desperacko wyprzedają sprzęt albo po prostu przekręt na całego i poszukiwanie janków...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konto na Alle założył .. tyle że ZERO commentów ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale w czym problem?

 

nie wazne czy placiles payu czy przelewm

zgłaszasz na policje

 

pozniej do POK

 

kase masz od reki po 2tyg od odeslania dokumentow do allegro

 

 

payu jest o tyle bezpieczniejsze ze musisz potwierdzic przelewem swoj numer konta ktore ma takie dane jak konto, wiec jesli nie zalozył na "słupa" to go dojadą, tyle ze ty kase z allegro bedziesz miał a allegro jako korpo bedzie goscia scigac sądownie

 

 

POK dziala chyba nawet przy 0 komentarzy z tego co pamietam, nie moze byc jedynie przewagi negatywow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spraw sądowych to ten Pan już kilka miał. Wiem o dwóch wyrokach, ale jak widać żaden to problem w robieniu kolejnych wałków.

 

 

To tak trochę więcej informacji o tym Panu:

 

http://forum.benchmark.pl/topic/86890-phoenixmodd-profobos/

http://forum.pclab.pl/topic/878733-Fobos-Desk-Case-Phoenix-Modd-Obudowa-Biurko/

http://forum.benchmark.pl/topic/106666-phoenixmodd/?hl=phoenix.modd

 

HISTORIA ZNAJOMOSCI z Panem MJ aka Fobos, czy inne wcielenie jako wspówłaściciel i załozyciel firmy Phoenix.modd /Profobos

 

Zaznacze na poczatku, aby za kazdym razem nie podkreslac, ze cały kontakt z osoba która zawsze podawała sie jako

MJ aka Fobos był na zasadzie firma PCM-PC własciciel sklepu darmacz.pl, a klient.

Nie było zadnych kontaktów prywatnych.

 

Przez cały czas powołuje sie na Pania Monike z pi-ar-u Asusa.

Z która nawet rzekomo spotkal sie w celu omówienia szczegółów projektu i patronatu Asusa.

 

1. 11 kwiecień - 1 zamówienie na kwote 464 zł

pierwszy kontakt, z pytaniami co jest na stanie, do natychmiastowej wysyłki

 

Najpierw podsyła fake dowodu przelewu z kredyt Banku 12 kwietnia (dzien wysyłki).

Sklep biorac go za prawdziwy wysyła towar .

 

Przelew dochodzi po 4 dniach, brak nr konta, tylko nadawca MJ

 

2. Pierwszy raz pada propozycja sponsoringu w projekcie biurka

 

3. 7 maja - kolejne zamówienie

8 maja składa 2 zamówienia w sklepie darmacz.pl na kwote 1116 zł

 

4 x KABEL SATA II 180 / 180 prosty 50cm w oplocie SCORPION Custom

- Kolor i rodzaj oplotu: Scorpion czarno/czerwony

- Kolor rurki termokurczliwej: czarny

8 x Feser złączka prosta SM10/16 G1/4 czarna

2 x Black Water Ultra Flexi Tube 10/16 Clear

1 x EK Water Blocks EK Supreme LTX - Plexi Nickel CSQ

1 x Bitspower Water Tank Z-Multi 150 (POM Version)

1 x Phobya DC12-400 (DCP4,0)

1 x EK Water Blocks CoolStream RAD XT 240

20 x Oplot nylonowy Premium 4 mm - red

20 x Oplot nylonowy Premium 4 mm - czarny

 

 

4. Najpierw podsyła fake dowodu przelewu.

Sklep biorac go za prawdziwy wysyła towar na nastepny dzięń.

 

5. Jenak przelew po 1 dniu dociera z innego konta niz było rzekome potwierdzenie,

a dokładniej niema nr konta w polu nadawcy przelewu.

 

6. 9 maj, od tej daty zaczyna sie intensywna wymiana emaili i liczne telefony.

 

Przez kolejne dni kwieciscie opisuje projekt biurka, przesyła dokumentację szczegółowa

projektu który powstaje pod Patronatem Asusa.

Pełny wykaz firm uczestniczących w Projekcie ze szczegółowa specyfikacja ich zobowiazań.

W tym głównego patrona i sponsora firmy Asus.

 

7. Proponuje firmie PCM-PC sponsoring, na dostarczenie zasilacza i okablowania do tegoz projektu

i podpisanie umowy sponsoringowej, której treść przesyła emailem.

Kontakt email i tel. doskonały.

Roztacza perspektywy wyłacznosci na sprzedaz biurka oraz osprzętu do nich.

 

Poparte jest dokładnymi przygotowaniami do projektu, schematami w cadzie, rozplanowaniem elementów itd.

Naprawde wiarygodna dokumentacja.

 

Pewne jest, że w tamtym momencie prowadził rozmowy i z innymi firmami i taki projekt miał powstać.

Materiały które otrzymalismy, przygotowanie strony www i innych podobnych , przesłane loga i szkice projektu i wiele innych materiałów wskazywało, ze poswiecił na przygotowania bardzo duzo czasu.

 

W rozmowie stwierdziłem, ze on nie jest w stanie zakonczyc i doprowadzic do konca tego projektu, gdyz

ma za mały zasób wiedzy.

Brak wiedzy technicznej, do ukonczenia takiego projektu.

Stwierdził, ze wspólpracuje z wieloma osobami, które taka wiedze posiadają, i że sobie poradzi.

 

Ale w pewnym momencie chciał zwalic sie do olsztyna, zeby pogadać.

Z góry zaznacztyłem, udzielic porady moge, dłubac przy projekcie, wykluczone.

 

8. Na poczatku nie wyrazamy zgody z powodu braku mocy przerobowej na takie projekty, ale jestesmy nadal zainteresowani rozmowami.

 

Po kolejnych roztoczonych wizjach wstepnie sie zgadzamy na zrobienie okablowania i wysłania zasilacza i prosimy o przesłanie umowy listem.

Po paru dniach ja otrzymujemy wraz ze skanem dowodu osobistego (kolor).

Sponsorowanym jest wg. umowy

Stowarzyszenie niezależnych infomatyków ,,ProFobos" - Mariusz Jachimowski

 

Rozpoczyna sie nasz kontakt jako sponsora, który na wysyłce zasilacza i kabla zasilajacego sie konczy, gdyz z drugiej strony sterta jak sie okazało kłamstw i niedotrzymanych postanowień umowy, gdyż projekt nie rozwijał sie tak jak powinien.

 

9. Podpisana umowe ok. 16 maja odsyłamy wraz z nowiutkim zasilaczem Seasonic 1000W Platinium widocznym na paru zdjeciach biurka

oraz audiofilskim kablem zasilajacym w oplocie czerwono czarnym.

 

W miedzyczasie, trwa bogaty kontakt telefoniczny, w którym osoba ta radzi sie o rózne szczegóły projektu.

 

10. Cały czas kontakt oparty była na zasadzie firma-klient, a pózniej sponsor- sponsorowany

 

11. 19 i 20 maja składa 2 kolejne zamówienia na kwote 8500 zł:

 

1 x EK Water Blocks EK-FB KIT ASUS M5F Maximus V Formula - Plexi Nickel CSQ

1 x ASUS MAXIMUS V FORMULA, Intel Z77, 4xDDR3, VGA, E-ATX

1 x Xilence HTPX INTERCEPTOR PRO Gaming USB 3.0, LED FAN - Black

12 x Phobya Nano-2G 12 PWM Silent 1500rpm Red LED Double Blade ( 120x120x25mm )

1 x Intel Core i7-3770K, Quad Core, 3.50GHz, 8MB, LGA1155, 22nm, 77W, VGA, BOX

1 x Phobya Touch 6 fan Controller - Single Bay 5,25" - black

2 x Rozgałęziacz 3pin fan -> 4 x 3pin external 1m - Extreme

1 x Phobya G-Changer 480 ver. 2.0 Black

1 x Phobya G-Changer 360 ver. 2.0 Black

1 x Razer Naga Mmog Laser Gaming Mouse

1 x RAZER DeathStalker - Black USB Wired Gaming Keyboard

1 x Razer Goliathus Extended XL Speed (920mm x 284mm x 4,3mm)

1 x Bitspower Water Tank Z-Multi 400 (ICE Red Body & Black POM Cap Version)

1 x Przedłużka ATX 4pin - Scorpion CUSTOM

- Wybierz długość kabli -: 60 cm

1 x Przedłużacz 8 pin ATX ( EPS ) - Scorpion CUSTOM

- Wybierz długość kabli -: 60 cm

- Wybierz rodzaj złącz - - - - - >: 8 pin ATX

3 x Przedłużacz Molex ->2x4pin 30cm - Scorpion czarny

- Długość do 1: 60 cm

- Długość do 2: 10 cm

- Kolor i rodzaj oplotu: Scorpion czarno/czerwony

- Kolor wtyczek: czarny

3 x Taśma Led Black PCB - Czerwona z przewodem zakończonym wtyczką - Custom

- Długość taśmy/listwy Led: 60 cm

- Wybierz długość kabli -: 60 cm

- Wybierz rodzaj złącz - - - - - >: 4 pin Molex męska

- Kolor i rodzaj oplotu: bez oplotu

6 x KABEL SATA III 180 / 180 prosty 50cm w oplocie SCORPION Custom

- Kolor i rodzaj oplotu: Scorpion czarno/czerwony

- Kolor rurki termokurczliwej: czarny

1 x Przedłużka ATX 24pin 30cm - Scorpion Blood Red/Black

- Wybierz długość kabli -: 60 cm

- Wybierz rodzaj złącz - - - - - >: 24 pin ATX

4 x Przedłużacz 8 pin PCIE VGA - Scorpion czarna

- Wybierz długość kabli -: 60 cm

- Wybierz rodzaj złącz - - - - - >: 8 pin PCI-E VGA

4 x DEMCiflex filtr magnetyczny 120mm Black/Black

 

+ domówione w dniu wysyłki

2 litry płynu aquacomputer DP Ultra Red

30m oplotu czarnego Nylon Premium

6 x złaczka prosta Feser 16/10 black

 

Twierdzi, że jest to dla Chiefteca, dla którego ma składac zestaw do prezentacji ich nowego zasilacza i kieszeni na dyski.

 

12.

Przesyła fake przelewu z alior Bank.

Niesamowicie wiarygodny, co potwierdziły osoby które maja w nim konto.

 

13. Cały czas doskonały kontakt, opowiesci o kontaktach z Pania Monika z Asusa, zapowiedzi kolejnych zamówień.

Musielismy przesłac zdjecia pogladowe kabli, gdyz niby Asus miał wyrazic swoja zgode, na uzycie takich, czy innych.

Przesyłal informacje, ze sa bardzo zadowoleni z takiego wyboru kabli itd.

 

14. 23 maja firma PCM-PC wysyła wszystkie zamówione elementy oprócz kabli i obudowy Xilence interceptor,

poniewaz zamiast do Nas pojechała do Francji, zawineła rogala i dopiero dotarła do nas.

nr paczki 483997439340

 

http://www.gls-group...txtAction=71000

 

15. Obudowa dochodzi 27 maja, i w tym samym dniu zostaje wysłana wraz z kablami pomimo, ze pieniadze z rzekomego przelewu niedotarły.

 

Tłumaczy to tym, ze to jakies konto maklerskie i takie zwłoki sie zdarzaja.

Po sprawdzeniu tych informacji, wszystko sie niby zgadzało, ze z tych kont przelew moze iśc 5 dni roboczych.

 

Nadal kontakt doskonały i cały czas zapowiedzi, a nawet juz niemal nowe zamówienia.

Jednak te wywody ucinamy juz pytaniem, gdzie 8,5 K za zamówienia zrealizowane?

 

W trakcie przepychanek o kase powiadamia Nas o wyjezdzie do niemiec z zakupionym sprzetem, jakoby z Chieftec-iem

 

16. Nasz niepokój i zdenerwowanie wzbudza dodatkowo fakt, ze w temacie projektu kable przypisuje sobie.

A wszystkie pochodza od Nas, jak i zauwazamy że sprzet niby dla Chiefteca trafia do worklogu tego projektu biurka.

I z ze sponsora zasilacza i kabelków stajemy sie niechcac tego, głownym sponsorem!!!!

 

Fatalne zdjecia kabli, (gorszych zrobic nie mozna), dodatkowo wywołuja nasze niezadowolonie o czym go informujemy.

A juz tekst, typu, ze im oploty sie nie podobaja, doprowadza Nas do niezłego wkurzenia.

 

17. Otrzymujemy informacje , ze wysłany zasilacz Seasonic w ramach umowy sponsorskiej nie działa.

 

Prosimy o jego zwrot.

Jednak zasilacz pomimo wielu zapenień, typu wczoraj został wysłany, nie dochodził.

 

Kasa 8,5 K tez.

 

Codziennie niemal latał do banku, wykonywał przelewy, wpłacał w okienku

- tak twierdzil, ale kasy nadal brak.

 

18. 5 czerwca zamiast skanu dowodu przelewu, otrzymujemy jako niby jego skan, dokument nadania paczki ponad 3kg.

 

Dochodzi zasilacz, w stanie jak po przejsciach.

Nr seryjny jednak sie zgadza.

Zasilacz jest niesprawny.

 

19, Stwierdza, ze sa problemy z bankami, i przywiezie kase osobiscie do olsztyna.

To kolejne, juz tak chore zagranie, ze jak przeczytałem emaila to pomyslałem, ze gosciu ma problemy psychiczne.

 

Do 13 czerwca kontakt był niemal doskonały.

I od tego dnia brak kontaktu.

 

Ostatnie dwa tygodnie kontaktu wyraznie wskazywały, ze traci kontakt z rzeczywistoscia.

 

wypowiedzi, nie trzymały sie kupy,kazde kolejne zdanie zaprzeczało poprzedniemu.

 

Wszystkie paczki ok. 7-8 szt. były wysyłane na adres Studzienna 19 w Płocku.

Połowa z nich była z dostawa w sobote.

 

Poczas rozmów telefonicznych wyraznie było słychac w tle dziewczynę, podobno jego.

Tło rozmów wskazywało, ze przebywa czesto na wolnym powietrzy prowadząc je, lub jak ktos kto mieszka w domku.

 

 

Cały czas powoływał sie na kontakty z firmami Asus, Thermaltake, Chieftec, Goodram,

ale głownie z głownym patronem Asusem i Pania Moniką z pi-ar-u oraz tez Chieftec-iem.

 

Jak sie teraz okazuje, po otrzymaniu dzisiaj paru telefonów, nie jestesmy jedyna firma która wykiwał.

 

To jest cała historia.

 

Nie opisałem wszystkich szczegółów, gdyz sterta kłamstw jest imponujaca.

 

To, że ktos robi zakupy w jakims sklepie, czy utrzymuje kontakt w zakresie porad

nie czyni z niego współpracownika.

 

Umowa sponsorska równiez nie czyni z nikogo wspólpracownika.

Sa tam jasno zawarte prawa i obowiazki kazdej ze stron, i niema tam ani słowa o tym,ze ktos jest czyims współpracownikiem.

 

 

Czekam na wyjasniena Asusa.

To dzieki wkreceniu tej firmy jako patrona cały przekret wyszedł.

 

Winni sa na tym forum i osoby ktore osobiscie go znaja, ale napewno sie nie ujawnia.

A umozliwiły mu wciskanie kitu.

Trzeba je tylko zdemaskować.

Kto wystawiał mu pozytywne opinie??

 

Napewno nie My.

 

Ten przekret był mozliwy tylko dlatego, ze nie miał byc przekretem.

Projekt miał powstać.

Wynika to chociażby z zaangazowania sie goscia na poczatku i włozenia masy pracy, która tylko mozna włozyc w przypadku autentycznej checi realizacji projektu.

Dlaczego sie stało inaczej?

I wyszedł z tego przekret, napewno sie dowiemy wkrotce.

 

Ja stawiam na to, ze gosciu zaczał cpać i stracił kontakt z rzeczywistościa.

 

 

Uprzedzajac pytania, taka kwota zamówienia 8.500 zł, to nie jest jakas wyjatkowa kwota.

Spora część zamówień opiewa na podobne kwoty i wieksze.

Nawet widze osoby które udzieliły sie w tym temacie którym wysyłalismy towar za kilka tysiecy zł nawet nie majac jakiegokolwiek potwierdzenmia wpłaty.

Na tzw. gębę.

 

 

OŚWIADCZENIE

Jak równiez nie wspólpracujemy ani nie wpólpracowalismy nigdy z firma SLEEVEKING.PL

Chociaz wystepowała do Nas z taka propozycja.

Zotała ona jednak odrzucona.

Wbrew Naszej woli ma w swojej ofercie sklepu przedłuzki made by darmacz.

Jezeli firma Sleeveking.pl twierdzi, ze jest inaczej, to kłamie.

Jakakolwiek próba robienia przez ta firma u nas zakupów konczy sie anulowaniem zamówienia z powodu braku towaru.

Dla tej firmy Nasze magazyny sa puste.

 

2-3 krotnie zrobił u nas zakupy jako zwykły klient, w tym jeden raz była to przedłuzka wysłana na podany inny adres niz, adres sklepu sleeveking.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak POK działa sam odzyskiwałem kiedyś tak kasę. Tyle że nie wiedziałem że można płacić inaczej niż przez payu... Tak czy owak zawsze korzystam z payu bo najłatwiej udowodnić dokonanie wpłaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak POK działa sam odzyskiwałem kiedyś tak kasę. Tyle że nie wiedziałem że można płacić inaczej niż przez payu... Tak czy owak zawsze korzystam z payu bo najłatwiej udowodnić dokonanie wpłaty.

ja placilem payu (1800zł) za 4 auckje naraz, z czym kwota oszustwa byla ok 600zł (jedna z aukcji)

 

musialem policemanowi tlumaczyc 20minut dlaczego jest 1800 na potwierdzeniu przelewu a nie 600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem bardzo bliski kupna r9 290x jak i gtxa 980 , sms-ów wymieniłem z nim wiele, rozmawiałem przez telefon , wydawało się wszystko ok, ale jak już był problem ze zmianą ceny na allegro bo chciałem zapłacić przez payu to zrezygnowałem chociaż byłem na prawdę blisko kupna. Twierdził że to jakieś firmowe karty ,a on prywatnie chce sprzedać , za bardzo podejrzane się to zrobiło i się wycofałem chociaż po tym jak zrezygnowałem dostałem smsa że jestem niepoważny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie traca tysiące, a ja sprzedalem corsaira h100 jako h100i, w dodatku chce oddac pieniądze to mnie od złodziei wyzywają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem bardzo bliski kupna r9 290x jak i gtxa 980 , sms-ów wymieniłem z nim wiele, rozmawiałem przez telefon , wydawało się wszystko ok, ale jak już był problem ze zmianą ceny na allegro bo chciałem zapłacić przez payu to zrezygnowałem chociaż byłem na prawdę blisko kupna. Twierdził że to jakieś firmowe karty ,a on prywatnie chce sprzedać , za bardzo podejrzane się to zrobiło i się wycofałem chociaż po tym jak zrezygnowałem dostałem smsa że jestem niepoważny :)

Jesteś niepoważny, już prawie zarobił a tu nagle nie dałeś się oszukać :E

 

Czasem drobny szczegół i ostrożność może nas uratować przed wpadką. Na wszystko trzeba zwracać uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś niepoważny, już prawie zarobił a tu nagle nie dałeś się oszukać :E

 

Czasem drobny szczegół i ostrożność może nas uratować przed wpadką. Na wszystko trzeba zwracać uwagę.

 

Heh no dokładnie, cena kusiła strasznie, przez telefon było ok, jakaś tam strona internetowa, więc co mogło się nie udać ? A jednak jak dodał jeszcze że ma gtxa 980 za 1500 (czy coś koło tego) i może mi go sprzedać bo nikt go nie chce kupić to w sekundę wiedziałem że dobrze kręci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facet ciągle pisze ze wysłał, jest w tracie, jutro będzie. Nie zwracajcie na to uwagi. Napiszcie co i za jaka kwotę od niego kupiliście. Wszystko przedstawię na Policji(mozecie na priva mi wyslac tez wasze imiona i nazwiska to podam aby podlaczyli). Prokuratura sie nim zajmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzi pan robi pan problem w sytuacji w której nie ma problemu a dyskutowanie o jakiś problemach natury firmowej jest bądź co bądź żałosne tym bardziej że otrzymałem reklamację od pocztexu z pana paczką .

Dziś kazał pan dokonać zwrotu pieniędzy i tak też się stało a straszenie i ubliżanie publicznie powoływanie się na znajomych w prokuraturze jest wprost śmieszne nie zawsze pan rozmawia ze mną więc niech się pan nie ośmiesza .

Ja ze swojej strony mam tylko do dodania .

Pieniądze odesłane , paczka odebrana a pan niech sobie robi co chce .

Mariusz Serrafin .

 

A problem zrobił pan mimo pełnej informacji że będę 4 dni na wolnym i nie będę odbierał od pana ani od nikogo innego prawda ? .

Dziecinada , proponowałem osobisty odbiór każdemu przez telefon więc proszę sobie darować tyle w komentarzu tej gówno burzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czekałem, aż pojawi się taki wątek... Sam byłem początkowo zainteresowany Sapphire R9 290X 8GB, bo w fajnej cenie je miał, ale podejście słabe, allegro odpada, bo to sprzedaż prywatna itp, itd, także dałem sobie spokój, żeby sam mieć spokój ducha i jak widać, dobrze, że nie poniosły mnie emocje i chęć kupna czegoś kilkadziesiąt złotych taniej.

 

 

Piszcie na bieżąco jak sprawa wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzi pan robi pan problem w sytuacji w której nie ma problemu a dyskutowanie o jakiś problemach natury firmowej jest bądź co bądź żałosne tym bardziej że otrzymałem reklamację od pocztexu z pana paczką .

Dziś kazał pan dokonać zwrotu pieniędzy i tak też się stało a straszenie i ubliżanie publicznie powoływanie się na znajomych w prokuraturze jest wprost śmieszne nie zawsze pan rozmawia ze mną więc niech się pan nie ośmiesza .

Ja ze swojej strony mam tylko do dodania .

Pieniądze odesłane , paczka odebrana a pan niech sobie robi co chce .

Mariusz Serrafin .

 

O prosze pojawil sie wionowajca na forum. NIe było wysłanej paczki(jak tak to podaj numer przesyłki niech kazdy zobaczy), nie ma zwróconej kasy(jak tak to podaj potwierdzenie przelewu - prosze bardzo ja nie mam nic do ukrycia. I odpisz , oddzwoń do tych wszystkich osób które oszukałeś.

 

Ludzie cięzko pracują w tym kraju ale dla siebie a nie dla takich jak TY i nie odpuszczą. A przynajmniej nie ja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem i ja, pozniej podesle swoje dane osobowe na priv. Rowniez karta graficzna, jest jeszcze jeden poszkodowany, ktoremu podrzucilem ten temat. Cisnijcie typa, mi pisal, ze kase odzyskam do jutra i, ze jest w trasie do belgii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziecinada . Na kilkadziesiąt paczek znalazło się 3 któży nie otrzymali paczki a piętnowanie kogoś publicznie mimo że każdy był informowany że będę kilka dni nie osiągalny jest dosyć nie w porządku .

Proponuje żebyście państwo sobie odpuścili bo każdy kto się skontaktował z problemem jest na bieżąco załatwiany . Tyle w temacie i nie mam ochoty dalej na ciągniecie tych bzdur tym bardziej że nie ma mnie na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

och jak to pieknie wszystko wyglada jak tak piszesz. Ale prawda jest tak ze wszyscy tutaj CIe już zdemaskowali a Ty ciągle ciągniesz tą historyjke o wyjazdach. Człowieku czy ty coś bierzesz? Wiadomo jest ze oszukałeś ludzi. I do każdego piszesz to samo: wyjazdy,firma, księgowość. Byś przynajmniej wymyślił coś nowego.

I nie są to tylko 3 osoby bo mam informacje o większej ilości osób więc kolejny strzał w kolano!

 

 

WSZYSCY KTÓRY MAJĄ TEN PROBLEM - PISZCIE DO MNIE na priv to sprawa bedzie szybciej załatwiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wadą POK jest konieczność uzyskania postanowieniu o wszczęciu śledztwa/dochodzenia i krótkie terminy. W sprawach jednoznacznych to działa, ale gdy są wątpliwości co do motywów sprzedającego (zamiar oszustwa musi wystąpić już w chwili zawarcia umowy, winy się nie domniemuje) to może być problem. POK w przypadku wysłania towaru niezgodnego z umową to już w zasadzie fikcja (chyba, że zamiast sprzętu dostaniemy paczkę ziemniaków, ale wtedy kogo interesuje zwrot jedynie 50% wtopionej kasy?).

 

W każdym razie ja wolę płacić kartą i w razie czego zrobić chargeback. Poza Allegro bezpieczny dla kupującego jest też PayPal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dlaczego nie zgłaszacie sprawy na policję jeśli ktoś Was okrada?

Wiadomo, że sporo dzisiaj jest cwaniaczków, którzy uznali, że są lepsze sposoby na życie niż ciężka praca..., umieją się poruszać i wykorzystywać niuanse i słabość prawa... nie chcę nikogo krytykować bo sam nieraz ryzykowałem ale od pewnego czasu nie szukam na siłę oszczędności kilku dych i żyję spokojniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to i tak inaczej rozwiąże. Jak mówiłem troche osób znam w odpowiednich miejscach. Moge napisać, że po prostu mam to szczescie ze urodziłem się w dość wpływowej rodzinie.

Ciekawe czy będzie taki cwany jak bedzie musiał zamienić ciepły koncik w domu na zimny w celi.

 

PISZCIE CAŁY CZAS DO MNIE - to sa cenne infromacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś życie było prostsze, kupiłeś coś złego, szło się i reklamowało, jak nie, to można było dać po mordzie. Teraz to interesy przez neta to loteria, chyba, że robi się z kimś sprawdzonym. Wszędzie janusze, każdy portal, a takich jest duży odsetek.

Taką patologię powinno się niszczyć w zarodku. Każdy chce okantować każdego, albo grać na zwłokę :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...