Skocz do zawartości
Tomcat

Zawody w kręceniu -Turniej PCLab.pl SPI

Rekomendowane odpowiedzi

johny_94 09m 53.781s

CPU: Pentium Dual Core E2180 @ 3.1Ghz ram 465.0mhz 5-5-5-15 2T dual

 

 

8d3a7bfd1837cc30m.jpg

Edytowane przez johny_94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze troche ot ale pamietacie adres stronki gdzie sie wrzucalo swoje wyniki z cpu-z ? ja kiedys pamietalem ale skleroza nie boli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz tu wstawię wynik z mojego zabytkowego laptopa i was powali :E:E:E

 

 

 

 

 

 

 

 

 

P.S. SPI 1M liczy około 30minut :E:E:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze napisz z czego sie ta maszyna sklada? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurczę burżuj się znalazł :E, bo sam miałem gorszego: 486DX4 100MHz w notebooku Compqa [Computers Often Make People Quite Angry, gdyby ktoś nie wiedział:

- tak właśnie] Contura 430c sweeeeego czasu. Mój pierwszy komp, chyba z 8k kosztował :P. 10" 640x480 256 kolorów, 720MB dysku i w ogóle.

 

W kwestii rankingu to proponuję poprzednią stronę [a może nawet tą?] przestudiowac, bo obowiązujący temat się zmienił, aktualny jest w subforum HWBota.

Aktualizacja pewnie wkrótce będzie, bo w sumie by wypadało kiedyś :P, tylko się muszę porządnie zastanowic jak to w C++ zaimplementowac na dłuższą metę, bo by było sprytniej jednak ;).

Edytowane przez JMKS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość evelan

evelan 9m 45.188s

CPU:Dual Core E2180 3000.0MHz RAM:450MHz 5-5-5-15 2T DUAL screen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy traktowanie proca ClockGenem też się liczy bo bez tego to mam tylko 2600MHz na Athlonie64 x2 4200+ (s939), a clockgenem to nawet do 2900 dociągam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dfsnz6.png ;[ niewiem skad program wziac to daje to Edytowane przez NojmaN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kris22 5m 32. 672s

 

CPU:Intel Core 2 Duo E8500 4275.3MHz RAM:540MHz 5-5-5-15 2T DUAL screen

Edytowane przez Kris22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zapytam.

Czy te proce podkręcone do 5ghz do czegoś służą?Cz są tylko na raz?Test,wynik i wracają do zwykłej częstotliwości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz gdzieś w cenniku procesor typu Core2 z częstotliwością 5GHz? Nie? Więc 3,2GHz 4-rdzeniowy kosztuje coś typu 999$ + reszta [VAT itd]. 4GHz na stałe można mieć bez wielkich bóli zasadniczo.

5GHz można mieć na stałe przy zakupie chłodzenia [z kategorii "freon" cooling] za jakieś 2-5k zł - ma się wtedy procesor pewnie w okolicach 1000 najszybszych na świecie [mówię o "zwykłych" PC oczywiście]. W każdym razie - da się.

 

Zresztą nikt się Kubicy nie pyta, czy wyciąga na polskich "autostradach" 300km/h, prawda?

 

Przy okazji przypomnę, że ten temat jest już martwy - tj. w nim aktualizacji nie będzie; aktualny jest ten http://forum.pclab.pl/t332986.html - autorowi starego tematu się "znudziło", więc uzgodniliśmy że przejmę. Wyniki które się tu pojawiają też zbiorę, jednak wolałbym pisanie w "nowym" temacie.

Ten mimo że ma te 2k postów, to jakoś od kiedy pamiętam się w nim praktycznie nic nie dzieje, heh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten mimo że ma te 2k postów, to jakoś od kiedy pamiętam się w nim praktycznie nic nie dzieje, heh...
To czemu nie poprosic moderacji o dodanie ostatniego posta z info do aktualnego tematu i zamkniecie go?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakuś 7m 00.297s

cpu:dual core e5200 3500MHz ram:420mhz4-4-4-12 2t dual screen

Edytowane przez Jakuś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat miał być zamknięty ale jak widzę nowy się nie przyjąć, a ludzie nadal tutaj dodają wyniki- no nic

 

 

W ciągu paru dni aktualizacja !!!!!

Edytowane przez Tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
temat miał być zamknięty ale jak widzę nowy się nie przyjąć, a ludzie nadal tutaj dodają wyniki- no nic

Jak chcesz temat zamknąć, to napisz do moda jakiegoś, ja tutaj moda nie mam ani autorem tematu nie jestem, więc osobiście nie widzę powodu się "tłumaczyć" [że napiszę o zamknięcie i się uda a ktoś będzie miał pretensje później :P].

Tyle że tak: odkleić temat niezbyt jest sens [tj. niezbyt jest sens robić jakąkolwiek akcję, która doprowadzi do odklejenia tematu, w tym właśnie prośba o zamknięcie], bo tu jakaśtam oglądalność niby jest. Chodzi o to, że nie wiedzieć czemu "świadomość HWBota" na Labie jest tragiczna. Walczę z tym, ale ciężko mi idzie...

Że w 1. poście linka do nowego tematu już dawno nie umieściłeś - się dziwię. Nawet w sumie cały pierwszy post zastąpić wyłącznie linkiem - to myślę, że zadziała, bo tak to nikt nie spojrzy na link, tylko się będzie dziwił czemu temat tak dawno nie aktualizowany... :E W sumie jak już takie pobożne życzenia mi wychodzą, to bys z pół zdania o całym HWBocie też napisał ;), może ktoś zauważy wreszcie... :E

 

W ciągu paru dni aktualizacja !!!!!

Jak to mówią, tylko spokój nas może uratować :E.

 

Zrobiłem aktualizację właśnie. Jak sensu niezbyt widziałem, tak dalej specjalnie nie widzę. Prawda jest taka, że ten ranking wg mnie umarł nie wiem kiedy, ale na pewno dawniej niż 2 lata temu, jak ja walczyłem to był tylko chwilowy przebłysk [2 osoby aktywnie działały raptem...].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...