Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum PC LAB

Szanowny Użytkowniku,

Informujemy, że za 30 dni tj. 30 listopada 2024 r. serwis internetowy Forum PC LAB zostanie zamknięty.

Administrator Serwisu Forum PC LAB - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie: wypowiada całość usług Serwisu Forum PC LAB z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Administrator Serwisu Forum PC LAB informuje, że:

  1. Z dniem 29 listopada 2024 r. zakończy się świadczenie wszystkich usług Serwisu Forum PC LAB. Ważną przyczyną uzasadniającą wypowiedzenie jest zamknięcie Serwisu Forum PC LAB
  2. Dotychczas zamowione przez Użytkownika usługi Serwisu Forum PC LAB będą świadczone w okresie wypowiedzenia tj. do dnia 29 listopada 2024 r.
  3. Po ogłoszeniu zamknięcia Serwisu Forum od dnia 30 października 2024 r. zakładanie nowych kont w serwisie Forum PC LAB nie będzie możliwe
  4. Wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, tj. dnia 29 listopada 2024 r. nie będzie już dostępny katalog treści Forum PC LAB. Do tego czasu Użytkownicy Forum PC LAB mają dostęp do swoich treści w zakładce "Profil", gdzie mają możliwość ich skopiowania lub archiwizowania w formie screenshotów.
  5. Administrator danych osobowych Użytkowników - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zapewnia realizację praw podmiotów danych osobowych przez cały okres świadczenia usług Serwisu Forum PC LAB. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności

Administrator informuje, iż wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, dane osobowe Użytkowników Serwisu Forum PC LAB zostaną trwale usunięte ze względu na brak podstawy ich dalszego przetwarzania. Proces trwałego usuwania danych z kopii zapasowych może przekroczyć termin zamknięcia Forum PC LAB o kilka miesięcy. Wyjątek może stanowić przetwarzanie danych użytkownika do czasu zakończenia toczących się postepowań.

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Leesiuu

Karta Graficzna MSI GTX780 Ti Gaming 3GB BOX Gwarancja!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam dzisiaj na sprzedaż kartę graficzną GTX 780 Ti firmy MSI. Jest to dokładnie wersja GAMING (OC) z fabrycznie podkręconymi zegarami. Karta posiada 3GB pamięci własnej.

 

Więcej informacji o karcie na stronie producenta: LINK

 

Focisza:

27wrpk8.jpg

 

 

Karta w testach przebija takie karty jak GTX Titan, a w większości testów nowszy model GTX 970 !

LINK - proszę patrzeć na stockowe karty, nie na tą autorską.

 

Karta pochodzi z wymiany gwarancyjnej ze sklepu Net-S.

Pierwotna data zakupu to styczeń 2014, ale została wymieniona na nową 30 sierpnia 2015 roku! A skoro nowa karta = nowa gwarancja (najprawdopodobniej - tutaj musiałby się wypowiedzieć ktoś mądrzejszy)!

 

A więc sprzedaję miesięczną kartę z prawie pełną gwarancją!

 

Sprzedaję wszystko co na zdjęciach!

 

W zestawie znajduje się:

- Oryginalne pudełko (ma inny numer seryjny, ale posiadam wszystkie dokumenty wymiany karty

- Oczywiście kartę GTX 780 Ti Gaming OC

- Kabelki - 3 sztuki. NOWE

- Przejściówkę - 1 sztuka. NOWA

- Gwarancję ze sklepu Net-S

- Potwierdzenie wymiany karty

- Płytę CD (w trochę gorszym stanie)

 

Karta nigdy nie podkręcana! Nie rozkręcana, itp!

 

Możliwość odbioru osobistego, wystawienia na Allegro (+ prowizja), wysyłki - za pobraniem również!

 

Mój link OLX: LINK

 

Zapraszam do kontaktu!

 

Edit:

 

Ustawa o wymianie sprzętu:

http://forumprawne.org/prawa-konsumenta/344575-wymiana-sprzetu-na-nowy-gwarancja-ustawa.html

 

 

 

 

Pitt_34

Nie może być od daty początkowej skoro jest to wymiana karty. Jeżeli byłaby naprawiana to oczywiście, że leci dalej. Ale otrzymuję nowy produkt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewny co do gwarancji ? Wydaje mi się że raczej gwarancja jest mimo wszystko liczona od daty zakupu 1 karty,  a nie od daty wymiany gwarancyjnej.

 

 

@up żeby nie zaśmiecać Ci tematu, ja również kilka razy miałem wymieniane karty na nowe, ale niestety za każdym razem gwarancja liczyła się od daty 1-ego zakupu. Może sprawdź żeby być na 100% pewnym, bo jeśli okaże się, że jest tak jak napisałem to możesz mieć później problemy z ewentualnym nabywcą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...