Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie miałem wcześniej okazji zagrać w pierwszą zremasterowaną cześć Uncharted na PS4 więc postanowiłem to sprawdzić. Jakież było moje zdziwienie że ta gra praktycznie wcale się nie zestarzała. Obraz ostry jak żyleta i przepiękne widoki. Świetny remaster :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty mówisz, grałeś w wersję na PS3? Właśnie jedynka paskudnie się zestarzała i dopiero w remasterze wygląda w porządku.

Jako jedna z moich pierwszych gier na ps3 robiła wrażenie te ~9 lat temu, ale jak po ograniu kolejnych części chciałem wrócić do tej to mówię fuj, co za paszkwil :E.

Brak vsynca, AA również jeśli dobrze pamiętam, ogólnie biedniejsze otoczenia. Dwójka i późniejsze gry to ND to już była przepaść do jedynki.

+ dodany dubbing.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^^ ale on pisał właśnie o wersji na PS4 po mocnym podrasowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Na najwyższych poziomach grałem w TLOU i Uncharted wszystkie części było ciężko aż pad został lekko uszkodzony, ale do końca dałem radę  lol2.gif lol2.giflol2.gif 

 

Poziom miażdzący za trudny.. Dałem wymagajacy.. czyli "trudny".. Bo na normalu to wiadomo za łatwo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TLoU IMO nie ma sensu grać inaczej niż na trudnym, jest wtedy fajny survival a i ginąć wcale nie ginąłem za często, w zasadzie tylko w paru miejscach po kilka razy. Wg mnie to był idealny poziom trudności.

 

W Uncharted 4 grałem na normalu, było ciut za łatwo. Teraz zaczynam U1, U2 i U3 ogrywać na PS4 i w U1 normal też jest za łatwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ja już powoli kończe U1 i kurcze.. Ta grafika jest naprawdę bardzo ładna.. Wiem, że odnowiona ale wykonali twórcy kawał dobrej roboty. Obraz jak żyleta.. Tekstury są ostre itp.. Bardzo ładnie..

 

Liczę podobnie na odnowienie Mass Effect.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mechanicznie i gameplayowo U1 to się jednak zestarzał. Tym niemniej wciąż mi się gra w to lepiej niż nowe Tomb Raidery, które są takie jakieś miałkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka wyraźnie odstaje od kolejnych części, bardzo duży skok jakościowy zrobili w drugiej części w obrębie jednej generacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

No jedynka odstaje dziś to już widzę.. ale mimo to gra się nadal bardzo fajnie :). Chociaż znam juz prawie każde cut-scenki i miejscówki to jednak wciąż wciąga.

 

Dzisiaj skończe jedynkę i zaraz zabiorę się za dwójkę.

 

Próbowałem zebrać wszystkie skarby w U1 i na razie zebrałem 45 z 60. Jeszcze zostały mi 3 epizody do konca.. więc moze jeszcze parę zbiorę .. Starałem się w miarę wszystkie odnaleźć i niestety musiałem jakieś przeoczyć ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dużo spamowania wrogami w jedynce no i ta końcówka z mutantami zupełnie wybija z klimatu tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Mnie się klimat z mutantami podobał. :) No ale ogólnie ma się to nijak w porównaniu do kolejnych części. Mimo to fajnie to zrobili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dużo spamowania wrogami w jedynce no i ta końcówka z mutantami zupełnie wybija z klimatu tej gry.

Bo jedynka jest ogólnie taka se. Sam teraz przeszedłem, mimo, że to ~9h gry ale i tak spamowanie wrogami mnie przynudzało do tego stopnia, że jak zacząłem dwójkę, często uznawaną za najlepszą część to już nie za bardzo chce mi się dalej odświeżać serię i muszę zrobić przerwę :E

 

Ogólnie dla mnie najlepsza z serii to The Lost Legacy

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ja już 1 skończyłem. Bardzo fajna gra. Wiadomo odstaje od poprzedniczek ale U2, U3 i U4 to juz sa arcydzieła..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie kusi od dłuższego czasu żeby kupić Vitę i ograć Złotą Otchłań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Zacząłem drugą odsłonę ..oj mega jest już na starcie.. w sumie nie wszystko pamiętam.. gram na najtrudniejszym poziomie czyli miażdżącym i ciekawe jak długo wytrzymam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie do pierwszych większych fal spamujących wrogami. Nie to, że się nie da bo się da, ale przy tych dużych falach jest to upierdliwe, no i podstawa mieć pada wytrenowanego na tyle, aby się nie zastanawiać z celowaniem, szybkie wychylenie z za zasłony i hedshot i tak w koło, do tego zmiany osłon, korzystanie z terenu itd.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Hehe aż przypomniało mi się jak kiedyś kupiłem pierwszą konsole czyli ps3 i uczyłem się obsługi pada w uncharted 1.. jejj nie potrafiłem precyzyjnie wycelować w pierwszych napotkanych wrogów. To była istna katorga..ale i zarazem ciekawe doświadczenie..

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem ogrywanie wszystkich 3 części zremasterowane go Uncharted i teraz zabieram się za 4 , gierka świetna wg mnie 2 i 3 stoi na bardzo wysokim poziomie , jedynka trochę odstaje ale też warta ogrania

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...