Skocz do zawartości
Matthew

World of Warcraft-główny topic.

Rekomendowane odpowiedzi

macie moze jakies dobr buildy dla rogala ?

ja myslalem o mieczach i wpdlem na taki :

ASSASSINATION

Improved Eviscerate 3/3

Malice 5/5

Ruthlessness 3/3

Relentless Strikes 1/1

COMBAT

Lightning Reflexes 5/5

Deflection 5/5

Precision 5/5

Dual Wield Specialization 5/5

Blade Flurry 1/1

SUBTLETY

Master of Deception 5/5

Camouflage 5/5

Initiative 5/5

Improved Sap 3/3

to jest takie calkowicie anty sztyletowe.

jak ktos sie zna to niech powie ze spieprzylem (wiem ze nie mam natychamiastowego colldowna)

a jak ktos chce sprawdzic albo dac cos leprzego to daje link do

KALKULATORA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

where do you find good life ,of course in the games .beause in the real life ,we have many distresses and pain, only in the games if we have enough gold to buy the good arms,and we can play the games well.

network games: US WOW ; EURO WOW ; FFXI ; DAoC ; EQ2 ; Guild Wars ; Eve online ; Matrix and so on

http://www.playerturbo.com

Edytowane przez lilyve

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
macie moze jakies dobr buildy dla rogala ?

nie gralem rokusiem, ale imo najlepszy polski gracz (Aenima) uzywal takiego:

Subtlety Mastery

Master of Deception Rank 5

Camouflage Rank 5

Elusiveness Rank 1

Initiative Rank 5

Ghostly Strike Rank 1

Improved Sap Rank 3

Preparation Rank 1

Improved Cheap Shot Rank 2

Subtlety Total: 23

Combat Mastery

Improved Gouge Rank 3

Improved Sinister Strike Rank 2

Precision Rank 2

Combat Total: 7

Assassination Mastery

Improved Eviscerate Rank 3

Malice Rank 5

Ruthlessness Rank 3

Murder Rank 2

Relentless Strikes Rank 1

Lethality Rank 5

Improved Instant Poison Rank 1

Cold Blood Rank 1

Assassination Total: 21

i o nic nie pytaj mnie w tej sprawie - zrobilem tylko ctrl+c, ctrl+v ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
i o nic nie pytaj mnie w tej sprawie - zrobilem tylko ctrl+c, ctrl+v ;-)

jak narazie to jestes pierwszy :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
yyyy... a my wczoraj trzy razy pod rzad zloilismy dÓpe aliantom w WSG, a palka 'zjadam na sniadanie' - IMO najslabsza klasa w WoW - jaki z tego wniosek? zaden, kompletnie zaden... wiec co mial wniesc Twoj post? :P

Hahaha chcialbym cie zobaczyc w 'akcji", najlepiej naprzeciw mnie...oszolomow zabijam przez sen^^.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej,

Gram w WoWa od 3 dni, jak na razie mam orka warriora na 15 lvl. Chcę założyć nową postać, ale na serwerze RPPvP - czy ktoś gra na którymś realmie, a jeśli tak, to czy też ma takie lagi jak ja (>150 ms)? :(

Pozdro

D0k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hahaha chcialbym cie zobaczyc w 'akcji", najlepiej naprzeciw mnie...oszolomow zabijam przez sen^^.

ojej... juz sie spocilem ze strachu :mad2: moglbys miec jednak problem, bo to 'oszolomstwo' swoje zaczalem praktycznie wraz z premiera WoW w US, wiec pewne doswiadczenie mam (http://wow.allakhazam.com/profile.html?56450 - moj R.I.P. lock z US serwa).

a palkow 'babelek' doprowadza mnie do wrecz szatanskiej wesolosci - 8. sekund do doskonaly czas do uzycia bandazy. nie pamietam juz kiedy przegralem z palkiem czy warkiem - nie znaczy to ze jestem taki pr0, tylko ze najczesciej ich spotykalem na drodze i wiem jak z nimi walczyc (wiecej problemow mam z priestem/druidem i - chyba jak kazdy - z rogue (jak zaatakuje pierwszy))

P.S. nie bardzo rozumiem czemu dostalo mi sie od 'oszolomow' - taki z Ciebie pr0mastagejmer? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I tak wszystko zalezy od duelu;/ Wiadomo ze kazdy priest mag druid rozwali paladyna czy warriora jak se zacznie ganiac wte i wewte;/. I jak paladyn jest najslabsza klasa to ja jestem G. Bush;o. IMO najslabsza klasa to mag;/.

Ma ktos info jakie sa najlepsze sposoby uzycia talentow dla paladyna?

Edytowane przez Matthew

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moze mi ktos na szybko napisać czy łącze 128kbit/s wystarczy?? i jakie sa opoznienia na serwerzach blizzarda??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
moze mi ktos na szybko napisać czy łącze 128kbit/s wystarczy?? i jakie sa opoznienia na serwerzach blizzarda??

wystarczy i gra sie nawet niezle

1giga w ramie tez pomaga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spokojnie wystarcza, wazny jest tez ram i grafika. A ping zalezy od serwera, lepiej wybierz sobie europejski :cool: .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm co powiecie o dodatku do wowa, ktory ma sie ukazac? Tytul ma byc Burning Legion jesli sie nie myle. Maja dojsc nowe klasy i duzo nowych krain.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodatek może być ciekawy :cool:

Mają być nowe rasy, kontynent i wiele innych rzeczy ale mnie najbardziej podobają się nowe instance :cool:

A tak przy okazji to mój build dla maga arcane/fire (sam jeszcze nie mam 60 lvlu ale mam zamiar tak iść)

Build

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema! Jestem noobem w ta gre i chcialbym sie zapytac czy da sie po kliknieciu prawym na potworka kiedy postac jest gotowa do ataku zrobic tak ze on sam bedzie do niej biegl??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co najlepiej wybrac na poczatek (bo zielony jestem), PvP czy PvE? wlasnie koncze instalacje. mozna pozniej to zmieniac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja osobiście preferuję PvP ponieważ lubię tłuc ludzi, a tak jeżeli samemu nie włączysz PvP (przez komendę /pvp) to nikt nie będzie mógł ciebie zaatakowac, natomiast jeżeli ktoś będzie miał włączone PvP, a ty go zaatakujesz to tobie też się automatycznie aktywuje, jedyne normalne miejsce do walki na serwerach PvE to Battleground'y (w tej chwili Warsong Gulch - zdobycie flagi, Arathi Basin - coś podobnego do dominacji w CoD, tutaj masz pole bitwy, po jednej stronie zaczyna horda, a po 2giej sojusz, zdobywacie flagi i je bronicie, wygrywa te drużyna która pierwsza zbierze 2000 punktów, ostatni dostępny w tej chwili bg to Alterac Valley - bardzo duży, przeznaczony do gry 40vs40, dwie ekipy i wygrywa ten kto rozwali wszystkie "bazy" przeciwnika)

podsumowując:

jeżeli chcesz miec fun z gry poprzez walkę z innymi graczami oraz oczywiście questowanie to wybierz PvP

jeżeli wolisz aby nikt ciebie znienacka nie atakował i wolisz robic tylko questy, a aby sobie powalczyc idziesz na battleground to wybierz PvE

jeżeli preferujesz grę RPG, ale niechcesz miec PvP (to samo co PvE) to wybierz serwer RPG

ostatnia możliwosc to server RPPVP, który jest połączeniem gry RPG z PvP, czyli klimat tworzony przez graczy + normalna walka

decyzja należy do ciebie, mam nadzieję, że pomogłem w wyborze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do tego na serwerach RPG trzeba bardzo dobrze znać angielski ;)

Jeśli idziesz na serwery RPG to wbijaj na serwer Argent Dawn

Jeśli idziesz na serwery PVP to wbijaj na serwer Burning Legion(gra tam najwięcej polaków i ja :cool: )

A na PVE i tym 2 to się już nie znam.Wiem tylko że te 2 które podałem to najlepsze(przynajmniej dla nas polaków)serwery globalne blizza.

A tu wykaz wszystkich serwerów globalnych blizza:

WYKAZ

Edytowane przez aaress

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedyną wadą jaką zauważyłem w WOWie na tle innych MMORPG, to że ciężko znaleźć tam dobry 'lewy' serwer. Wszystkie takie serwy często ulegają presji orginalnych.

Mając na myśli dobry 'lewy' serwer miałem na myśli te najbardziej przypominające oficjalne serwery WOWa, lecz za które nie trzeba by płacić comiesięcznego haraczu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wybrałem jednak PvE, jestem na servie Khadgar, gra jest naprawdę świetna :) gram elfem, warriorem, mam 13lvl i siedzę teraz w Darnassus :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

KUrde fajna gierka tylko czeba poszukac jakich crackowanych serwerów bo inaczej sobie nie pograsz albo bedizesz bulic za płatne serwery pozdraiwam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a są takie servery wogóle?

darmowe?? są ;) nawet mam stronę z niektórymi ;)http://www.wowstatus.net/serverlist.php

z tym że gra na nich oczywiście nie umywa sie do tych oficjalnych ;) gram na zenedarze (oficjalnym europejskim) choć teraz przerwę robię, do dodatku albo troche wcześniej ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiscie ze sa "prywatne" serwy, gralem i na orginale i na prywatnych, wiadomo co jest lepsze, ale roznicy "kolosalnej" nie ma(jesli sie znajdzie dobry serwer prywatny oczywiscie). Podstawowa wada jest to, ze na najlepszych prywatnych max graczy to ok 200, a na blizzie-wiadomo...

Ja osobiscie preferuje PvE, na ktorych rownie dobrze mozna powalczyc z graczami jak na PvP, a "srodowisko" jest bardziej rozwiniete;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie gralem na prywatnych serwach nigdy wiec powiedzcie mi jeszcze coby zaspokoic moja ciekawosc czy sa takie fajne atrakcje ze np w Boze Narodzenie jest swiety mikolaj (tudziez dziadek zima :lol2: ) albo haloween czy jakies konkursy organizowane (kiedys bylo lowienie ryb)?

Ja gram na Ragnarosie (PvP) i na hellscreemie (PvE) i bardziej podoba mi sie PvP. Gram glownie po stronie Ally. Po obu stronach jest rozne noobstwo, a w potyczkach raz wygrywa jedna a raz druga strona.

Co do postaci, gram rougiem, hunterem i innymi w mniejszym stopniu. Glownie nocnymi elfami (wydaja mi sie dostojne i wogole odpowiadaja mi).

Gram juz prawie pol roku i powiem Wam ze kazda postac dobrze zbudowana sprawia duza przyjemnosc z gry. Pala jakos nie trawie ale jest spoko. Co do tego ze szman jest jego odpowiednikiem po stronie hordy to sie nie zgodze, to sa rozne postacie.

Gra jest niesamowicie rozbudowana, robic mozna 1000 rzeczy ktore sa jakby grami w grze (czasami tylko ryby lowie albo kiedy indziej mam faze na siedzeniu przy aukcjach). Instancje - super sprawa, metody podrozowania tez. Mozna grac samemu ale gra zyskuje bardzo duzo jak sie ma znajomych, jest sie w gildii. A battle groundsy po porostu sam miod.

Duele, osobiscie nie przepadam. Wole normalnie sie klepac ale jezeli ktos z hordy wyzwie na duela a nie jest dla mnie czacha to spoko.

Pozdrawiam wszystkich grajacych na battle.net (jak kogoś nie stać na porsche to nim nie jezdzi)

Do menelutora - nie wytlumacze Ci jak bo sam dokladnie nie wiem ale jezeli potrzebujesz cos takiego to mozna w grze pisac "makra" i ustawiac je pod żądanym klawisze (np pod 5 ustawic hunterowi zeby sie robilo po kolei aspekt of the hawk> jakies tam mark > atakowanie petem > strzal spowalniajacy > strzal arcane) i tutaj naprawde duzo mozliwosci od prostego opowiedzenia kawalu czy spluniecia do skomplikowanych kombosow

Edytowane przez RnX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi