Skocz do zawartości
Ilonka5235626

Kupię Grafikę do 200 zl

Rekomendowane odpowiedzi

Reflektujesz na Gigabyte HD6850 po fabrycznym OC ? Jak tak - to pisz PW.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

autorko

za max 200zl jedynie minimum GTX 460 1GB KOMPLET

CZASEM TRAFI SIE GTX 560

oczywiście wersje z autorskim chłodzeniem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Nigdzie nie pisałem że jest identycznie, wskazuję tylko, że można coś dalej robić, a nie siedzieć i płakać że się nie da. Zbiorczo. Odczucia będą inne ale mogą w jakimś stopniu stanowić substytut. Twórcy mogą zarobić, odbiorcy obejrzeć. Wy stoicie że albo wszystko albo nic, ja twierdzę że da się zrobić coś pomiędzy i zminimalizować straty, a przy dobrych wiatrach nawet zarobić. Między innymi dlatego wspomniałem o VR, bo daje dużo większe możliwości niż zwykły streaming. Jest jeszcze mało popularny, będzie więcej wymagał od systemów, jeżeli ma zapewnić komunikację obustronną, czy wręcz każdy z każdym dla tysięcy uczestników jednocześnie. Niemniej możliwości techniczne są, kwestia przekucia tego w coś co się spodoba i zarobi. Nie można też zapominać o coraz większej cyfryzacji komunikacji i ogólniej socjalizacji. Granica między realnym spotkaniem, a przez internet jest coraz cieńsza i młodsze pokolenia pewnie już nie widzą żadnej różnicy. Kwestia czasu kiedy wyjście do klubu, to będzie odpalenie apki. Pandemia może jedynie przyśpieszyć ten trend, zadziałać jako bodziec do szukania nowych sposobów na utrzymanie się w branży rozrywki. Jak sztuka jest do bani lub realizacja cienka, to nie dziwne Środowisko też może nie sprzyjać odbiorowi. Ciężej jest wejść w spektakl w miejscu codziennego życia, gdzie hałas zza okna, czy włączająca się lodówka rozproszy. Nie ma tej otoczki czegoś specjalnego. Ale jeszcze raz, to jest substytut, jakiś kompromis dający dostęp do sztuki i rozrywki w obecnych czasach. Częściowo mnie masz - rzadko wychodzę gdzieś w miasto, bo mnie to średnio bawi. Niemniej stany euforyczne masowych imprez nie są mi obce. Rozkręconego tłumu kibiców/uczestników koncertu internet nie zastąpi dopóki VR się porządnie nie rozwinie. Ale napiszę to trzeci raz, streaming to możliwość pociągnięcia czegoś dalej, a nie zamknięcia się na głucho. Nikt normalny nie będzie robił masowych imprez przy pandemii. No i serio, prawie nikomu to nie jest potrzebne do codziennego życia. Jest też inna strona. Załóżmy, że teatry, kina są otwarte, koncerty się odbywają ale wszystko w reżimie sanitarnym. Czyli na salę wejdzie może 25%. Uruchomienie imprezy, spektaklu będzie powyżej kosztów z biletów. Czyli albo ceny w górę, albo nikt nie zorganizuje, bo się nie opłaca. Wejście w transmisję umożliwia dotarcie do większej liczby przy mniejszym nakładzie kosztów (raz nagrany materiał można odtworzyć wielokrotnie).
    • Ale od czytelników dostał tyle samo co Wiedźmin 3 i więcej niż inne "Gry Roku" znanych studiów, które były kupsztalami. Więc jak to jest?
    • Przy takich cenach 3080 to sie bardziej opłaca brać rx 6900xt?
    • Spróbuj DoF (głębia ostrości) ustawić na LOW albo OFF) i na przyszłość nie musisz specjalnie na mnie czekać i możesz sam sprawdzić dział "support": https://discussions.ubisoft.com/category/549/player-support?lang=en-US
    • Do Medium to pasuje Zioberko po Krakowsku
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...