Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum PC LAB

Szanowny Użytkowniku,

Informujemy, że za 30 dni tj. 30 listopada 2024 r. serwis internetowy Forum PC LAB zostanie zamknięty.

Administrator Serwisu Forum PC LAB - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie: wypowiada całość usług Serwisu Forum PC LAB z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Administrator Serwisu Forum PC LAB informuje, że:

  1. Z dniem 29 listopada 2024 r. zakończy się świadczenie wszystkich usług Serwisu Forum PC LAB. Ważną przyczyną uzasadniającą wypowiedzenie jest zamknięcie Serwisu Forum PC LAB
  2. Dotychczas zamowione przez Użytkownika usługi Serwisu Forum PC LAB będą świadczone w okresie wypowiedzenia tj. do dnia 29 listopada 2024 r.
  3. Po ogłoszeniu zamknięcia Serwisu Forum od dnia 30 października 2024 r. zakładanie nowych kont w serwisie Forum PC LAB nie będzie możliwe
  4. Wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, tj. dnia 29 listopada 2024 r. nie będzie już dostępny katalog treści Forum PC LAB. Do tego czasu Użytkownicy Forum PC LAB mają dostęp do swoich treści w zakładce "Profil", gdzie mają możliwość ich skopiowania lub archiwizowania w formie screenshotów.
  5. Administrator danych osobowych Użytkowników - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zapewnia realizację praw podmiotów danych osobowych przez cały okres świadczenia usług Serwisu Forum PC LAB. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności

Administrator informuje, iż wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, dane osobowe Użytkowników Serwisu Forum PC LAB zostaną trwale usunięte ze względu na brak podstawy ich dalszego przetwarzania. Proces trwałego usuwania danych z kopii zapasowych może przekroczyć termin zamknięcia Forum PC LAB o kilka miesięcy. Wyjątek może stanowić przetwarzanie danych użytkownika do czasu zakończenia toczących się postepowań.

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mumineq666

czyżby brakowało mi mocy?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to zwykle bywa ludzie lubią się porównywać, więc wziąłem udział w turnieju SPI.

Zauważyłem, ze jak podkręcę procesor tak jak mam w sigu, to po kilku minutach spi, komputer się restartował. Wiem, ze wczesniej robilem takie testy i był stabilny, bo cala noc chodzil prime95, a spi liczylo probke 16M bezbłędnie.

 

Za całą sytuacje obwiniam dodatkowy dysk twardy, na którym bawię się Debianem. I rzeczywiście, po odpięciu dysku, wszytsko jest ok, bo sprzet ustawiony jak w sigu chodzi bez zająknięcia. Jak podepne dysk, to komp pod obciążeniem na linii 12V ma 11,8V więc nie jest źle... wniosek? czyzby Waty zasilacza się skończyły?

 

Jeśli mnie czeka zmiana zasilacza, to wybrałbym Tagan TG420-U01 lub Tagan TG480-U01. Teraz pytanie, czy 420W mi starczy, czy lepiej od razu kupić 480? Co do planów, to chcialbym jeszcze to troche podkrecic, i uderzyć w 2900MHz, bo coś czuję, ze to zasilacz w sprawie OC też nawala. Być może po obniżce cen, wsadze jakiegos GF6800, być może następny dysk twardy na SATA.

 

P.S. Zasilacz ciągnie jeszcze odtwarzacz DVD i nagrywarke CDRW, ktora zostanie niebawem wymieniona na nagrywarke DVD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mocy nigdy nie za wiele ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie ten tagan troche drogi :/ a zależy mi też na ciszy, a z tego co wiem, to tagan ma niewielka konkurencję w tej sprawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modecom MC-400W :]

Cichy, ma troche mocy i wydajny :]

KOSZT OK 170zl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Topowery P5 sie nie popisaly w tescie tweaka :>

ja bym brał Tagana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak wogole tworco watku ile masz kasy?? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak wogole tworco watku ile masz kasy?? :E

własnie.. wszyscy sie rozpędzili a tutaj kolega ma 200zł na nową zasiłke :E

 

sprzedaj tego swojego modecoma, napisz co ciągnął to ludzie się na niego rzucą jak dzikie świnie i ze 100zł dostaniesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za tak liczne wypowiedzi :)

Shark19 ma rację, ten kosztował mnie 260zł, to najwyższa półka modecoma, jest jeszcze na gwarancji, wiec moze cos z niego wyduszę.

 

Co do nówki, to powiedzmy, ze do tego co dostane za tego modecoma, chcialbym max. dopłacić 200zł. Kasy mam wiecej, ale w październiku dużo koncertów, trzeba kupić książki na semestr i przecież piwo też nie jest za darmo :) jak widze 400zł to troche dużo, ale lepiej kupić porządne.

 

edit: dziękuję za rady zasilaczy 3xx Watt, ja uważam, że jak kupować nowego to minimalnie 420-450W i wiecej. Nie chce zmianiac zasilki co rok!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cosik tani ten aerocool... mówicie nie ma sensu pchać kasy w tagana?

 

edit:

chyba sie skusze na topower 450W... (co do wiązki 2x2 doczytalem w opisie :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...