Skocz do zawartości
Gość kieros

Nielegalni imigranci i uchodźcy w UE temat ogólny.

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.lublin112.pl/prezydent-miasta-nie-wytrzymal-pokazal-wniosek-o-pieniadze-na-oplaty-okulary-i-badania-bo-mi-sie-nalezy/

"Paweł Maj od dawna znany jest z radykalnych poglądów w tej sprawie. Jeszcze jako radny Rady Miasta często podejmował temat walki z „obciążeniem miasta” wskazując, iż społeczność romska niesłusznie pobiera zasiłki a wszelkie propozycje podjęcia pracy odrzuca. Kiedy w 2018 roku wygrał wybory na prezydenta miasta zapowiedział walkę z „lenistwem Romów”.

Po roku jego urzędowania głośno się zrobiło o pomyśle przenoszenia lokatorów niepłacących czynszu z mieszkań komunalnych do kontenerów. Jak wyjaśniał prezydent, mimo symbolicznego czynszu w kwocie około 50 zł miesięcznie, wielu mieszkańców zupełnie ignoruje obowiązek zapłaty. W związku z tym 325 lokali jest zadłużonych na ponad 7 mln zł. Jednak temat upadł, gdyż radni Prawa i Sprawiedliwości nie zgodzili się na tej projekt."

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 13.06.2024 o 11:34, Camis napisał:

Bzdura, idą dość często i to nie pomaga. 

Bo idą pod nogi zamiast w nogi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie w okolicy, województwo Pomorskie nie widzę nowych obywateli. Ale mieszkam w małej miejscowości. 

To co prostuje @Gloin to jest jakaś masakra. Filmik co prawda sprzed roku ktos go repostowal. To jest ewidentny przykład jak kobiety które dostały za wiele swobody doprowadzają do upadku naszej cywilizacji. Obrzydliwe. Osobiście nigdy bym nie utrzymywał kontaktu z kobietą która była w jakiejkolwiek relacji z murzynem. Jest ona dla mnie plugawa do końca życia. Co najgorsze to jako pracujący podatnik będę ją później utrzymywał wraz z jej mulatym darem. Jesteśmy skazani na dominację przez kulturę islamu ze względu na ich zdrowe podejście do ról społecznych.

Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie. Pokładam jeszcze nadzieję w polskim rasizmie i ksenofobi. Jak tylko zaczną się dziać jakieś cyrki, gwałty i morderstwa to jest szansa że ludzie zaczną się samo organizować.

• Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
35 minut temu, Wercyngoteryx napisał:

To jest ewidentny przykład jak kobiety które dostały za wiele swobody

35 minut temu, Wercyngoteryx napisał:

Jest ona dla mnie plugawa do końca życia.

Ładnie się przedstawiłeś.

Edytowane przez Camis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Wercyngoteryx niech sobie robią co chcą byle za swoje pieniądze ,  ty również nie musisz się spotykać z kobietą która była z murzynem

Islam ma bardzo " zdrowe" podejście kobieta to przedmiot i należy do mężczyzny nie chce takiego podejścia w Polsce 

Jest w Polsce taki murzyn Izuagbe Ugonoh , posłuchałem jego wypowiedzi i uważam że jest bardziej wartościowym Polakiem niż nie jeden biały Polak , nie miałbym problemu gdyby chciał wejść do mojej rodziny i ożenić się z moją siostrą 

Problemem nie są czarni , biali , żółci, czerwoni tylko zasiłki socjalne które degenerują ludzi i tworzą niepotrzebnych szkodliwych pasożytów , oczywiście są też inne czynniki ale zasiłki socjalne stawiam jako najpoważniejszy problem

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, voltq napisał:

@Wercyngoteryx niech sobie robią co chcą byle za swoje pieniądze ,  ty również nie musisz się spotykać z kobietą która była z murzynem

Islam ma bardzo " zdrowe" podejście kobieta to przedmiot i należy do mężczyzny nie chce takiego podejścia w Polsce 

Jest w Polsce taki murzyn Izuagbe Ugonoh , posłuchałem jego wypowiedzi i uważam że jest bardziej wartościowym Polakiem niż nie jeden biały Polak , nie miałbym problemu gdyby chciał wejść do mojej rodziny i ożenić się z moją siostrą 

Problemem nie są czarni , biali , żółci, czerwoni tylko zasiłki socjalne które degenerują ludzi i tworzą niepotrzebnych szkodliwych pasożytów , oczywiście są też inne czynniki ale zasiłki socjalne stawiam jako najpoważniejszy problem

Oczywiście zastosowałem pewne uogólnienie. Nie rzutujmy też Islamu z krajów jak Iran czy Libia na te bardziej liberalne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 godzin temu, voltq napisał:

Gość  pierd... takie bzdury ze głowa  mała ,zwykła  manipulacja dla  lajków , ciapatych w lubuskim od lat  pełno  ,a on teraz ich dopiero zauważył . Gość pewnie nawet nie jest z lubuskiego ....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
W dniu 7.06.2024 o 16:07, LeBomB napisał:

To chłopak zginął ugodzony gałęzią, uderzony kamieniem, czy zabili go odorem fekaliów? Czy może jednak nożem, a innych zraniono nożami na kiju?

Atak nożem na żołnierza na granicy z Białorusią. Nowe informacje

Odpowiem Tylko na to  bo na resztę szkoda klawiatury .

Widziałeś  ten mur na granicy ?  Ma 5,5 metra wysokości  i  gęste pionowe słupy    miedzy  polskim żołnierzem  ,a "imigrantem " z dzidą  w linii prostej jest odległość max 10-15m   . teraz  weź   bystrzaku  zrób taką dzidę jak na  foto z krzywej sosnowej gałęzi  i rzuć nią  w taki sposób  aby trafić  nią w  żebra   osobę stojącą  15 m od ciebie !  .Nie ma szan aby  rzucić czymś takim miedzy   pionowymi  słupami w płocie  i trafić cel  ,a  tym bardziej  przerzucić  5,5m ogrodzenie  i trafić  cel .

Po raz kolejny   wrzucam film  SG  na którym widać udzielanie pomocy  i w lewym górnym  widać  żołnierza który  do gleby przyciska   jakąś osobę .....  kogo ? innego żołnierza Polskiego   umilają sobie czas zabawą ?  w dalszej częsći filmu widać jak ta osoba jest już w kajdankach 0.39 .

Dla  czego opinia  publiczna   widzi  tylko  urywek nagrania z udzielania pomocy  ,a nie ma całego nagrania z momentu  ataku na żołnierza ?

Po pierwsze ktoś w SG  się  za bardzo pośpieszył i wypuścił ten fragment   ,Po drugie   retoryka i przekaż od  lat jest  taki ze granica jest  mega szczelna i mega  bezpieczna nikt się przez nią nie  przedostanie  . Co jest niestety bzdurą i fikcją o czym mówią sami żołnierze  tam służący .

A  nieoficjalnie mówią  ze nie raz była  już próba ataku na żołnierza PR  w celu zabrania broni palnej    i tym razem miało być podobnie , a żołnierz miał być  ugodzony nożem  podczas szamotaniny  ..

Pytanie   kto  jest glebowany  i później leży skuty w kajdankach ?

Jak się tam znalazł  zakładając ze to imigrant 

Ile czasu  przebywał na Polskiej stronie  bo zakładam ze z krzaków nie wyskoczył  jak tam wszędzie drut kolczasty

Jakoś nikt się nie bierze za wyjaśnienie tego ,a robi się szopkę ze śmierci człowieka .

Edytowane przez raiders
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@raiders to prawda imigrantów ściągał masowo PiS od 2016 roku to się rozpoczęło i to oni są winni aktualnej sytuacji

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, raiders napisał:

Dla  czego opinia  publiczna   widzi  tylko  urywek nagrania z udzielania pomocy  ,a nie ma całego nagrania z momentu  ataku na żołnierza ?

Bo reszta stanowi materiał dowodowy.

26 minut temu, raiders napisał:

Widziałeś  ten mur na granicy ?  Ma 5,5 metra wysokości  i  gęste pionowe słupy    miedzy  polskim żołnierzem  ,a "imigrantem " z dzidą  w linii prostej jest odległość max 10-15m   . teraz  weź   bystrzaku  zrób taką dzidę jak na  foto z krzywej sosnowej gałęzi  i rzuć nią  w taki sposób  aby trafić  nią w  żebra   osobę stojącą  15 m od ciebie !  .Nie ma szan aby  rzucić czymś takim miedzy   pionowymi  słupami w płocie  i trafić cel  ,a  tym bardziej  przerzucić  5,5m ogrodzenie  i trafić  cel .

A przeczytałeś w ogóle coś więcej co pisałem? Opisałem całe zdarzenie według wszelkich dostępnych informacji. Tam napisałem że żołnierz został ugodzony nożem próbując tarczą zastawić dziurę w ogrodzeniu którą zrobili imigranci. To zdjęcie którego teraz się czepiasz było odpowiedzią na zupełnie inny wątek, a dokładniej na pozostałe sytuacje, w których żołnierze zostali zranieni właśnie tego typu "dzidami".  Do tego typu zranień może dochodzić przy interwencjach, które odbywają się bliżej ogrodzenia lub przy próbach przejścia przez nie. Odnośnie tych prób to wstawiałem też nagranie jak to "gęste" ogrodzenie można pokonać zwykłym podnośnikiem samochodowym za kilkanaście złotych. Jest tak gęste, że wystarczy rozgiąć dwa pręty i przechodzą bez problemu i to odpowiada naprawie wszystkie Twoje wątpliwości przedstawione pytaniami pod koniec Twojego ostatniego wpisu.

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, voltq napisał:

No cóż jak   widać  nie brakuje u na   półgłówków  i innych taboretów  ,Ci co   sciągają  tych ciapatych niech biorą ich na   swój kwadrat  . Te całe  pseudo organizacje pomocowe i ekologów  i im podobnych   tez  by trzeba było ukrócić

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To kim jest ta osoba ciśnięta do gleby wreszcie ? Bo ja zakładałem ze to właśnie ten bandyta a oni go chcą szukać dopiero. O co tu chodzi.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, voltq napisał:

@LeBomB panie kochany czym się pan zajmuje na co dzień ?  w każdym temacie przedstawia pan różne teorię i filozofię i poucza jak powinni zachować inni 

To nie jest istotne czym się zajmuję na co dzień. Istotne jest żeby czytać ze zrozumieniem. Nie po to opisałem całą sytuację na podstawie wszystkich dostępnych na tamtą chwilę materiałów by teraz od nowa tłumaczyć wszystko jeszcze raz, bo ktoś z całości przeczytał tylko jedno zdanie. Nic więcej tu nie robię, prócz podawania możliwie najbardziej bezpośrednich źródeł, weryfikowania informacji i wyrażania swojego zdania.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@kadajo ja stawiam że to podobna sytuacja jak w Niemczech gdzie człowiek który chciał pomóc policjantowi w opanowaniu agresywnego nielegalnego imigranta został przez tego policjanta obezwładniony i przyciśnięty do ziemi a wtedy imigrantów wbił nóż w policjanta , tutaj mogło być podobnie

W idiokracji wszystko możliwe 

@raiders nie ma i nie będzie komu tego ukrócić w to muszą być zaangażowane potężniejsze siły niż nasze kukiełki z sejmu

Trzeba by było najpierw wybrać jakiś Polski rząd a nie widzę w sejmie ludzi którzy mogli by go utworzyć 

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, kadajo napisał:

To kim jest ta osoba ciśnięta do gleby wreszcie ? Bo ja zakładałem ze to właśnie ten bandyta a oni go chcą szukać dopiero. O co tu chodzi.

Jakimś imigrantem, któremu udało się przejść przez ten wyłom, którego zmarły żołnierz próbował bronić. Niestety to nie jest sprawca zdarzenia, są informacje, że sprawca nie został ujęty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@LeBomB zaciekawiło mnie jedynie czymś się zajmujesz na codzien bo może jesteś żołnierzem i masz większą wiedzę w tym temacie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, voltq napisał:

@LeBomB zaciekawiło mnie jedynie czymś się zajmujesz na codzien bo może jesteś żołnierzem i masz większą wiedzę w tym temacie 

Nie, nie jestem żołnierzem, ale ze względu na zawód potrafię szukać informacji i możliwie najbardziej bezpośrednich źródeł, a jak takich nie ma, to w wielu różnych źródłach wyłapuję elementy wspólne, co zmniejsza prawdopodobieństwo fałszywej informacji, szczególnie gdy coś powtarza się w różnego typu informacjach.

• Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Mędrzec który wszystko wie i chce prowadzić ślepe owieczki ;)

Takich mędrców w internecie nie brakuje a za odpowiednią opłatą celebryta staje się mędrcem w każdej sprawie.

W czasie covida mieliśmy wysyp takich mędrców, zmniejszali prawdopodobieństwo "fałszywych informacji", co prawda później się okazało że tylko szerzyli fałszywe informacje ale każdy przecież ma prawo się pomylić... ;)

Edytowane przez PiVoSH92
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, kadajo napisał:

No właśnie ,nikt z oficjeli  od momentu zdarzenia    nie poruszyła ani  jednego słowa na temat tej osoby widocznej na filmie ,wszyscy  ... zignorowali ?

2 godziny temu, voltq napisał:

W pandemii był specem od wirusów i zagrożeniami  nimi spowodowanymi , teraz jest specem od obrony granic ,wojskowości  i sytuacji międzynarodowej :-P .... zresztą   można sprawdzić  historie   na forum w jakich tematach  kto się udziela z jaką intensywnością ....

2 godziny temu, LeBomB napisał:

Nie, nie jestem żołnierzem, ale ze względu na zawód potrafię szukać informacji i możliwie najbardziej bezpośrednich źródeł, a jak takich nie ma, to w wielu różnych źródłach wyłapuję elementy wspólne, co zmniejsza prawdopodobieństwo fałszywej informacji, szczególnie gdy coś powtarza się w różnego typu informacjach.

Wiesz z informacją w  dzisiejszych czasach jest tak  ze w 8/10   przypadków  to  fejk    czy to troli czy to służ  rządowych ,a te wszystkie  Twittery ,Xy  ,FB  ,Insta   , telegramy itp itd  to   totalne bagno informacyjne  beż żadnej ... weryfikacji

Szkoda tylko ze Polscy  żołnierze  służący na  granicy muszą podpisywać  papiery o zachowaniu  tajemnicy  wykonywanej służby  bo na pewno by coś powiedzieli  . A prywatnie wiem o nie  jednego ze  bagno tam jest nie ziemskie  od A  do Z     służba   12-20h  to   w sumie norma i codzienność a to najmniejszy pikuś .

A  co do samego zdarzenia  to  żołnierze  mówią (prywatnie )   zupełnie  co innego niż ty znalazłeś z informacji w sieci

Edytowane przez raiders

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co mówią owi żołnierze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi