Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

grzesczzz

[Zamknięty]Corsair 230T Czarna obudowa + oświetlenie jak nowe!

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam obudowę Corsair 230t, oryginalne pudełko, obudowa jak nowa, bez rys, oryginalne wentylatory, filtry, bardzo polecam tą obudowe! Świetnie wykonana i prezentuje się doskonale :) Do tego dodaje paski led z podłączeniem do molexa ;)

 

Cena: 230zł

 

Moja konfiguracja ktora byla w tym pccie:

jShecGM.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

użytkownik jest oszustem , sprzedał mi kartę graficzną opisując ją jako w 100% sprawną a jest uszkodzona, teraz nie odbiera telefonów i nie odpisuje na wiadomości .

 

UWAGA !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ta karta nie jest sprawna , jest niezgodna z twoim opisem bo napisales że jest w 100% sprawna a wyświetlanie artefaktów raczej to neguje przez co mam prawo do zwrotu ... To co robisz jest nie poważne zamiast odpisywac na forum zacznij odpisywac na wiadomości mailowe ,bo dawno odpowiedziałem na twoją sugestię by oddać kartę na gwarancję ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Ja jakiś czas temu odpowiedziałem na Twojego ostatniego maila, więc nie wiem na co czekasz :) Tak jak pisałem, w asusach to częsty przypadek, fakturka jest więc pozostało zareklamować :) Koniec spamu, zapraszam na priv/lub zobacz maila :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...