Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie szybkie pytanie

Ma ktoś jakieś info czy w kolekcji Uncharted na PS4 będzie można zmienić języka na angielski ??

 

Wszędzie tylko dubbing i zero innych informacji. Pisałem do Sony i do muve,

Sony Polska na fp napisało że tak, muve z kolei że nie wiedzą, ale raczej nie.

Wiem że demo na PSstore ma taką możliwość ale to demo ma trafić do jak największej ilości odbiorców.

 

Jak ktoś coś wie, dajcie znać, tylko nie zaczynajcie bitwy o wyższości jednego języka nad drugim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co pisze muve to radzę sobie odpuścić(nie wiedzieli nawet co sprzedają z mgs na pc w wersji pudełkowej).

Sam wcześniej szukałem informacji na ten temat, ale żadnego konkretnego potwierdzenia nie ma.

Pozostaje jedynie czekać premiery, sam biorę pre order więc jak już grę będę miał to dam znać, albo ktoś inny wcześniej potwierdzi dostępność języków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Jeśli taką możliwość ma demo to musi mieć i pełna wersja.. Po co by robili dodatkową opcję w ustawieniach dla samego dema? No proszę was :P

 

Są już recenzje w necie i trzeba je przejrzeć? Może w nich coś będzie.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jakby Polacy robili tą grę to byłaby taka możliwość więc radzę ruszyć głową cool.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli taką możliwość ma demo to musi mieć i pełna wersja.. Po co by robili dodatkową opcję w ustawieniach dla samego dema? No proszę was :P

 

Są już recenzje w necie i trzeba je przejrzeć? Może w nich coś będzie.

Ustawienia zmiany języka ma większość gier, ale już nie każde mają np dubbing angielski albo ustawienia dotyczące samych napisów. Demo zapewne jest jedną wersją na cały świat i dlatego ma wszelkie możliwe języki, a to co wsadzą na plycie przy pełnej wersji to już może być kompletnie innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem więcej U1,2,3 zajmowały średnio po 50gb, tu wszystko będzie na 1 bluray, (u2 i 3 miały wyobry języka)

więc jak oni to upchnęli, wiadomo że nie ma multi pewnie na różne regiony będą różne wersje, po co jak co dzwięk trochę zajmuje w tych grach

 

Sam się zastanawiam czy nie zamówić z amazonu wyjdzie ok 240zł + przesyłka więc to samo co w pl za wersję o której wiemy tyle, że ma PL

 

Demo jest International, takie samo dla wszystkich, jest nawet grecki i zobaczcie ile zajmuje 20min rozgrywki prawie 8gb, gdzie do 3 pełnych gier

Edytowane przez djcasey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejsce na płycie raczej nie jest problemem, bodajże francuska wersja ma też język włoski i angielski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpowiedź od PS

 

8jJo1v5.png

 

no i nie wiem czy kupić preordera czy szukać dalej

 

na dalsze pytania już nie odpowiadają

Edytowane przez djcasey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś się zapytałem ea o język do bf4 i odpowiedź była że "chyba będzie dało się zmienić na angielski" :E

Tutaj są bardziej pewni, ale i tak póki ktoś nie odpali płyty w konsoli to pewności 100% mieć nie będziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Kiedy w koncu premiera 7 czy 9 października?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy w koncu premiera 7 czy 9 października?

 

9-go w sam raz na weekend

 

Kiedyś się zapytałem ea o język do bf4 i odpowiedź była że "chyba będzie dało się zmienić na angielski" :E

Tutaj są bardziej pewni, ale i tak póki ktoś nie odpali płyty w konsoli to pewności 100% mieć nie będziesz

 

zapewnienia ea to zupełnie inna historia

Edytowane przez djcasey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja już nie wiem czy 7 czy 9. Na stronie sony uk i us jest 9, na naszej 7. Mnie jak sklep nie zrobi w bambuko grę powinienem mieć już w weekend albo najpóźniej w poniedziałek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo dla mnie to jest chore, że recki wyskakują już dzisiaj i tyle osób ma i gra a my mamy niby tydzień czekać, bo tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jest zdania, że kiedy sklep ma grę do sprzedania to powinien sprzedawać. Nie cierpię blokad czasowych albo jakiś dziwnych wymogów wydawców. Akurat zwykle polskie sklepy mają tendencję do przestrzegania tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera w Media/Saturn 7go

Jakieś wieści o dostępności języków ?

 

ITCompozer: Skąd tak szybko ? wydanie PL, daj znać o dostępnych wersjach językowych w miarę jak najszybciej ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standard, sklepy potrafią grubo przed premiera dostać egzemplarze i o ile nie ma wymogów wydawcy to sprzedają kiedy chcą. Moj sklep miał dostać w piątek(i już sprzedawać), ale ostatecznie dostawa się nie wyrobiła i mają mieć w poniedziałek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Czy gra przyjdzie w poniedziałek, środę czy w piątek nie ma różnicy :) Ważne, że zrobili oraz odświeżyli na ps4 i to najważniejsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej im marudzę ;p a co

 

eoI8gg8.jpg

 

chyba polecę 7go do MM przed pracą, co najwyżej wstzrymam się z odpakowaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

A kupujecie zwykła czy specjalną edycję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się w sumie 30zł różnicy w MM/sat w stosunku do zwykłej, pytanie ile ich mają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Kurcze tylko, że chyba specjalne edycje pewnie się otrzyma ciut później niż zwykłą.

 

Oglądałem trochę gameplay`e na YT i kurcze nie pamiętam już tej gry :) niektóre sceny sobie przypominam ale to niewiele.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba polecę 7go do MM przed pracą, co najwyżej wstzrymam się z odpakowaniem

 

W Empiku 10zł taniej będzie :)  Mój link

Edytowane przez Elvis79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...