Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

JaN008

Gigabyte Z170-HD3 DDR3 BOX GW

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

 • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

 • Tematy

 • Odpowiedzi

  • Możliwe, że właśnie dodadzą taką opcję. DLSS FG od początku ma w API możliwość ustawienia ilości klatek pośrednich. FG opiera się na interpolacji więc właściwie nie ma przeszkód, żeby obliczać więcej klatek pośrednich pomiędzy dwiema prawdziwymi. Wady takiego rozwiązania to większe opóźnienie i gorsza jakość obrazu. Teraz przy włączonym FG przez połowę czasu na ekranie są wyświetlane prawdziwe klatki a przez drugą połowę pośrednie. Przy trzech klatkach pośrednich tylko przez 25% czasu będą wyświetlane prawdziwe klatki.
  • Pomyślę nad Proline. Jak patrzę to ceny są korzystniejsze. X-kom mam blisko i sprawnie u nich przebiega proces dofinansowania. 
  • Właśnie ja też to znalazłem ale tam nie ma ani jednej płyty b760
  • Otóż to, obecnie rzekomo wg GUS klasa średnia zaczyna się już poniżej 6000 zł (brutto, nie netto)... https://www.money.pl/gospodarka/kto-nalezy-do-klasy-sredniej-sprawdz-ile-musisz-zarabiac-7028526275828288a.html Ostatnie kilka lat, powiedziałbym nawet tylko ostatnie dwa to istny absurd jeśli chodzi o różnice wynagrodzeń pomiędzy minimalną a tym co w większości zarabiają ludzie z konkretnymi umiejętnościami.
  • Między innymi stąd https://serwisy.gazetaprawna.pl/nieruchomosci/artykuly/8690714,nbp-statystyki-mieszkania-nieruchomosci-wlasne-potrzeby.html o pustostanach https://forsal.pl/nieruchomosci/artykuly/9369781,pustostany-do-remontu-ile-takich-lokali-jest-w-polsce.html w raportach GUS dot. nieruchomości też trochę ciekawych informacji jest https://stat.gov.pl/obszary-tematyczne/infrastruktura-komunalna-nieruchomosci/nieruchomosci-budynki-infrastruktura-komunalna/obrot-nieruchomosciami-w-2022-roku,4,20.html Edit: i teraz ciekawostka, którą żeby zrozumieć trzeba się zagłębić w temat https://mieszkanicznik.org.pl/rynek-najmu-prywatnego-w-polsce/ 13% to najem, z czego 1% od funduszy inwestycyjnych, a to jednak one wykupują sporo mieszkań. Odpowiedź pośrednio jest tutaj (cytat z jednego z powyższych linków) i teraz by trzeba grzebnąć w GUS ile w 2022 roku było ogółem transakcji kupna mieszkań. Wtedy można się dogrzebać mniej więcej ile fizycznie mieszkań było w tych 86% ile w 13% i ile w 1%. I tak masz mniej więcej rok w rok. Zatem nawet jak ktoś co rok będzie kupował 1 mieszkanie, to po 5 latach będzie miał 5 mieszkań, a taki fundusz kupujący po 50 mieszkań, po 5 latach będzie miał ich 250.
 • Aktywni użytkownicy

×
×
 • Dodaj nową pozycję...