Skocz do zawartości
JaN008

ASUS GTX 970 DirectCU II Black OC NOWA

Rekomendowane odpowiedzi

sprzedane

Edytowane przez JaN008

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• A spoko, tak to jest jak się odpowiada w kilku tematach naraz. 😜
    • Płytę pod Intela wybrałeś, pod Ryzena potrzebujesz coś na B550 albo taniej B450 (może być wymagana aktualizacja BIOS). Obudowa nie bardzo, wentylacja karty graficznej wygląda tu kiepsko. Dorzuć do Krux Vako. Zasilacz może być, starczy nawet wersja 600W.   Chłodzenie się przyda na CPU bo będzie chłodniej i dużo ciszej, może być nawet Spartan 5 / Spartan 5 MAX po taniości.  
    • Ja grałem ale niewiele już pamiętam więc to będzie dla mnie też prawie jak nowa gra 😁  
    • O kurdę, co za pech, że nie zaszczepiłem się beta-wynalazkiem na Covida i nie nadaję się do woja.  Przetestowali to w końcu? Ciotka wzięła już pięć dawek w DE i dalej łapie. Ja pierwszy raz od kilku lat wziąłem na grypę i nawet katarku nie ma, a śmigam codziennie publiczną. Wcześniejsze dwa lata bez tego był dramat.
    • Trochę pograłem w Portala i pomijając mordercze wymagania po wyłączeniu DLSS da się w to grać nawet na RTX 3070,. Już zapomniałem jak fajna gra był portal. Nie bylem w stanie sprawdzić ile jest klatek bo nie ma czym wyswietlic ale grac się dało na ustawieniach Ultra w 1440p z DLSS Auto lub Balanced, na Quality już były problemy bo gra na moje odczucia śmigło gdzieś w okolicach 30 i często te okolice opuszczała. Na performance zbliżało się w okolice 60 ale zdecydowanie to zależało od miejsca bo niektóre były znacznie bardziej wymagające od innych. Podsumowując gra świateł spoko, cienie tak sobie ale samo zastosowanie Remix daje szanse na inne gry które dostana takie rozszerzenia i będzie można je "obejrzeć" w nowym świetle, dosłownie. Bardzo ciekawa opcja, a jeśli da się w bardzo dużym zakresie dostosować ustawienia to praktycznie każdy będzie mógł z tego korzystać i grac. Robiłem też polowania jakości i w Portalu nie robi to wszystko jakiś mega różnic, najwięcej co się rzuca w oczy to mniejsza ostrość przez używanie DLSS. Chyba pierwszy raz widziałem żeby DLSS Performance nie dawał wyniku tak słabego ze odbierał ochotę na dalsze granie, paradoksalnie to właśnie starsze gry na tym wszystkim mogą nieźle skorzystac bo tam i geometria, jak i jakość otoczenia jest na tyle niskich lotów ze to wszystko może nieźle działać. Patrząc czysto technicznie to jest śmich na sali ze gramy w jakiś niskich rozdzielczościach i używamy ultra sztuczek, ale rezultaty jednak są ciekawe i można dla nich wrócić do jakiś staroci i zagrać w nie jeszcze raz. Coiekawy jestem co community zdziała za pomocą Remixa.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...