Skocz do zawartości
Alyjen

i5 2500k

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

jak w temacie po tym jak padła moja płyta (Asus P8P67) wymieniłem platformę i został mi do sprzedania jeszcze procesor.

Intel Core i5-2500k

SR008 3.3GHz

MLAY

L038A789

Zakupiony zimą (Q1) 2011

Procek chodził w moim HTPC od początku ustawiony na 4.2GHz - napięcie auto (Asus trzymał je dosyć nisko) temperatury w normie (chłodzony od urodzenia Noctua NH-U9b SE z dwoma wentylami)

Do zestawu dorzucam gratis (jak ktoś chce, bo wysyłka będzie pewnie kilka złotych droższa) płytę Asus P8P67 EVO rev 1.03 która ma ten problem, że wstaje w 1 na 10 przypadkach.

W 9/10 przypadkach uparcie olewa kartę graficzną, niezależnie od tego jaka by to karta była (coś z protem PCI-E lub jego zasilaniem). Co śmieszne, nawet bez grafiki komputer bootował się do końca oznajmiając to fanfarą ;)

Cena: 550,- PLN

koszt wysyłki po mojej stronie (ubezpieczona przesyłka kurierska, można wybrzydzać co do kuriera, choć zwykle korzystam z UPS i działa)

aktualizacja:

allegro możliwe, ale moje konto służyło przez ostatnie lata jedynie do zakupów (konto alyjen, można sprawdzić)

możliwy odbiór osobisty w Krakowie (Kurdwanów/Ruczaj)

sprzedane:

Paczka wychodzi dzisiaj do użytkownika masterlight, który zgłosił się jako pierwszy

post-35268-144066295633_thumb.jpg

Edytowane przez Alyjen
odpowiedzi na pytania proszę zamieszczać w pierwszym poście

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...