Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przy pierwszym podejściu 5 osób u mnie przeżyło, i fakt, gra nie nalezy do najdłuższych, ale za to przechodząc po raz kolejsny możesz sprawić, że

wszyscy zginą lub wszyscy przeżyją, i wszelkie kombinacje pomiędzy

Oprócz tego, w zależności od ilości znalezionych dokumentów i innych znajdziek dialogi czasem się różnią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no jestem w szoku jak mnie gierka wciągnęła. Spędziłem cały dzień przy niej. Za pierwszym podejściem wszyscy przeżyli (grałem ofc z poradnikiem), teraz pora na rzeź cool.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(grałem ofc z poradnikiem)

jaki w tym sens ? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no jestem w szoku jak mnie gierka wciągnęła. Spędziłem cały dzień przy niej. Za pierwszym podejściem wszyscy przeżyli (grałem ofc z poradnikiem), teraz pora na rzeź cool.gif

 

Giziu..ręce opadły, zwaliłeś sobie całą przyjemność grania w tę grę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to mozna bylo za drugim przejsciem tak zrobic ale nie za pierwszym :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz grałem dla zabawy i nie udało się uratować tylko jednej osoby. Drugi raz grałem, żeby zebrać wszystkie przedmioty i uratować wszystkich. Teraz czas uśmiercić wszystkich i zebrać ostatnie trofea:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, luzujcie majtki. Grałem z poradnikiem aby znaleźć wszystkie znajdźki i wiedzieć co zrobić aby dana postać nie zginęła bo to w grze nie zawsze jest jasne, kto grał ten wie, np.

Josh zginie jeśli nie podniesiemy znajdźki (sic!)

. Absolutnie nie przeszkadzało mi to we wczuciu się w klimat jak i samej grze bigsmile.gif

 

to mozna bylo za drugim przejsciem tak zrobic ale nie za pierwszym  :mad2:

 

Dziękuję za pozwolenie szczerbaty.gif

 

Wolfenstein_Can_I_Play_Daddy.png

Edytowane przez GIZIU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twórcy specjalnie zaimplementowali efekty motyla w grze jako ficzer, a ten grę za pierwszym razem przechodził z poradnikiem. Przepraszam, ale to jest dla mnie jakiś absurd.

 

Oczywiście Twoja konsola, Twoja gra, Twoja wola. Z tym, że logiki podjętej decyzji i to jeszcze w takim interaktywnym filmie to nie pojmuję za żadne skarby.

Edytowane przez mlody_tarnow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, rzeczywiście poluzujcie gatki wink.gif. Tak chwalicie tę grę to chyba wypróbuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twórcy specjalnie zaimplementowali efekty motyla w grze jako ficzer, a ten grę za pierwszym razem przechodził z poradnikiem. Przepraszam, ale to jest dla mnie jakiś absurd.

 

Oczywiście Twoja konsola, Twoja gra, Twoja wola. Z tym, że logiki podjętej decyzji i to jeszcze w takim interaktywnym filmie to nie pojmuję za żadne skarby.

Heh, tłumacz a ten dalej swoje. Używałem YouTube'a do znajdziek i zerknąłem do poradnika żeby wiedzieć jak lajtowo wbić platynę. Jedyne co mi się tam przydało to kwestia Josha o której już pisałem. Gdyby nie poradnik, tylko on by mi zginął. Chyba nie myślisz że co minutę robiłem pauzę i sprawdzałem co mam zrobić :)

 

@Daniel_K bierz gierkę bo jest świetna. Czegoś takiego od dawna brakowało. Mamy kolejnego świetnego ex'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ochotę sprzedać po 2krotnym przejściu, ale chyba zachowam sobie ten tytuł, na serio przypadl mi do gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasu trochę brak na drugie przejście ale po tym co piszecie wnioskuje, że trzeba będzie to koniecznie zrobić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Przez te wasze posty mam ochotę na Until Dawn ;).. Gra troszkę droga ale na szczęście mój znajomi mi ją pożyczy i przejdę sobie raz lub może dwa razy.. A kiedyś jak będzie mega tania to sobie pewnie znów przejde :)

 

Zachęciliście strasznie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostanę grę za free na tydzien to raz lub dwa razy ją przejdę a jak stanieje to kupię i pewnie znów przejdę. Jeśli oczywiście przypadnie mi do gustu :)

Powtarzasz się :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za mały odkop, ale nie ma sensu zakładać kolejnego tematu. Otóż ostatnio w Euro trafiła się okazja kupić Until Dawn za 139 zł. Przeszedłem grę pierwszy raz. Teraz mogę wybierać poszczególne epizody. Czy aby zdobyć resztę trofików za uśmiercanie/przeżycie postaci wystarczy, że będę odpalał konkretne fragmenty gry ? to samo tyczy się wszystkich wskazówek i totemów ? Aby zaliczyło mi wszystkie znajdźki muszę je w jednym ciągu zdobyć czy wystarczy jak w poszczególnych rozdziałach odszukam brakujących totemów/wskazówek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radzę wpisać Until Down trophy guide w wujku Gugle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może będzie chciał sprzedać UD po przejściu/wbiciu platyny? Chętnie odkupię w dobrej cenie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yeeah, w końcu udało się kupić nową za 129zł i zabieram się do grania po pobraniu 10gb aktualizacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie..

 

Zamierzam kupić UNTIL DAWN.

W opisie produktu napisane jest że gra jest w całości po polsku.

Czy w ustawieniach gry jest możliwość ustawienia oryginalnych angielskich głosów w połączeniu z polskimi napisami ?

Dodam że jestem posiadaczem The Last of Us Remastered i tutaj nie ma żadnych problemów z wersją językową.

 

Proszę o konkretną i sprawdzoną odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...