Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

oizo76

The Last Sniper

Rekomendowane odpowiedzi

Fantastyczny układ. That's it.

 

Dzieki Panowie

 

 

Screamer-milo uslyszec cos takiego od osoby ,dzieki ktorej projektom zaczalem w ogole interesowac sie tym tematem ;)

 

 

 

Marudzilem na kolor plynu-ostatecznie,co ciekawe wiecej jest green niz mint green(juz go nie produkuja)-mniej wiecej 60/40.Kobinowalem troche i uznalem ze bardziej wyrazista bedzie mieszanka z przewaga greena.

 

Co do detali-czaszka to jeden z symboli Snipera-szkoda ze jest przyslonieta przez grafike,bo fajnie swieci na zielono,ale nie o podswietlenie tu chodzi-ja chcialbym aby byla bardziej wyeksponowana.

 

Czerwony przycisk-wiec,im dluzej mu sie przygladalem,szczegolnie jak juz zapakowalem wszystko do srodka-tym bardziej mi sie podobal-taka ...hmmm,poziomka w zielonym lesie-cos co widac i cos co sie mocno odcina,taki drobiazg na zasadzie kontrastu.Nie chcialbym aby byl zielony.

 

Wyswietlacz kodow-tak,moglby byc zielony lub bialy-a juz mazenie to ledowy jak w asrock z87 formula(zlodziejskie kuriery oddajcie plyte!;))

 

 

Lukalem na plyty skylake z radiatorami pod WC-sa trzy takie plyty-dwie gigabyte i jedna msi...ceny masakryczne,wiem ze to topowe modele,ale mimo wszystko to przesada. :o

 

AQ-szalenie mi szkoda tego wyswietlacza,i grafiki ktora by byla dopelnieniem calosci...jezeli ktos gdziec zobaczy dostepny wyswietlacz do pro5-prosze o info.Chcialbym miec w pelni sprawny komputerek-mam do niego radiator,blok wodny,co najwazniejsze panel z blachy lian-li-wyglada super no i dwa rodzaje obudow od Slawka-co do kosztow,zobaczymy -moze nie bedzie tak zle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekałem, czekałem, i się doczekałem.

Wszystko wyszło lux, kolorek miazga. Podsumowując :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczny układ :thumbup:

Kolor płynu jest obłędny,sam się skuszę na na niego :D

 

Wyświetlacz do Aquaero w końcu uda się dorwać...cierpliwości.

Kup wreszcie porządne szkiełko do aparatu,stałkę F1.8 i softboxy,już czas na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oizo, przepięknie Ci wyszło. Powtórzę to o czym piszą wszyscy - kolor miażdży system bardziej niż wyniki wczorajszych wyborów :D

 

Przykro mi jedynie z powodu tego Aquaero, tym bardziej, że kupiłeś je ode mnie. Mam nadzieję, że uda Ci się dorwać do niego wyświetlacz - build będzie skończony w 101%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję przepięknego projektu! Całość prezentuje się wybornie :o

Niskie ukłony dla Ciebie i Panów którzy przyłożyli rękę do tego zielonego cacuszka :cool:

Brawo Oizo :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolor naprawde super-japa sie cieszyla jak w ukladzie zaczal plynac plyn-teraz wiem ze dobrze zrobilem kupujac Snipera i decdujaac sie na zielony,majac juz przeciz inna topowa plyte....

 

 

Slawek-niestety obiektw musi poczekac.Stalke 1.8 mam,wspomniana 50.Na zdjecia mialem niecala godzine :(

 

Rudnis,dales mi rewelacjna cene na pro5-wypada tylko podziekowac,dostalem od Ciebie w 100% sprawny komputerek-naprawde nie wiem co sie stalo prz podlaczaniu pompki-moze to faktycznie trefna przejsciowka?Pozostaje miec tlko nadzieje ze dopadne gdzies wswietlacz-5pro ma wszstko co potrzeba,mam kompletny zestaw i przejscie na 6 mysle ze jest zupelnie niepotrzebne.

 

thx,Marco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolor zdecydowanie na plus, bardzo fajnie te pastele potrafią wyglądać, szczególnie własnie zielony i żółty (w połączeniu z msi mpower).

 

Jedna rzecz która lekko mi nie pasuje to umieszczenie aquaero, trochę zasłania mobo. Dziwna historia z w tym p380, taka wielka buda a nie ma ani jednej zatoki :E

Generalnie ten patent z aquaero w tym miejscu chyba trochę lepiej się prezentuje jakby był niżej. Tzn cover na sam zasilacz, i aquaero w tej przestrzeni która dzieli zasilacz od mobo. Tak często ludzie to umieszczali bez covera, to własnie tam była ta naturalna przestrzeń, której tutaj dzięki coverowi nie ma. To detal, ale to właśnie ten szczegół który w mojej ocenie trochę zaburza wygląd środka. Oczywiście to ma wpływ na inne rzeczy, niski cover lub jego brak = brak logo itd, więc nie jest to takie proste, coś się zyska, ale też coś się straci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aquaero w ogole na poczatku nie bralem pod uwage-po prostu mialem tylko 5lt-wiec wersje bez wswietlacza-pojawila sie okazja i to Slawek dal fajny pomysl z zabudowa komputerka-a samo aquaero bylo akurat u niego...

Pro 5 zmiescilo by sie w piwnicy-ale co wtedy z napisem?zwroc uwage na linie okna,mozna by je upchnac pod napisem ale wtedy by bylo ponizej lini okna-ja chcialem miec wyeksponowana grafike na wyswietlaczu,oraz parametry prac wentyli...plyta jest nieco przyslonieta-ale za to aquaero zaslania wpust na kable,waz itd-to niewatpliwy plus,bo jet tam naprawde duzo kabli i odsloniete by niefajnie wgladalo.

 

Jezeli chdzi o zatoki masz racje-to minus ze trzeba bylo wyjac wszstkie koszyki.Jak widac blo na wczesnych zdjeciach jeszcze u Slawka-zabraklo naprawde nieduzo aby upchnac 360 pod najwyzszym koszykiem-moze inny model chlodnicy tam wejdzie?

Dla mnie to nie problem-bo hdd i ssd wygodnie maja przyklejone do mobotray-jeszcze jeden ssd tez tam wejdzie-ale jezeli ktos ma wiecej dyskow hdd to ma problem.

 

Co do koloru-zolty jest super,sam juz przerabialem zolty pastel wraz z mpower i faktycznie to super polaczenie wraz z czarnym,ale zielony chyba jeszcze bardziej wyrazisty.

Mpower poki co zniknela z rynku-szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę świetnie wykonany i skomponowany build. Mam nadzieję że w przyszłości też zbuduję tak dopracowane układy :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem odpowiedz z AC

 

if the first aquaero does not work anymore and also it displays does not show anything with the next board, it is very likely that both parts got damaged through an overvoltage. Backlight on while nothing is showing is a very typical sign for this kind of damage.

 

To fix that you would need a new display. It costs 39,90 Euro and can be shipped with a padded envelope for 5,00 Euro.

 

Coz,jest opcja zakupu,wiec pewnie skorzystam-ale musze troche odsapnac finasowo,zakup nowego 5lt byl nieplanowanym wydatkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest pięknie! Ta pastelowa zieleń jest wręcz niesamowita :thumbup:

Jeszcze tylko ogarnąć ten nieszczęsny wyświetlacz i będą bajeczki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna robota Oizo! Od początku śledzę ten wątek, miło popatrzeć na 'gotowy' (wyświetlacz) projekt thumbup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest pięknie! Ta pastelowa zieleń jest wręcz niesamowita :thumbup:

Jeszcze tylko ogarnąć ten nieszczęsny wyświetlacz i będą bajeczki ;)

 

Jest info ze wyswietlacz mozna zakupic-wiec to zrobie-ale w przyszlym miesiacu...teraz poluje na monitor ;)

 

Świetna robota Oizo! Od początku śledzę ten wątek, miło popatrzeć na 'gotowy' (wyświetlacz) projekt thumbup.gif

 

Dziekuje bardzo

 

 

Gdzie można dostać takie fajne podkładki pod stożkowe śrubki ?

 

swoje kupowalem tu

 

http://www.ebay.co.uk/itm/171666641175?_trksid=p2057872.m2749.l2649&var=470641622057&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

jeste tego duzo i rozne ksztalty-choc u mnie do szczescia brakowalo odpowiednich srubek z plaskim lbem ktore by weszly w podkladke-no ale trzeba by je bylo zamawiac w usa(srubki)

 

http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2047675.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.TRS0&_nkw=Alloy+Countersunk+Washers+&_sacat=0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projekt ukonczony juz dawno temu...ale na biurko zawital gadzet ktory cieszy oko oraz super komponuje sie z zielonm kolorem TLS ;)

 

Jak juz wspomnialem,juz jakis czas obcuje z zielonm kompem i cala ta zielen nadal daje mi mase frajdy-najbardziej pozytywny kolor z tych ktore mialem :)Ten dodatkowy zielony element na biurku cieszy wiec tym bardziej .

podkladka jest wielka-aby przykryc jak najwiekszy obszar szklanego blatu biurka-nie popelnijcie bledu jak ja i nie kupcie przypadkiem biurka z czarnym szklanym blatem :kwasny:

 

Mycha Mionix Naos 7000,dodatkowo na biurko podkladka Mionix sargas 900.

 

QEEMHR.jpg

 

KA1sUn.jpg

 

xNYGxr.jpg

 

odPzXh.jpg

 

aW7ZhH.jpg

 

Monitor juz pokazywalem w glownm temacie .

 

Ogolnie aby miec spokojna glowa i sie wyciszyc :lol2: -potrzebuje jeszcze wyswietlacza do pro5 oraz dodatkowego dysku ssd 500Gb-ale nie wiem czy w tym roku dam rade-no chyba ze mikolaj cos przyniesie ;)

 

Teraz czeka mnie jeszcze walka z kablami,trytkowanie itd ale za to wezme sie jak podlacze cctv wokol domu-jednostka centralna bedzie gdzies wcisnieta w biurko,a to bedzie generowalo kolejne kable-boje sie tej walki,ale kablom nie popuszcze-mialem juz wszstko ladnie ogarniete,ale przy nowym projekcie,wymianie monitora wszystko znowu wyglada okropnie :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała rzecz a cieszy ;) Zwłaszcza gdy współgra z resztą projektu :thumbup: Ja do swojego też zamówiłem mysz co by kolorystycznie pasowała :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh,to nie jest do konca normalne-no ale tak juz jest :)

 

jestem po kilku rozgrywkach w BF i myszka jest naprawde super-Dobry zakup.

 

Na szczescie mozna na niej zmienic kolor,ustawic dowolny-wiec w razie czego nie bede musial zmieniac mychy eheheh

 

Ogolnie Mionix zawsze mi sie z zielonym kolorem kojarzyl.

 

ps

jak nie kupie nowego ssd oraz wyswietlacza do pro5 nie zaznam spokoju-to juz jest jakas choroba :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olać to czy jest normalne, czy też nie :E Mi ze względnu na niedużą dłoń mega podpasował Roccat Kone Pure.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a jak wrażenia z użytkowania tego mionix'a?

 

Sam zastanawiam się nad zakupem gryzonia z ich logo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest bardzo donrze-mysle ze to byl swietny wybor.Swietna jakosc wykonania i bardzo fajne oprogramowanie-sensor optyczny jest przyjemniejszy od lasera jaki mialem w poprzedniej myszce.Podkladka tez fajna-to moj pierwszy a zarazem podwojny kontakt z produktami Mionixa i poki co jest super-ale zeby wyrobic sobie pelne zdanie trzeba jednak poczekac-chodzi o to jak mycha wyglada po nieco dluzszym uzytkowaniu.

 

...ale caly czas geba mi sie do monitora cieszy.format 21:9 to jest to czego wlasnie chcialem.Super sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robisz się drugi Finac... myszka pod kolor budy (projektu) :E

 

 

Do zwyrodnialca Finaca jeszcze mi daleko-ale jakos od zawsze lubilem jak wszystko wspolgra ze soba kolorystycznie...klawiatura nie ma zielonego podswietlenia,czy to jakis znak? :o:exclam:

 

Panowie,gdzie najtaniej,wyrwac windowsa 10?

 

Chcialbym kupic wiekszy ssd i juz postawic na nim 10,wszystko sformatowac ,i miec nareszcie porzadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej chyba kupić 7 i zrobić upgrade do 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie kolega zakupil mi klucz z jakiegos pewnego zrodla-sam kupowal juz tam kilka windowsow i wszystko jest ok.

 

Dodatkowo zakupilem ...

 

34aK23.jpg

 

Crucial bx100 250GB ,bo moj m500 120 gb to stanowczo zbyt malo.Generalnie w przyszlym roku chcialbym zakupic 1TB ssd i calkowicie pozbyc sie z kompa hdd.Teraz mialem plan zakupic 500GB ,ale cos mnie podkusilo i zakupilem to...

 

 

uDVNSu.jpg

 

3XdvgO.jpg

 

FS4a88.jpg

 

LNB3Du.jpg

 

ZKkZGA.jpg

 

Roccat Ryos MK Pro-czyli klawiatura mechaniczna.

Bawia sie nie juz kilka godzin i jet to absolutnie fajna zabawka i juz czuje ze zakup mechanika to dobry krok.

 

Niestety Panie Finac-jest ona podswietlona w kolorze niebieskim :( ,na pocieszenie myszka tez swieci na niebiesko ;)

 

Na ten rok juz absolutny koniec zakupow jezeli chodzi o peceta-jedyne co mnie meczy to wyswietlacz na pro5,to ostatnia rzecz ktora musze miec....a pozniej ,mysle ze za pol roku wymiana calej platformy i jakis nowy projekcik mozze-zobaczymy jak to bedzie.Tym razem mam juz skompletowane wszystko do wc,wiec bedzie latwiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...