Skocz do zawartości
Gość

Centrum Realu Madryt!

Rekomendowane odpowiedzi

Tak na szybko po pierwszej połowie to ten sezon może nie być taki zły :> Jak dla mnie póki co całkiem dobry mecz. Atleti się trochę posypało  ostatnio zobaczymy czy brak Suareza ich nie dobije w walce o tytuł. Co do braku kibiców to mam nadzieję, że od przyszłego sezonu wszystko wróci do normy bo tak to emocje jednak siadają.

Edytowane przez Klakier1984

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej połowie ich dosłownie zgnietli. Real zagrał dokładnie to co chciał, Barca nawet strzału nie miała. Pełna kontrola. W drugiej to wszystko siadło, cholera wie, czy oni wzięli się do roboty, czy to ta ulewa z wiatrem czy co, ale pod koniec było już strasznie nerwowo. Mega cenne 3 pkt, które pewnie klasycznie będą zniweczone wpadką z jakimiś kelnerami :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i RM narobił pod siebie z Getafe. Fajna ta końcówka w La Liga, ogólnie to oglądam jedynie ligę angielską ale teraz będę śledził mecze RM, FCB i AM. Różnica punktowa minimalna i wszystko może się zdarzyć. Mam nadzieję, że AM wytrzyma, podobnie jak kiedyś Leicester.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominaj jeszcze o Sevilli. Nikt o nich nie pisze. Ja wiem, że prawdopodobieństwo na cokolwiek jest minimalne, ale ciągle są o włos od lidera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzisiejszy mecz z Cadiz jest aż 13 piłkarzy z pierwszej drużyny. To nie ma prawa się udać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu po latach posuchy człowiek widzi ładną grę i nie może się doczekać kolejnego meczu. Radosny futbol wrócił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś nam umiera ten dział na labie :D dziadek Carletto w swojej ostatniej wielkiej piłkarskiej przygodzie przed emeryturką widać, że docenia każdy dzień i dobrze się bawi. Myślę też, że wyciągnął wnioski z 14/15 i obecna kampania nie będzie jego ostatnią. SPE gładko zgarnięty, co było w sumie pewne, z całym szacunkiem dla pogromców Barcy, 4 puchar w 2022 oficjalnie wjechał. Bardzo ciekawe transfery zrobiliśmy, gdyby nie ten nieszczęsny Mbappe byłoby to okienko idealne, ale pozostaje mieć nadzieję na taki sam wybuch formy Rodrygo jak Viniego. Co do pierwszego, to jak ciągle mam wrażenie, że tak jak kiedyś Papa Wenger ze skrzydłowego Henryego zrobił rasowego napadziora (do dziś mój ulubiony piłkarz), tak Rodrygo na 9 mógłby odpalić w pełni. Takie mam wrażenie, zupełnie inny typ piłkarza niż Vini, na prawej flance się chłopak marnuje, na lewą nie ma szans wejść. Kto wie, czy my następcy Benza nie mamy ciągle pod nosem. Nie mogę się już doczekać weekendu, czuję że to może być znowu piękny sezon. Ogólnie ostatnie 8 lat wynagrodziło z nawiązką poprzednie 12 mojego "stażu". Niesamowity okres dla Realu, głównie w Europie. 5x LM w 8 lat to jest totalny kosmos. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...