Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

DoctorNTrance

Dell P2414H bez podstawki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakupiłem dzis ten monitor, rozpakowuje, a tam brak podstawki pod monitor, stad pytanie czy jest mozliwosc ze istnieje sprzedawany jest w zestawie z uchwytem oraz bez uchwytu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, rozmawialem, ale rano mam dzwonic bo nie bylo jakiegos kierownika a oni nic nie moga.

 

tak wiec albo dosla albo zwrot, mam nadzieje ze to nie bedzie trwalo zbyt dlugo...

 

dzięki za odpowiedz!;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W agito zamawiałeś ten monitor : )? Ja kiedyś zamówiłem tam i dostałem monitor również bez podstawki, kabla hdmi i czegoś jeszcze, do tego był używany ^^, nie miał również foli ochronnej na ramkach. Na szczęście bez większego problemu wymienili na nowy i kompletny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszedl na zwrot ;) gdzie najlepiej go kupic? tak zeby bylo pewne, ze podstawka będzie, bo nie chce mi sie juz bawic w zwroty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie ma ochronnej taśmy na ramkach to bardzo prawdopodobne, że to używany monitor z tego względu, że każda nowa sztuka takowe coś posiada.

 

Wiesz, to jest ciężkie pytanie. Wydaje mi się, że w większości sklepów możesz coś takiego spotkać. Ludzie testują monitory, potem odsyłają a sklepy dawają te sztuki komuś innemu. Aż przykre bo się płaci kupę kasy za nowy monitor, jeszcze gorący jak bułeczki z piekarni a dostajesz już śmigany ^^.

 

Wiec tu taka mała uwaga. Jak ktoś staje przed wyborem monitora to niech się porządnie zastanowi, gdyż potem inne osoby dostają takie monitory ze zwrotów i muszą się męczyć z formalnościami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli pozostaje pojezdzic po sklepach i przed zakupem otworzyć i znalezc taki co ma oklejone ramki i posiada podstawki, pewnie sie troche naszukam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, nie ma sensu latać po sklepach. Zamów po prostu z morele czy agito i napisz, żeby dokładnie sprawdzili towar przed wysłaniem. Bardzo mała szansa, że trafi ci się coś takiego drugi raz z rzędu.

 

Edit: Nawet jeżeli miałbyś takowego pecha to po prostu odsyłasz na ich koszt. Teraz kurierzy dosyć sprawnie dostarczają paczki, zazwyczaj 1-2dni wiec nie powinieneś długo czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...