Skocz do zawartości
Gość

Centrum Realu Madryt!

Rekomendowane odpowiedzi

To akurat pewne :E spodziewam się świetnej gry i finału takiego jak zwykle, jakiś hat trick Leo czy coś. Dopóki on gra pewnie nie doczekamy się jakiejś manity, ten kosmita zawsze odwraca mecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dziś dwa brazole po raz pierwszy od początku razem w ataku- ciekawe co z tego wyjdzie :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jović spadł ze ściany i złamał piętę - co do ku*** :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariano jest lepszy od niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co dziś znowu lidera mamy ??

 

XDDDDDDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudny mecz, idealna pożywka dla spiskowców :E Karny jak dla mnie był i nie był. Zależy od sędziego, bardzo miękki karniak jak już. Nieuznanie tego gola RSSS jak dla mnie :thumbup: Bark Benzinho i brak ręki też. No ale wiadomo, ja mogę mieć na to trochę wypaczony pogląd. Liga ciągle się kręci, wszystkich spotkań do końca nie wygrają. Z Bilbao będzie ciężko. Całe szczęście, że San Mames będzie bez kibiców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja pytałem o ten karny, a potem wpadły jeszcze dwie większe kontrowersje. Nic dzisiaj trzeba się o 22 rozłożyć na kanapie i patrzymy na mecz do pierwszego gola barcy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Real dziś wygra to ma już autostradę do mistrzostwa. Ziza musisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zidane idzie na jakiś rekord różnych 11 w każdym meczu. Nie pamiętam kiedy 2x z rzędu zagrał tymi samymi graczami, w tym roku raczej tak jeszcze nie było :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dla formalności - Campeoooneeees :) Nareszcie. Liga Mistrzów będzie w mojej hierarchii stała wyżej niż jakikolwiek inny puchar, ale cieszy ponowne panowanie na krajowym podwórku. Barca totalnie zaskoczyła tym blamażem z Osasuną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do Realu Madryt to ja mam kilka fajnych gadżetów tego klubu, m.in. koszulki, szalik oraz proporczyk :) Niedawno kupiłem sobie fajną miniaturkę stadionu: https://www.sklep.habarri.pl/stadion-pilkarski-real-madryt-santiago-bernabeu-puzzle-3d :) a Wy kolekcjonujecie gadżety swoich klubów? Może macie jakieś ciekawe strony, gdzie niedrogo można je kupić? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całę szczęście, że Barka to jeszcze większe dziady :E Ale fakt, to był chyba najlepszy mecz w sezonie, nieźle się to oglądało. Kondycyjnie coraz lepiej wyglądają, na wiosnę może faktycznie znowu będzie fizyczna maszynka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez kibiców to nie EC, liczę na korzystny wynik dla Atletico Madryt, czyli remis. A pewnie będzie 3:1 dla RM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...