Skocz do zawartości
Gość kieros

Nielegalni imigranci i uchodźcy w UE temat ogólny.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, JDX napisał:

Ojejku, bidulki wszyscy. W tym samym czasie ściągali masowo ludzi z Hong Kongu i mogę się założyć, że ani jednego łebka stamtąd nie zobaczysz w takiej akcji. Wiecznie tylko muslimy nie chcą się przystosować.

W tym samym czasie co co? O jakim czasie piszesz? Jakie muslimy? 

Co do społeczności z Azji SE: zdajesz sobie sprawę, że tam też są niedobrzy chłopcy i zajmują się brzydkimi rzeczami, typu ściąganie i kontrola niewolników?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rodowici brytyjczycy :lol2: Śmiesznie się czyta jak postępowy polak zrobi każdy fikołek bo kto to słyszał żeby na jakimś śmiesznym forum w internecie coś napomknąć wbrew przyjętemu nurtowi

comment_9k1Ti559jiqbwUk34Vp7qypESPhZ1PgQ

Edytowane przez Wu70
  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te, heheszkowiec :), scena z filmiku wygląda na usytuowaną na jakichś przedmieściach dużego miasta - Londynu, czy Manchesteru. Nie wiem, czy byłeś kiedykolwiek poza granicami, baczność, Wielkiej Lechii, spocznij, więc czy widziałeś w życiu cokolwiek poza internetem, ale UK, zwłaszcza w dużych miastach, to jest miks wszystkich możliwych kolorów, ras i czego tam jeszcze od pokoleń - czasami bardzo wielu, czasami od kilku (przykład: Wind Rush generation to 3-5 pokoleń). W zasadzie to praktycznie cała populacja Wielkiej Brytanii jest napływowa, ale to już wchodzenie w temat historii dalszej, niezbyt związanych z tym tematem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, jagular napisał:

Te, heheszkowiec :), scena z filmiku wygląda na usytuowaną na jakichś przedmieściach dużego miasta - Londynu, czy Manchesteru. Nie wiem, czy byłeś kiedykolwiek poza granicami, baczność, Wielkiej Lechii, spocznij, więc czy widziałeś w życiu cokolwiek poza internetem, ale UK, zwłaszcza w dużych miastach, to jest miks wszystkich możliwych kolorów, ras i czego tam jeszcze od pokoleń - czasami bardzo wielu, czasami od kilku (przykład: Wind Rush generation to 3-5 pokoleń). W zasadzie to praktycznie cała populacja Wielkiej Brytanii jest napływowa, ale to już wchodzenie w temat historii dalszej, niezbyt związanych z tym tematem.

I co to zmienia w fakcie, że polityka otwartych rąk odbija im się czkawką? Teraz, 3 generacje wstecz - jeden wuj.

Naściągali sobie bydła, które wytworzyło kolejne generacje bydła.

Co do Azji to oczywiście, że to nie raj i tylko Japonia i Korea. Ale wezmę 20 Wietnamczyków czy Tajów zamiast jednego Pakistańca czy Hindusa.

I żeby od razu uciąć żałosną próbę w stylu "a bo Polaków też tam jest dużo i dymią!"... Oczywiście. I tych dymiących za jaja i na latarnie albo spowrotem do Polski jak się da.

Edytowane przez crush
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he, wściekły postępowiec już się interesuje gdzie byłem i co widziałem. :) Mierna to zaczepka bo akurat mieszkałem i studiowałem w UK a dalej nawet nie ciągnę tematu bo pewnie nigdy nie byłeś poza granicami swojego getta więc rodowitych brytyjczyków znasz z takich filmików :D

Edytowane przez Wu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, jagular napisał:

Te, heheszkowiec :), scena z filmiku wygląda na usytuowaną na jakichś przedmieściach dużego miasta - Londynu, czy Manchesteru. Nie wiem, czy byłeś kiedykolwiek poza granicami, baczność, Wielkiej Lechii, spocznij, więc czy widziałeś w życiu cokolwiek poza internetem, ale UK, zwłaszcza w dużych miastach, to jest miks wszystkich możliwych kolorów, ras i czego tam jeszcze od pokoleń - czasami bardzo wielu, czasami od kilku (przykład: Wind Rush generation to 3-5 pokoleń). W zasadzie to praktycznie cała populacja Wielkiej Brytanii jest napływowa, ale to już wchodzenie w temat historii dalszej, niezbyt związanych z tym tematem.

Normanów też liczysz jako napływowych? :E  Ty naprawdę jesteś niezły delikwent. Żółci też swoje mają za uszami, ale szansa, że coś odwalą wynosi zero. Jeszcze nigdy w mediach nie słyszałem, żeby jakiś Japończyk, czy Chińczyk przeprowadził zamach. Za to muslimy owszem, wielokrotnie. I często są to osoby urodzone tutaj, co tylko potwierdza, że nie chcą się integrować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polityka otwartych rąk (?)  im przyniosła zarówno korzyści, jak i problemy. Świat nie jest zero-jedynkowy. Gospodarczo chyba było to na korzyść, a i sytuacja z czasów Imperium była specyficzna.

Tak, to są obywatele UK. Tak, UK jest kolorowe, nawet nie czarno-żółte-białe, ale także z mieszanką kolorów i ras. Heh, nawet premier z partii konserwatywnej (!) to Hindus z pochodzenia. Część jego ekipy również jest kolorowa.

@heheszkowiec, tak, jasne, widziałeś, byłeś i dalej jesteś zaskoczony…

A co do żółtych: ostatnio podobno dużo nowych w brytyjskich więzieniach, za szmuglowanie dragów. Źródło: pracownik brytyjskiego więzienia. Tak, dowód anegdotyczny.

17 godzin temu, JDX napisał:

Normanów też liczysz jako napływowych? :E

Myszko złocista, UK to jest kocioł od dawna. Wszyscy są potencjalnie napływowi i wszyscy mają tarcia ze wszystkimi. Łącznie z białasami vs białasi (Szkoci vs Anglicy vs Irlandczycy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, jagular napisał:

Polityka otwartych rąk (?)  im przyniosła zarówno korzyści, jak i problemy. Świat nie jest zero-jedynkowy. Gospodarczo chyba było to na korzyść, a i sytuacja z czasów Imperium była specyficzna.

Tak, to są obywatele UK. Tak, UK jest kolorowe, nawet nie czarno-żółte-białe, ale także z mieszanką kolorów i ras. Heh, nawet premier z partii konserwatywnej (!) to Hindus z pochodzenia. Część jego ekipy również jest kolorowa.

@heheszkowiec, tak, jasne, widziałeś, byłeś i dalej jesteś zaskoczony…

A co do żółtych: ostatnio podobno dużo nowych w brytyjskich więzieniach, za szmuglowanie dragów. Źródło: pracownik brytyjskiego więzienia. Tak, dowód anegdotyczny.

Myszko złocista, UK to jest kocioł od dawna. Wszyscy są potencjalnie napływowi i wszyscy mają tarcia ze wszystkimi. Łącznie z białasami vs białasi (Szkoci vs Anglicy vs Irlandczycy).

Myszko złocista. Nawet Walia ma własny język jeszcze z czasów Celtów. Miejscowości są zapisywane w dwóch wersjach. Ale to nadal są biali ludzie. Napływowi to są ludzie spoza Europy. W Europie myszko złocista łączy nas kultura pochodząca z czasów Rzymian i Greków. Gdzie tak masz w Azji? Chiny to nie to samo co Korea Płd/Płn lub Tajlandia. Ale ty widzę na siłę chcesz wmówić, że Europa nigdy biała nie była :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myszko jeszcze bardziej złocista. Nie wmawiam nikomu, że Europa nie była biała - rasa biała dominuje w Europie. Wskazuję jedynie, że część Europy od jakiegoś czasu jest również kolorowa, zaś sam kolor skóry nie jest czynnikiem decydującym kulturowo, lecz właśnie cały zestaw innych czynników. Najprawdopodobniej najważniejszymi są ubóstwo, brak perspektyw na rozwój i brak edukacji.
I proszę, nie wkładaj się do jednego worka z Rzymianami i Grekami, nie róbmy sobie hehejszków drogi cezarze patrycjuszu.

Acha. Kultury Chin, Korei, Tajlandii się przenikają.

Edytowane przez jagular

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, jagular napisał:

Myszko jeszcze bardziej złocista. Nie wmawiam nikomu, że Europa nie była biała - rasa biała dominuje w Europie. Wskazuję jedynie, że część Europy od jakiegoś czasu jest również kolorowa, zaś sam kolor skóry nie jest czynnikiem decydującym kulturowo, lecz właśnie cały zestaw innych czynników. Najprawdopodobniej najważniejszymi są ubóstwo, brak perspektyw na rozwój i brak edukacji.
I proszę, nie wkładaj się do jednego worka z Rzymianami i Grekami, nie róbmy sobie hehejszków drogi cezarze patrycjuszu.

Acha. Kultury Chin, Korei, Tajlandii się przenikają.

Misiu kolorowy. Kolor skóry na twoje nieszczęście nadal decyduje o przynależności kulturowej. Ci twoi "nowi Europejczycy" mimo iż się tutaj urodzili to nadal kulturowo trzymają z krajem pochodzenia rodziców. Wiem, że bardzo by ci zależało, żeby to zmienić, ale twoi kolorowi koledzy sami nie chcą się integrować, więc problem jest w zasadzie rozwiązany.

P.S: Tak się przenikaja, jak Tybetu z Chinami? :E

Edytowane przez JDX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest moje nieszczęście, lecz wasze. Przecież napływ ludzi z zewnątrz nie stanie tylko dlatego, że wyrażacie swoje potępienie w internetach :)
Integracja czasami następuje, a czasami nie następuje. Sam proces jest skomplikowany, zależny od wielu czynników. Na Zachodzie nie zawsze władze podejmują właściwe decyzje - chyba wcześniej tutaj wrzucono przykład na coś z Niemczech, co nie ma za dużych szans zakończyć się dobrze.

Tak, przenikają się. Przykładowo, język wietnamski vs kantoński vs mandaryński. Alfabet chiński vs koreański vs japoński. Etniczne grupy chińskie w krajach Azji Południowo-Wschodniej, czy też konfucjanizm i jego zasięgi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzw. efekt widza, czyli rozproszenie odpowiedzialności połączony z efektem stada?

Edytowane przez jagular

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie każdy myśli, "że niech inny się tym zajmie, ja popatrzę, bo zrobię sobie obciach". Ale ogólnie wygląda to na jakąż zemstę, bo bez powodu by tak nie bili (może jest w komentarzach pod filmem o tym).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wspiszecie nazwę szkoły (-> treść tweeta) w googla, to zobaczycie że sprawa już się rozlała po brytyjskich mediach. 5 osób aresztowanych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha. Jest jeszcze jedno wytłumaczenie  bierności „widzów”: obawa przed fizyczną interwencją w bójce czyichś dzieci. Dzieci są przecież święte, cudowne i w ogóle, a każde dotknięcie przez obcego to akt pedofilii, itd itp. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś nauczyciel lali dzieci linijkami po łapach, teraz te drugie mogą wychowawcy włożyć kosz na głowę i co im zrobisz ?? Karma wraca ?? :P

1 godzinę temu, Áltair napisał:

Pewnie każdy myśli, "że niech inny się tym zajmie, ja popatrzę, bo zrobię sobie obciach". Ale ogólnie wygląda to na jakąż zemstę, bo bez powodu by tak nie bili (może jest w komentarzach pod filmem o tym).

Nie takie rzeczy małe zwyrole potrafią zrobić bez powodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Áltair napisał:

Widzę, że Angole i część Polaków ma "wspólne wartości" bycia bydłem.

Nawet szmata skomentowała

Zrzut-ekranu-2023-02-10-072043.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, wii napisał:

 

Komentarz u góry jest manipulacją. On mówi o osobach, które nie posiadają pozwolenia na pobyt. Nie mówi w tym wypadku o Ukraińcach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chyba pasuje tu niż do tematu o Ukrainie, bo chodzi o cudzoziemców. Zadyma w Bolesławcu z udziałem pijanych amerykańskich żołnierzy.

 

https://i.pl/nocna-awantura-z-udzialem-amerykanskich-zolnierzy-jest-oficjalne-oswiadczenie-armii-usa/ar/c1-17433133?fbclid=IwAR23OvWcC0TyWhdqORAKzpSLvQgxjEyAhDJnSkKGQGTzYe1s3zUK7Ju9KPY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś w komentarzach było, że ta kobieta jest też z US Army i wszyscy tam byli pijani. Co do interwencji po lewej było dużo ludzi i aż dziwi mnie, że każdy się gapił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że żołnierze USA praktycznie są wyjęci z pod prawa w Polsce. Nawet jak popełni jakieś przestępstwo to sądzony będzie w USA a nie u nas. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Obydwie drogi o kant dupy :E Ten co bierze abo będzie czekał na patche jak ten co kupił za 300zl. Tyle ze po miesiącu jak sieabo skonczy a gra dalej bedzie niepolatana to juz zapacisz 180zl
    • A to rozumiem że mam siedzieć w Twojej głowie i domyślać się co Szanowny Pan miał na myśli pisząc:  Napisz zatem o co Ci chodzi, a nie piszesz na okrętkę. No chyba że trafiłem w punkt i nie wiesz jak teraz wybrnąć?   Z potrzebą, bo moim zdaniem Konfederacja jest partią, która nie powinna dostać nawet znaczących funkcji w koalicji przy takich pomysłach jakie nie raz prezentowali. Dlatego ja bym im szansy nie dał, nawet jako pozorna alternatywa. Tyle.      
    • Używana miesiąc. Klawiatura w 100% sprawna. Switche to optyczne Gatheron Yellow - linearne. Nigdzie nie uszkodzona. Bez oznak użytkowania. Dodaję cały komplet, czyli klawiaturę, woreczek keycapów, keycap puller, oryginalne opakowanie. Zapraszam do zakupu. Kupiona w Polsce na polską fakturę. Gwarancja 2-letnia jest więc realizowana przez polskiego sprzedawcę. https://allegrolokalnie.pl/oferta/klawiatura-epomaker-skyloong-gk75
    • Powtarzam po raz kolejny. Cytowałem konkretny post a Ty to uogólniasz bez potrzeby. Pisałem kilka razy, że nie część ich pomysłów jest zła. Jak ten, który opisałeś. Pełna prywatyzacja, płacąc za wszystko jest akurat dużo bardziej opłacalna i efektywna, lecz jest jeden wyjątek - powazne operacje, leczenie nowotworów itp. To zabija ten pomysł, bo koszty prywatnego leczenia były by chore. Jeśli chodzi o "reset" służby zdrowia u to myślę, że zrobienie kopii 1:1 od Niemiec byłoby chyba najbardziej rozsądnym pomysłem i ostatecznia każda strona by to poparła.   Nie ja wyciągnąłem pierwszy konfę Napisałem wielokrotnie o alternatywie od POPISU i konfa jest jedną opcji do koalicji wielu partii. Czy to moja wina, że każda now partia jest szczuta a następne wchłaniana przez POPIS? Napisałem również że byłbym za każdą koalicją, która wyklucza POPIS (i również konfę), jeśli oferuje cokolwiek konkurencyjnego. Scena polityczna jest zabetonowana i prędzej czy później albo kraj przez to upadnie, albo będzie coś na wzór dyktatury. A to moja wina, że zobili jakieś lotnisko w Radomiu i przez to ma nie być CPK? Opieram się na opinii wielu ekspertów, gdzie przytłaczająca większość jest za budową. Poza tym zawsze będę za budową wielkich inwestycji, które będą na siebie zarabiać. Wolę aby pieniądze z podatków szły na rozwój infrastruktury niż socjal.
    • Pisanie o konkretnym GPU w kontekście tak boleśnie wolnego na obecne standardy CPU tak naprawdę nie ma znaczenia. Czy wsadzi się tam 4080 SUPER, czy 4070, czy nawet 4060, bottleneck będzie taki sam
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...