Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

all15

Oszust MDesign!

Rekomendowane odpowiedzi

no qrde, wiadomo, że jak ktoś z jaiś względów poważnych nie płaci jak choroba czy coś to nie trafi do pierdla. Ale taka jest rzeczywistość, jak ktoś nie płaci a nie ma "alibi" przez dłuższy czas to do pierdla ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no qrde, wiadomo, że jak ktoś z jaiś względów poważnych nie płaci jak choroba czy coś to nie trafi do pierdla. Ale taka jest rzeczywistość, jak ktoś nie płaci a nie ma "alibi" przez dłuższy czas to do pierdla ;]

 

Z tym do pierdla, to też nie tak prędko. Ogólnie trzeba się naprawdę starać i być tępą strzałą, by za to trafić do paczki. W mojej ocenie o wiele większą kulą u nogi są np. komornicy egzekwujący alimenty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za przysłowiowego grama trawki też od razu nie trafisz do pierdla, dopiero jak się postarasz =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna Uwaga, prawdopodobnie MDesign vel Taito

 

Występuje prawdopodobnie jeszcze pod innym, kolejnym pseudonimem

 

michal3535

 

Przynajmniej podobny tok rozmów, mega niskie ceny, chropowate zachowania i traktowania kupujących, również świeżak itp choć mogę się mylić i może być to tylko zbieg okoliczności co do osób tu podanych - ale warto mieć to na uwadze :

michal3535 Więcej w wątku:

 

 

http://forum.pclab.p...entry13485040

 

Osoby mające coś na "pieńku" z michal3535 proszone są o swoje trzy grosze w tym temacie.

 

Być może jest też podszyty pod wbu53243 oraz freestyler_60

 

Jeden z użytkowników forum sugeruje że być może jdarko ma też coś wspólnego tzn że jest to cały czas jedna i ta sama osoba o której wałkujemy w tym wątku:

 

Oceny do jdarko

 

Przypominam że mogę się mylić i może być to tylko zbieg okoliczności osób, miejsca, przewinień itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie świeżaki powinny mieć zablokowany dostęp do tej częsci forum. Proste rozwiązanie: minimum rok lub dwa obecności na forum i dużo pozytywnych ocen + podanie do adminów o możliwość zakładania tematów w dziale Sprzedam

 

 

Kłuje w oczy - świeżaki a nie "świerzaki"...

 

/edit - poprawiłem sie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie świerzaki powinny mieć zablokowany dostęp do tej częsci forum. Proste rozwiązanie: minimum rok lub dwa obecności na forum i dużo pozytywnych ocen + podanie do adminów o możliwość zakładania tematów w dziale Sprzedam

Temat zmian na forum tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MJ w kółko wałkował podobne nicki oraz maile, zawsze z dużej litery i jakieś uber-profi w stylu ,,ProgameCave”, „Phobos”, „Affinity”, „Furia”, a na przedostatnim koncie maila jakiego użył to gamerscave.afiniti@gmail.com :E ogarnąłem to siedząc na komisariacie :lol2:

MJ w swoich wypowiedziach nie ma ładu i składu, brak jakichkolwiek znaków interpunkcyjnych, generalnie chaos, a zwróć mu uwagę to się biedak chce zasapać. Jego posty ograniczają się do 2-3 'zdań' i co najwyżej zdjęć 'sprzedawanego' przedmiotu oraz karteczki z nickiem. Ostatnio po piśmie na kartce można było śmiało stwierdzić, że to on.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MJ w kółko wałkował podobne nicki oraz maile, zawsze z dużej litery i jakieś uber-profi w stylu ,,ProgameCave”, „Phobos”, „Affinity”, „Furia”, a na przedostatnim koncie maila jakiego użył to gamerscave.afiniti@gmail.com :E ogarnąłem to siedząc na komisariacie :lol2:

MJ w swoich wypowiedziach nie ma ładu i składu, brak jakichkolwiek znaków interpunkcyjnych, generalnie chaos, a zwróć mu uwagę to się biedak chce zasapać. Jego posty ograniczają się do 2-3 'zdań' i co najwyżej zdjęć 'sprzedawanego' przedmiotu oraz karteczki z nickiem. Ostatnio po piśmie na kartce można było śmiało stwierdzić, że to on.

Dudek970 powinieneś mieć tu admina .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dudek970 powinieneś mieć tu admina .

Gdzie ukryta ironia, bo jej nie znajduję? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponownie się odpalił, gosciu nie daje za wygrana: http://forum.benchmark.pl/topic/199615-wyprzedaż-części-lcchłodzenie-i-wiele-innych/#entry2036959

 

PS. Przepraszam za link do konkurencyjnego forum, ale sprawa tego wymaga.

 

Przed chwilą odebrałem osobiście blok cpu i chłodnicę. Wszystko jak w opisie. Szybko sprawnie i bez marudzenia. Nie jest to wasz oszust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czytać umie? :D

"- Blok Wodny Cpu EK-Supremacy EVO Nickel Plexi ( komplet nie użyty )"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie miał dwóch, to ten sam blok za który dzisiaj zapłacilem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą odebrałem osobiście blok cpu i chłodnicę. Wszystko jak w opisie. Szybko sprawnie i bez marudzenia. Nie jest to wasz oszust

 

To o niczym nie świadczy. Za każdym razem było tak, że kilku "klientów" było zadowolonych a potem "płacz"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie cieszcie się przed wcześnie, parę osób kupiło osobiście i było ok. Jeden gość kupił od niego 2x 980Ti lub Titany za psie pieniądze i wszystko było ok :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście doczytali Panowie wątek to potrafi sprzedać bez problemu rzeczy osobiście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie dogadujecie transakcji przez allegro ?!?!?!

 

prowizja to zazwyczaj 10-30 zł a spalibyście spokojnie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie dogadujecie transakcji przez allegro ?!?!?!

 

prowizja to zazwyczaj 10-30 zł a spalibyście spokojnie....

Były też i realizowane przez allegro, na to go nie powstrzymało by oszukać na kilkaset złoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy osoby które robiły transakcje przez allegro odzyskały pieniądze z programy ochrony kupujących "parasol" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naiwnosc ludzka nie zna granic. GF980ti za 1900zl na pelnej gwarancji? No prosze was. Oraz to Allegro ktore zaklada od kilku tygodni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde wszedłem z głupia do tematu i poczytalem o tym ostatnim Panie i dobrze bo mi zlozyl ciekawa ofertę za 4770k i mialem pisac juz o allegro ale widze zaklada allegro juz kilka tygodni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...