Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

all15

Oszust MDesign!

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem z nim robić interes na 290X 8gb od sapphire :E. Już wiedziałem, że kręci, po rozmowie, tak jest w samochodzie, jedzie podeślę, mi informacje na maila, ale na forum jak chciałem to już nic nie wysłał, na allegro nie bo to prywatna sprzedaż... Jazda na całego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś życie było prostsze, kupiłeś coś złego, szło się i reklamowało, jak nie, to można było dać po mordzie. Teraz to interesy przez neta to loteria, chyba, że robi się z kimś sprawdzonym. Wszędzie janusze, każdy portal, a takich jest duży odsetek.

Taką patologię powinno się niszczyć w zarodku. Każdy chce okantować każdego, albo grać na zwłokę :o

 

Ludzie dalej i tak nie rozumieją, wolą kupic sprzet (nawet uzywany) z gwarancją w sklepie krzak niz kupci 10% drozej i miec gw w renomowanym sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzi pan robi pan problem w sytuacji w której nie ma problemu a dyskutowanie o jakiś problemach natury firmowej jest bądź co bądź żałosne tym bardziej że otrzymałem reklamację od pocztexu z pana paczką .

Dziś kazał pan dokonać zwrotu pieniędzy i tak też się stało a straszenie i ubliżanie publicznie powoływanie się na znajomych w prokuraturze jest wprost śmieszne nie zawsze pan rozmawia ze mną więc niech się pan nie ośmiesza .

Ja ze swojej strony mam tylko do dodania .

Pieniądze odesłane , paczka odebrana a pan niech sobie robi co chce .

Mariusz Serrafin .

 

A problem zrobił pan mimo pełnej informacji że będę 4 dni na wolnym i nie będę odbierał od pana ani od nikogo innego prawda ? .

Dziecinada , proponowałem osobisty odbiór każdemu przez telefon więc proszę sobie darować tyle w komentarzu tej gówno burzy

 

Być człowiekiem honoru, to znaczy wypełniać cały szereg czynności w swojej pracy z poczucia obowiązku, wewnętrznej powinności, nie zaś ze względu na przewidywane korzyści. To znaczy nie zawodzić pokładanego przez innych zaufania i czuć się związanym podjętymi przez siebie obowiązkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłem kartę GTX 780. Paczka podobno wysłana więc czekam na dalszy rozwój sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro oskarzony nie ma nic do ukrycia to co za problem podac numery paczek tu lub nawet prywatne na PW, a osoby poszkodowane same mogłyby tu wkleic te numery

 

Nawet jesli paczki zagineły to wpis w trackingu jest ze zostały nadane, wiec wszystko byloby crystal clear, ale nie, lepiej mącić i wić sie w tłumaczeniach jak piskorz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem hamstwo konkretne tego gościa. W zasadzie to żaruje na naszej (Mirko od handlu sprzętem) reputacji. Zwykle na naszym forum nie ma kradzieży, hamstwa (jak na b*****arku) sam wysyłam czasem przelewy po 2-3k bez allegro i sprzęt zawsze dochodzi, ludzie sobie pomagają, nie ma takich wałków, i zawsze raz na jakiś czas ktoś pojedzie takim wałem, że się wszystkim odechciewa. I znowu przez jednego Janusza, który pewnie prędzej czy później zostanie i tak znaleziony, dostanie wpierdol, i odda grzecznie każdy grosik i na tym się skończy wszyscy cierpimy, bo i reputacja forum i użytkowników oraz wzajemne zaufanie leci na rym w tym momencie... Aż szkoda patrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to i tak inaczej rozwiąże. Jak mówiłem troche osób znam w odpowiednich miejscach. Moge napisać, że po prostu mam to szczescie ze urodziłem się w dość wpływowej rodzinie.

Ten gnojek nie bedzie taki cwany jak bedzie musiał zamienić ciepły koncik w domu na zimny w celi.

 

PISZCIE CAŁY CZAS DO MNIE - to sa cenne infromacje!

 

Nie wygłaszaj takich treści publicznie, bo wygląda to żałośnie nawet jeśli masz jakieś chody w prokuratorze, bo wujek czy ciotka pracują i mogą jakiś telefon wykonać.

 

Co do wałków. Sprawa jest prosta. Wyznaczacie jakieś realne terminy dostarczenia towaru/zwrotu pieniędzy np. 7 dodatkowych dni jeżeli wasza paczka nie dotarła do 14-tu. Nie wdajecie się w dyskusje tylko pozyskujecie maksymalną ilość danych i wątków, które mogą wskazywać, że to ta sama osoba. Następnie udajecie się na policję i tam zgłaszacie oszustwo. Proste. Wdawanie się w jakiekolwiek dyskusje i tłumaczenie to tylko strata czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostanie odnaleziony, juz w tym moja głowa.

 

Pamiętajcie że czekam nadal na wszystkie osoby oszukane. Piszcie.

 

I nie dajcie sie mu omamić zwłaszcza przez telefon. Jak było pisane wczesniej: o za problem podac numery paczek tu lub nawet prywatne na PW i po sprawie.

 

mlody_tarnow: Racja, nie wdaje sie juz z nim w dyskusje. Jest juz spalony. To juz wiemy. Teraz działamy żeby tak łatwo już dalej mu nie szło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Mariusz znowu atakuje i obiecuje ze wszystko załatwi, nie wierzcie mu! Nie dajcie sie nabrać na jego kłamstwa. Mnie dzisiaj powiadomił przez telefon, że wyszedł do mnie przelew. Oczywiscie potwierdzenie miało być wysłane do mnie ok 23:00 ale nadal nic. Zapewne jutro znowu wymyśli bajeczke że jest w trasie i przelew bedzie realizowany wieczorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to profesjonalny "overcloaker" jest :lol2:

Nawet na stronie ma tak napisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam proszę nie piętnować ludzi i nie porównywać nas do jakiegoś złodzieja. Robicie sztuczny problem każda osoba która niby ma problem ma zwrócone pieniądze .

na 64 paczki 3 miały problem więc darujcie sobie. A administratora strony proszę o zapanowanie nad językiem postu. A pan all15 za nagadywanie robienie sztucznej sensacji jest traktowany jak jest.

Więcej się nie wypowiadamy na temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie powinieneś unosić się honorem, a wyjaśnić całą sprawę , bo niezły smród się robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam proszę nie piętnować ludzi i nie porównywać nas do jakiegoś złodzieja. Robicie sztuczny problem każda osoba która niby ma problem ma zwrócone pieniądze .

na 64 paczki 3 miały problem więc darujcie sobie. A administratora strony proszę o zapanowanie nad językiem postu. A pan all15 za nagadywanie robienie sztucznej sensacji jest traktowany jak jest.

Więcej się nie wypowiadamy na temat.

 

Mariusz nie kłam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam proszę nie piętnować ludzi i nie porównywać nas do jakiegoś złodzieja. Robicie sztuczny problem każda osoba która niby ma problem ma zwrócone pieniądze .

na 64 paczki 3 miały problem więc darujcie sobie. A administratora strony proszę o zapanowanie nad językiem postu. A pan all15 za nagadywanie robienie sztucznej sensacji jest traktowany jak jest.

Więcej się nie wypowiadamy na temat.

 

 

Wrzuć zdjęcia dowodów nadania lub potwierdzeń przelewu z zakrytymi danymi, ktoś tam mówił, że nie ma problemu jak jego dane się ukażą tak? Więc wrzuć jakiś dowód swoich słów i nie będzie "piętnowania ludzi".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą wystarczy numer przesyłki. Na stronie Poczty i tak nie ma danych a będzie widać historię. Ale oszuści zawsze mają ten sam schemat więc nie ma się co spodziewać że ktokolwiek go dostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, z tego co wiem, podrobiony przelew jest przestępstwem?

więc nie tylko za towar odpowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj otrzymałem od niego wiadomość:

 

"Chciał Pan zwrot pieniędzy to zwróciliśmy dziś przelew jutro dojdzie"

 

 

Odpisalem ze w takim razie niech wysle do mnie potwierdzenie nadania srodków.

 

 

Odpisuje znowu tą samą śpiewką: (...)potwierdzenie wysle panu jak tylko dojade do domu(...)

Facet twierdzi że ciągle gdzieś tam jeździ, bzdury gada takie że aż żal mi go było słuchać.

 

Po wymianie kilku zdań ze jest uszustem odpisuje:

 

"Prosze mnie nie dopisywac do jakiegos oszusta i prosze sobie darowac juz pisanie. Zwrot przelewu środków dokonany na pana żadnie więz żegnam"

 

Oczywiście do dzisiaj nie mam potwierdzenia ani środki na moje konto nie wpłynęły. Pan Mariusz pewnie za chwile znowu coś idiotycznego wymyśli. Najlepsze jest to, że on chyba w to wszystko wierzy. Nie wiec co pije ale chyba za dużo coli.

 

Robi z nas wszystkich idiotów. Nie dajcie się mu. Trzeba zakończyć tą jego zabawę.

 

Odnosnie słów Pana MAriusza" A pan all15 za nagadywanie robienie sztucznej sensacji jest traktowany jak jest - tzn że niby jak? Tak samo jak inni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam proszę nie piętnować ludzi i nie porównywać nas do jakiegoś złodzieja. Robicie sztuczny problem każda osoba która niby ma problem ma zwrócone pieniądze .

na 64 paczki 3 miały problem więc darujcie sobie. A administratora strony proszę o zapanowanie nad językiem postu. A pan all15 za nagadywanie robienie sztucznej sensacji jest traktowany jak jest.

Więcej się nie wypowiadamy na temat.

 

Chyba za duzo overcloackerów sie naoglądałeś :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17(0.36 na dzień)

Najbardziej aktywny w: Sprzedam (15 postów)

Dołączył:Cz, 04 Cze 15

 

Ty nie zostałeś oszukany, postanowiłeś przelać komuś darowizne poprostu. Bo chyba inaczej nazweać nie można zakupów u gościa co ma 17 postów i jest tu od miesiąca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On sprzedawal od razu jak zalozyc konto, wiec juz t bylo podejrzane, jedyno co go ratowalo to na poczatku allegro z 0 kom. i niby jakas "firma".

Ja sobie odpuscilem, bo koles krecil, nie chcial wyslac na forum wiadomosci, mowil o jakis firmie z wroclawia? Gdzie niby miala byc gwarancja, do tego niby sprzet do prezentacji, ale nic z tego nie wyszlo, no i prywatnie nie chcial sprzedac przez allegro bo to " firmowe" konto.

Podobno jednak ktos odebral osobiscie od niego karte wlasnie tego 290x 8gb bo widzialdm na forum ze odebral osobsicie i wszystko w porzadku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam informację jeżeli chodzi o odbiór osobisty. jestem w kontakcie 'fejsbukowym' z osobą, która napisała na profilu Mdesign pozytywny komentarz nt. całej transakcji. aczkolwiek myślę, że ta osoba sama się tutaj odezwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to jest ten sam schemat już 3 czy 4 raz. Najpierw wystawia kilka rzeczy w dobrych cenach i te rzeczy faktycznie wysyła, przekazuje przy odbiorze osobistym. Jedna-dwie osoby napiszą dobre komentarze itd i wtedy zaczyna się właściwy proceder. Wystawienie większej ilości sprzętu w jeszcze lepszych cenach, pisanie do osób które już kupiły (ale tym razem bez odbioru, bo już mnie Pan widział to wszystko przecież będzie ok).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh

Gdzie te czasy gdy znajomym wysyłało się fanty przed wpłynięciem przelewu itp.

Sam kiedyś dostałem podzespoły za ponad 1.5k zanim pusciłem przelew i 0 problemu :(

No ale wtedy nie każdy miał internet i ludzie po forach znali się lepiej, czesto z czasem nawiazywali też kontakt w realu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...