Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

JaN008

Inno3D GTX 970 iChill X3 Air Boss

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o tej karcie ? Inno3D GeForce GTX 970 iChill X3 Air Boss 4GB

Proszę nie patrzeć na cenę ani nie proponować alternatyw. :cool: Interesuje mnie opinia na temat tego modelu.

http://www.morele.net/karta-graficzna-inno3d-geforce-gtx-970-ichill-x3-air-boss-4gb-gddr5-256-bit-2xdvi-hdmi-dp-c97v-2sdn-m5dsx-715025/

Niedawno na labie testowali wersję X4 http://pclab.pl/art64830.html Jakie są różnice oprócz braku 4 wentylatora ?

Recenzji specjalnie nie znalazłem, albo model X4 albo X3 na kartach 960/980/980ti

http://www.kitguru.net/components/graphic-cards/zardon/inno3d-geforce-gtx-960-ichill-x3-air-boss-ultra-review/15/ 50 stopni w furmarku na 960 :diable:

Na 980ti przyzwoicie bez szału 70-72 stopni.

Karta ma przyzwoity power limit 230w i wentylatory trzymają 1200 rmp do 70 stopni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie miałem osobiście kontaktu z kartą, jednak mój znajomy kupił wersję X4 (dorwał gdzieś po promocyjnej cenie). Generalnie jest zadowolony, temperatury podobno bardzo ładne utrzymuje. Narzekał tylko na lekkie piszczenie karty. Nie rozmawiałem z nim o tym dłużej, także nie jestem w stanie powiedzieć czy to wina piszczących cewek, czy np. tego małego wiatraczka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2 dni temu była po 1460 to się opłaca za tą cenę jaka jest teraz to już nie. Szkoda tylko , że nie da sie ustawic mniej niż 900 rpm w biosie. Ciężko będzie przebić 60 stopni po oc pewnie, spokojnie można ustawić te 900rpm na stałe, temp podskoczy, ale i tak dalej będzie poniżej 70 zależnie od sztuki. Ogólnie wykonanie dobre. Jedyny minus tej karty to brak trybu pół pasywnego no i cena, na morele czasami przez krótki okres jest niska cena tych kart.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdzałem bios rzekomo od tej karty i minimalnie było 1200 rpm. Ale to nie problem, zawsze można bios edytować w 5 min. Brak półpasywa nie jest uciążliwy.

Osobiście wolę dać 800 rpm i mieć 35 stopni niż kisić kartę przy 50 stopniach w idle.

Powinienem ją dostać do końca tygodnia to napiszę jak wypada w porównaniu do MSI 100ME.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odradzam firmę posiadałem gtx 260 http://www.techpowerup.com/gpudb/b797/inno3d-gtx-260-freezerx2.html

Fajne chłodzenie ale po oc się chyba spaliła bo nie chciała pokazywać obrazu do tego problemy z gw kupowałem w Irlandi to kazali mi wysłać do producenta bo w sklepie dali gw na 2 albo 3 miechy a sklep to pcworld

podali mi numer do UK zadzwoniłem a oni powiedzieli że się tym nie zajmują :P dałem sobie spokój za kartę zapłaciłem 200euro ;p nie kupie już karty z tej firmy.

Jak wróciłem do Polski to wysłałem kartę do naprawy z allegro :P kobieta do mnie zadzwoniła że się nie da naprawić jedynie wymienić chyba cały rdzeń to odmówiłem

to płytka pcb czy jak ona ma wróciła czarna :P zapewne wypiekali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Świetna historia, szkoda że ma mało wspólnego z tematem jak i obecną rzeczywistością. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Karta wynalazek i chodzi jak traktor akurat jakiś łebek ją dziś zakupił i składałem mu kompa.

Plusy fajna, duża wygląd spoko i zastąpi cegłę jak chcesz w kogoś rzucić :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

(Świetna historia) JaN008 kupuj :D ja bym się nie namyślał.

Jak nie kupisz to nie będziesz wiedział jaka temp itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znalazłeś sobie czas i miejsce by po 5 latach wylać żale, że sklep z Irlandii się wypiął się 3 miesiące po zakupie. A próba naprawiania na swój koszt w jakimś serwisie nie powiodła się. :lol2:

Piękny jesteś

Wiele wspólnego z producentem i obecną serią kart.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak piszesz bo tam nie było w sklepie firmy jak MSI czy GUGABYTE a ty teraz piszesz o firmie inno3d jak ja miałem z nią styczność wcześniej jak ty o niej słyszałeś ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogółem jest słaba jak za tą cenę - moim zdaniem w ogóle nie opłacalna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...