Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szukam laptopa do prac biurowych, jednak chciałbym zaznaczyć, że dużo pracuje na przeglądarce internetowej używając w tym samym czasie wielu kart i do tego w tle działa np. Office. Potrzebuje by działał płynnie no i nie wieszal się przy np. 8 kartach.

Nie zależy mi by miał system operacyjny.

Przekątna ekranu to 13-14 cali.

Waga do 1.8kg (najlepiej do 1.6)

Obecnie zastanawiam się między:

http://m.komputronik.pl/index.php/product/255911/Elektronika/Laptopy_Tablety/Acer_Aspire_ES1_311_C7SE.html

(mało RAM i chyba nie da się rozszerzyć - wlutowane).

A tym

http://www.x-kom.pl/p/243495-notebook-laptop-13-3-acer-es1-311-n2840-4gb-128-zestaw.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oba nie nadają się do wielozadaniowości, wszystko będzie mulić, chyba że na tych 8 kartach będą same statyczne strony bez flasha (muzyka, youtube odpada). Używałem takie coś 15 minut, przy 3-4 kartach jest ok, później już zaczyna się krztusić celeron N. Szukaj coś z minimum celeronem/pentiumem U albo używkę z i5M wcześniejszej generacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

autorze w sumie moge Ci sprawdzic jak smiga internet po wylaczeniu HT u siebie bede mial gole 2 rdzenie

za swoj lap z podpisu dalem 515zl + kw i 3 mies gwar jest on z maja 2012 i na moje oko stan dobry ++ ale Ty chcesz maluszka a moj ma 15.6 ekran ale w sumie za 1000zl uzywke powinienes kupic o lepszysz paramerach niz moj i w super stanie

zaraz cos Ci poszukam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Każda z tych opcji ma dysk ssd 128gb i 4gb ram. Która najlepsza:( zależy też by nie ważył 2kg jak chyba wszystkie delle które widziałem)

TOSHIBA Z830 -10r intel i3

Lub

TOSHIBA Z30t-a intel i5

Lub

Sony VPCZ1 intel i5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi