Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bllu-Man

Zotac GeForce GTX 980 Ti AMP! Extreme w SLI

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Czy istnieje możliwość podpięcia karty Zotac GeForce GTX 980 Ti AMP! Extreme , w układzie SLI ?

 

Z tego co wyczytałem jego układ chłodzenia zajmuje, aż 3 sloty ?

 

Może jakaś wersja z chłodzeniem wodnym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne że można, ale musisz mieć do tego płytę główną która ma taki rozstaw pciexpress lub pcie extension. Na zotaca nie ma bloków wodnych full cover jedynie universalne na samo gpu, pozostaje referent, msi gaming, gigabite gaming, windforce, strix lub coś z gotowym blokiem jak np evga hydro copper lub KFA2 Hall of Fame WC Edition. Najlepiej jak byś miał płytkę odpowiednią np http://www.morele.net/plyta-glowna-msi-970a-krait-edition-amd-970-4xddr3-7693-050r-733944/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne że można, ale musisz mieć do tego płytę główną która ma taki rozstaw pciexpress lub pcie extension. Na zotaca nie ma bloków wodnych full cover jedynie universalne na samo gpu, pozostaje referent, msi gaming, gigabite gaming, windforce, strix lub coś z gotowym blokiem jak np evga hydro copper lub KFA2 Hall of Fame WC Edition. Najlepiej jak byś miał płytkę odpowiednią np http://www.morele.net/plyta-glowna-msi-970a-krait-edition-amd-970-4xddr3-7693-050r-733944/

 

A ta płyta się nada ?

MSI Z170A Gaming Pro ? ew. coś zbliżonego możecie polecić ?

http://www.msi.com/product/mb/Z170A-GAMING-PRO.html#hero-overview

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Zotac to decyzja ostateczna ? jak ma być tylko Zotac to może warto kupić wersję Arctic Storm, która zajmuje 2 sloty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jeszcze decyzji ostatecznej, w przypadku kart, patrzyłem raczej na wydajność przed OC, a ta karta fabrycznie jest nieźle podkręcona.

 

Jakieś inne dobre propozycje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jeszcze decyzji ostatecznej, w przypadku kart, patrzyłem raczej na wydajność przed OC, a ta karta fabrycznie jest nieźle podkręcona.

 

Jakieś inne dobre propozycje ?

Jeśli interesuje cie wydajność bardzo proszę Mój link

pytanie o cenę i twój budżet. :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jeszcze decyzji ostatecznej, w przypadku kart, patrzyłem raczej na wydajność przed OC, a ta karta fabrycznie jest nieźle podkręcona.

 

Taktowanie bazowe jest mało istotne, prędzej patrzy się na chłodzenie i czy karta nie ma ograniczonego potencjału oc.

 

Jeśli interesuje cie wydajność bardzo proszę Mój link

pytanie o cenę i twój budżet. :hmm:

 

To raczej ciekawostka do OC na azocie, taniej można mieć referenta + chłodzenie wodne co lepiej się sprawdzi w domowych warunkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie budżet na cały zestaw to 12k + 3k na monitor.

 

Komputronik zaproponował mi jakiś zestaw, ale wydaje mi się strasznie drogo..

 

Nigdy nie miałem doświadczeń z chłodzeniem wodnym, ile taki zestaw kosztował by na zestaw kart w SLI i CPU ? i od razu jaki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jeszcze decyzji ostatecznej, w przypadku kart, patrzyłem raczej na wydajność przed OC, a ta karta fabrycznie jest nieźle podkręcona.

 

Jakieś inne dobre propozycje ?

 

Kup dwie sztuki Gigabyte GTX 980 Ti Gaming G1 i woduj - ta karta na start już jest bardzo wysoko podręcona.

 

 

Jeśli interesuje cie wydajność bardzo proszę Mój link

pytanie o cenę i twój budżet. :hmm:

 

"Standardowe taktowania akceleratora wynoszą 1203/1304 MHz dla rdzenia" - bardzo słabo jak za taką cenę i taką kartę - u mnie standardowo wygląda tak 1190/1418 MHz, ale podobno Gigabyte to zło dla większości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...