Skocz do zawartości
Gość kieros

Nielegalni imigranci i uchodźcy w UE temat ogólny.

Rekomendowane odpowiedzi

A możesz poprzeć to jakimiś faktami?

możesz sobie dotrzeć do raportów brytyjskich masz internet a ja jestem leniwy. Skoro szastałeś tak o polakach cebulakach biorących zasiłki to chyba gdzieś o tym czytałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat został zamknięty na życzenie autora.

 

Co do tematu: Albo PL weźmie imigrantów, albo nie pomożemy jej z Rosją.

JA bym na to powiedział, płatne z góry :) Zresztą jużna wstepie pomyliłaś fakty. Piszesz o imigrantach a tam jest tekst o uchodźcach.

 

Nie ogrniam tego problemu Nimeców z brakiem kwater dla "przybyszy". PRzecież ichnie landy wschodnie się bardzo wyludniły. Jest tam pełno pustych miasteczek czy wsi.

Edytowane przez Django

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkluzja jest jasna jest to element obcy kulturowy nastawiony na podbój, my albo oni.

Cholera jasna! Czyli to szeroko zakrojona, przemyślana inwazja! :o

 

Nie no trzymajcie... :E

Edytowane przez Keyser_Soze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@toyak02

Islam nigdy nie był religią pokoju sam założyciel to nikt inny jak watażka (...)

 

Wyraźnie zaznaczyłem, że to jest cytat i nie ja jestem autorem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

JA bym na to powiedział, płatne z góry :) Zresztą jużna wstepie pomyliłaś fakty. Piszesz o imigrantach a tam jest tekst o uchodźcach.

 

Nie ogrniam tego problemu Nimeców z brakiem kwater dla "przybyszy". PRzecież ichnie landy wschodnie się bardzo wyludniły. Jest tam pełno pustych miasteczek czy wsi.

Nie aż tak bardzo jak nasze wschodnie landy. Te to dopiero są wyludnione. I taka sytuacja wcale nie oznacza, że to jest niczyje.

Do tego trzeba przygotować to miejsce i całą armię personelu dla takich uchodźców czy nielegalnych imigrantów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co nie ma miejsca? Czy w EU jest jak w Chinach,że jest miasto obok miasta?

Z drugiej strony wolałbym dać kawałek Ziemii uchodźcowi aniżeli Polakowi cebulakowi,gdzie sam emigrację do bogatszych krajów a innym zabrania. Śmieszne to.

jak tak chcesz się dzielić to zacznij od siebie, sprzedaj komputer daj im utrzymanie, dach nad głową najlepiej w swojej chałupie ale proszę ciebie nie mów każdemu Polakowi co ma robić z swoimi pieniędzmi, dla mnie ci ludzie powinni walczyć o swój kraj z tego co widziałem na różnych fotkach to mnóstwo tam młodych chłopków w wieku poborowym, dlaczego nie idą walczyć za swój kraj tylko uciekają jak szczury? dlaczego nie uciekną do Arabii Saudyjskiej, Jemenu, Kataru czy Turcji, bo tam dostali by kopa w dupę i zero zasiłku (tak muzułmanie wspierają swoich "braci". Serbowie teraz się śmieją wpuszczając tą dzicz na Europę to ich taka małą zemsta za Kosowo, zresztą Kosowo to idealny przykład złej polityki imigracyjnej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

Może kogoś zachęci. Wbrew pozorom to nie jest takie różowe.

Mój link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby przyjechali asymilowali sie, pracowali wtopili sie w kulture to ok.

No, ale wez tu sprowadz tych(...) a potem nie przejedziesz przez miasto bo oni sie modlą na ulicy. Absurd

Edytowane przez toyak02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie aż tak bardzo jak nasze wschodnie landy. Te to dopiero są wyludnione. I taka sytuacja wcale nie oznacza, że to jest niczyje.

Do tego trzeba przygotować to miejsce i całą armię personelu dla takich uchodźców czy nielegalnych imigrantów.

Raczej nei wiesz o czym piszesz. U nas zaczyna się albo jest w toku ten proces wyludniania,

Może kogoś zachęci. Wbrew pozorom to nie jest takie różowe.

Mój link

serio uważasz, że u nas sie tak wschód wyludnił :)?

Intencje Niemców są w zasadzie jasne. Uzupełnić jak najszybciej dziure demograficzną i łożą na to konkretną kasę.

W zamian za zasiłki germanizacja.

Edytowane przez Django

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

Już jest u nas dużo miejscowości wyludnionych gdzie zostali praktycznie sami starzy ludzie. Obecnie to jest w miarę normalny proces, że ludność wyprowadza się za pracą dlatego nasze miasta się rozrastają (przynajmniej te największe).

Edytowane przez kieros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi twarde dane ile w Polsce stoi pustych chałup... i ile na wschodniej ścianie.

Edytowane przez Django

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

jak tak bardzo chcesz to poszukaj sobie w internecie.

 

a co ty chesz sie dowiedzieć? jak chcesz to poszukaj. I u nas nie ma podatku katastralnego (mózg już nie funkcjonuje :E) więc nie ma opuszczonych chałup. Są "doglądane".

Edytowane przez kieros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tak bardzo chcesz to poszukaj sobie w internecie.

 

a co ty chesz sie dowiedzieć? jak chcesz to poszukaj. I u nas nie ma podatku kastralnego więc nie ma opuszczonych chałup. Są "doglądane".

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

/ciap/

tak. mówili nawet o tym kilka razy w reżimowych mediach.

 

Nie wiem ile masz lat, ale co do "reżimu", to wątpię, abyś przynajmniej w mokrych snach go widział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

Nie wiem ile masz lat, ale co do "reżimu", to wątpię, abyś przynajmniej w mokrych snach go widział.

To był sarkazm.

Edytowane przez kieros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kontekście wielu Twoich wcześniejszych wypowiedzi nt. reżimu i podobnych okoliczności śmiem mocno wątpić w Twój sarkazm.

Dziś gimbaza mianem reżimu określa sytuację, gdy rodzice każą im wracać do domu przed 22.00, zaś kibice lamentują "że reżim", gdy nie pozwala się im dewastować mienia publicznego. Ty czasem miałeś podobnie.

Podsumowując, ni cholery nie wierzę w Twój sarkazm, teraz jedynie zasłaniasz się nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stanowcze nie. Wielokulturowość rozsadzi Europę od środka. Jak ktoś myśli, że taka fala NIEKONTROLOWANYCH imigrantów to nie jest problem ma chyba nie po kolei w głowie nie widząc co stało się już z takimi krajami jak Francja czy Anglia. Jesteśmy kulturowo wobec siebie jak ogień i woda. Nie chce mi się rozwodzić na temat tego kto te granice przekracza, ale naprawdę nie jest normalne to, aby ktoś sobie od tak przekraczał terytorium danego Państwa. Te obrazki biednych matek i dzieci są żenujące, bo wyrwane z kontekstu, a fali młodych i prężnie nierobiących nic ludzi na socjal się pomija. Czy ktoś kontroluje z jakim wykształceniem Ci ludzie przyjeżdżają ? Z jaką przeszłością kryminalną ? Czy ktoś wie ile przyjął teraz do siebie radykalnych islamistów czyt. terrorystów ? Przecież ta cała wędrówka ludów odbije się zaraz czkawką. Oni wcale nie muszą być aktywni w tym momencie, bo to są naprawdę cierpliwi ludzie w swoich działaniach i planują na lata do przodu.

Oni sobie przebiegają przez granice (prześmiewcze filmiki z Francji i tamtejszą policją) jakby bawili się na placu zabaw.

 

Ktoś zaraz napisze, że wsadzam wszystkich do jednego wora. Prawda, bo islam rozwija się tak szybko, że nikt nad tym chyba już nie panuje. Nie robią na mnie wrażenia te kobiety i dzieci w żaden sposób. Pewnie jakiś % to są naprawdę niewinni ludzie, ale to mniejszość w obecnych czasach terroryzuje większość. Mam dość liberalnej Europy. Chcę, aby moje Państwo, które ma wyznaczone granice terytorialne te granice zachowało. Ci ludzie są jak tornado przechodzące przez Europę. To tak jakby nagle cały Meksyk sobie przeszedł przez granicę USA w jednym momencie. Chciałbym to zobaczyć.

 

Jak ktoś trzeźwe myślenie podciąga pod rasizm i tym straszy wszystkich dookoła to ja z oszołomem dyskutować nie będę. Nikt nie jest w stanie mi wyartykułować choćby jednego plusa tej migracji ludzi. Nie ma żadnego racjonalnego !

Edytowane przez mlody_tarnow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Europa zawsze była wielokulturowa mój drogi, a największym zagrożeniem od zawsze byli Ci co chcieli na siłę ujednolicić kulturę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Europa zawsze była wielokulturowa mój drogi, a największym zagrożeniem od zawsze byli Ci co chcieli na siłę ujednolicić kulturę.

 

Przez multi-kulti rozumiem islam, który się nie asymiluje tylko narzuca to co swoje i tylko swoje uznaje za słuszne. Nie może Europa koegzystować z ludźmi, którzy ową religię szerzą. To po prostu nie działa, a to chce do nas przyjechać.

Wiarę, tolerancję, pojmowanie różnych rzeczy w Europie mamy różne w różnych krajach, ale nie jest to na tyle konfliktowe, aby nie mogło ze sobą współgrać, bo społecznie mamy podobne podstawy. Ludzie ze wschodu i południowego-wschodu podstawy społeczne mają obrócone o 180* - choćby traktowanie kobiet, traktowanie innych religii i jej wyznawców, rozumienie takich słów jak honor czy praca, rozwiązywanie problemów itd.

 

Naprawdę nie rozumiem jak ta banda idiotów z UE tego nie pojmuje.

My i nasi rodzice z tej planety zejdziemy tylko zostawimy syf naszym dzieciom. To jest dramat.

 

Po za tym skoro ktoś uważa, że taka migracja niekontrolowana nie jest przynajmniej zła to niech mi poda na to argumenty.

Edytowane przez mlody_tarnow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był sarkazm.

 

@ bielas

już tłumaczę. Django jest po stronie PiSu więc pisząc reżimowe media miałem na myśli TVP a dokładniej to chyba w wiadomościach miesiąc albo dwa temu o tym mówili.

To twoje zdanie.

Tak w ogóle, rzuciłeś teze z tyłka i nie potrafisz jej niczym poprzeć, wykręciłeś się sianem.

 

Europa zawsze była wielokulturowa mój drogi, a największym zagrożeniem od zawsze byli Ci co chcieli na siłę ujednolicić kulturę.

Europa ? Czy kraje w europie ?

JEst chyba ździebko różnica....

Twoja teza jest jak obusieczny miecz.

Równie dobrze można stwierdzić, że zło wynikało z mieszania się kultur co doprowadzało do tragedii.

Zresztą najlepszy przykład, że się mylisz, to upadek Cestarstwa Austo Węgierskiego po Wielkiej Wojnie, gdzie dwa pozostałe mocarstwa się nie rozpadły na drzazgi jak Austriacy.

Już sama metamorfoza z casarstwa Austriackiego na Austro- Węgierskie obala twoją teze. Po WW nastąpiła dalsza implozja wielokulturowego tworu.

Edytowane przez Django

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez multi-kulti rozumiem islam, który się nie asymiluje tylko narzuca to co swoje i tylko swoje uznaje za słuszne. Nie może Europa koegzystować z ludźmi, którzy ową religię szerzą. To po prostu nie działa, a to chce do nas przyjechać.

Wiarę, tolerancję, pojmowanie różnych rzeczy w Europie mamy różne w różnych krajach, ale nie jest to na tyle konfliktowe, aby nie mogło ze sobą współgrać, bo społecznie mamy podobne podstawy. Ludzie ze wschodu i południowego-wschodu podstawy społeczne mają obrócone o 180* - choćby traktowanie kobiet, traktowanie innych religii i jej wyznawców, rozumienie takich słów jak honor czy praca, rozwiązywanie problemów itd.

 

Naprawdę nie rozumiem jak ta banda idiotów z UE tego nie pojmuje.

My i nasi rodzice z tej planety zejdziemy tylko zostawimy syf naszym dzieciom. To jest dramat.

 

Po za tym skoro ktoś uważa, że taka migracja niekontrolowana nie jest przynajmniej zła to niech mi poda na to argumenty.

Oczywiście, że się asymiluje. Islam tak jak każda inna religia podlega sekularyzacji. W Europie mieszka ponad 30 mln muzułmanów, czyli prawie tyle co nasz kraj. To co się nie asymiluje to zjawisko biedy i niewiedzy, które dzielą lepiej niż niejeden mur.

Pobyt w Europie jest szansą zerwania z pewnymi bardzo haniebnymi praktykami tak jak wspomniane np. traktowanie kobiet. Zauważ sam, że ludzie, którzy obierają kierunek przez Morze Śródziemne uciekają po części przed swoim dziedzictwem. Zrozum, że jeżeliby Ci ludzie myśleli tak jak Ty im wmawiasz najprawdopodobniej zostaliby w swoim kur*idołku.

 

Tylko niestety media zaszczepiły obraz muzułmanina terrorysty i koniec. Tym samym możemy oglądać ciała dorosłych, dzieci topielców wyrzuconych na afrykańskich czy europejskich plażach bez krzty współczucia, wrzucając do szuflady z etykietką zagrożenie-terroryzm.

 

Kto wie czy pokolenie wychowane przed komputerem nie okaże się bardziej destrukcyjne od poprzednich. Internet stał się największym katalizatorem

nienawiści.

 

? :hmm:

Przecież nic z tego nie wynika. Błagam nie odzywaj się. :E

Edytowane przez Keyser_Soze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meh, Keyer kolejny który wykręcił się sianem.... bo nie ma nic do powiedzenia. Najlepiej pośmieszkować.

Wracaj lepiej na wykop spamować obrazkami.

Edytowane przez Django

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedni uciekają przed swoim dziedzictwem, inni je do nas przynoszą. Jako najprostszy przykład - modlitwy na ulicach, obrzezywanie kobiet, zamieszki itp. Jest tego więcej.

Gadasz, że "najprawdopodobniej zostaliby w swoim kur*dołku". Może tak, może nie. Myśmy w EU pomalu z tego dołka wyleźli, oni też mogą i powinni. Przyjmując ich tu tak po partyzancku i bez pomyślunku uniemożliwiamy im wyjście z ich dołka. Napiszesz, że to wymaga ofiar? Owszem, wymaga. Myśmy - nasi przodkowie - tą cenę zapłacili. Pozbawiamy ich motywacji do walki o lepsze jutro przyjmując ich do nas. Przyjmowanie ich do nas jest dla nich szokiem kulturowym, i to zarówno pod kątem społecznym, obyczajowym, kulturowym, jak i - co najważniejsze - prawnym.

Oni od ręki lecą z garściami - co widać na wielu filmach - zaś podstawowym argumentem jest krzyk. U nas kontrowersyjne tematy załatwia się nieco chłodniej, są do tego przeznaczone różnego rodzaju instytucje.

Na jednym z filmów widziałem, jak jakiś dorosły facet chcąc się przepchnąć przez kolejkę ludzi (choć bardziej to był tłum) i zając lepszą miejscówkę, niósł na rękach nad głową jakiegoś niemowlaka. Łeb urwałbym takiemu dziadowi. Gdyby dzieciak wysunął mu się z dłoni, to po kilku sekundach zostałby zadeptany przez przeciskających się ludzi.

Dziś imigranci zachowują się jak kobita, co ją chłop leje. Boi się iść na Policję i z nim tak powojować, boi się też z nim żyć, a nie ma dokąd iść. I tak żyje z dwoma strachami nie robiąc nic. Podobnie z tymi imigrantami. Zamiast walczyć o swoje miejsce na ziemi, niosą niepokój gdzie indziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Europa zawsze była wielokulturowa mój drogi, a największym zagrożeniem od zawsze byli Ci co chcieli na siłę ujednolicić kulturę.

 

Polacy, Niemcy, Anglicy itd jakoś się dogadają i aż tak dużych różnic nie ma bo to ludzie rozumni i ich religia i zwyczaje aż tak bardzo się nie różnią, ale problem zaczyna się gdy miesza się w to wszystko islam zwłaszcza ten radykalny i wojujący.

 

Dodam jeszcze że dzisiaj do mnie na gg napisała po angielsku jakaś Jessica z Ghany w Afryce :E

Edytowane przez Pentium D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Czyli co 5090 będzie odpryskiem od B200. Ciekawe czy dadzą DP 2.1 i Neural Texture Compression.
    • Ja wskoczyłem w 3080 ostatnio i ze względu na zasilacz musiałem ściąć fpsy na sztywno do 60 w 1440p, więc nie jesteś sam  co nie zmienia faktu, że posiadając ok monitor 60hz nie mam parcia na wrzucanie czegoś mocniejszego, bo za tym pójdzie z automatu zmiana zasilacza, żeby przy tych 100 fpsach i 4k nie było pożaru   A tak, proc używany maks w 40%, karta śmiga tak do 80% i taktuje się rzadko powyżej 1400mhz, obydwa podzespoły rzadko przekraczają 60C. Cisza, zużycie energii na poziomie 200-250W,  a efekt jakby nie bardzo mi uwierający  
    • @leelooo W odpowiedzi na Twoje pytania: 1. **Syrop z mniszka lekarskiego i z mlecza**: Oba te zioła używane są w medycynie ludowej na różne dolegliwości, w tym na kaszel. Syrop z mniszka lekarskiego jest szczególnie ceniony za swoje właściwości przeciwzapalne i uspokajające. Mlecze, czyli popularnie zwany mniszek, również jest używany do łagodzenia kaszlu, ale syrop z mniszka lekarskiego jest bardziej rozpowszechniony i łatwiej dostępny w wielu aptekach. Przed użyciem któregokolwiek z tych środków warto skonsultować się z lekarzem, aby upewnić się, że jest to odpowiedni wybór dla Ciebie. 2. **Szampon DX2 i inne preparaty na wzrost włosów**: Szampony i wcierki takie jak DX2 są często reklamowane jako pomocne w przeciwdziałaniu wypadaniu włosów i stymulowaniu ich wzrostu. Jednak ich efektywność może się różnić w zależności od indywidualnych przypadków. Na rynku dostępnych jest wiele produktów, które mogą wspomagać wzrost włosów – warto jednak pamiętać, że skuteczność tych środków może być ograniczona i zależy od przyczyn problemu z włosami. 3. **Intensywny trening a szybkość osiągania rezultatów**: Mam na myśli, że regularny i intensywny trening wspomagany odpowiednią dietą może zaowocować zauważalnymi rezultatami w kwestii sylwetki i kondycji fizycznej. Jednak "potężne rezultaty", tak jak znacząca zmiana masy mięśniowej, faktycznie mogą wymagać dłuższego okresu czasu, na przykład kilku miesięcy ciężkiej pracy. 4. **Pytanie o użytkownika @hwdp43**: Jako moderator forum, muszę podkreślić, że prywatność i szacunek dla innych użytkowników są kluczowe w utrzymaniu zdrowej społeczności. Pytania dotyczące osobistych czy intymnych szczegółów życia innych użytkowników nie są odpowiednie i nie mogę na nie odpowiedzieć. Jeśli masz jakiekolwiek inne pytania dotyczące zdrowia czy treningu, zawsze jestem gotowy pomóc, pamiętając o etyce i szacunku dla innych.
    • @PCLabGPT To kiepsko ci idzie szukanie. Spróbuj jeszcze raz 
    • Czasem sekwencje które musimy zablokować/sparować to 6-8 ataków pod rząd, wydaje się fajna gierka, ale gameplay-combat chyba nie dla mnie, aż tak powalonych mechanik to ja nie potrzebuję w grach.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...