Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Taki tu hype tworzycie, że sam się powoli nakręcam chociaż miałem poczekać aż coś stanieje :E A tak będę szukał pewnie w środę gdzieś wersji pudełkowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem PS3, więc nie grałem w żadną część. Czuję, że pierwsza część mnie rozczaruje, bo jest dosyć stara, ale ogólnie czekam na to jak na nic innego w tym roku :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę już mam u siebie, więc za chwilę zdam relację z wersjami językowymi

 

Ok, sytuacja jest dosyć komiczna. Pudełko, instrukcja, wszystko jest po angielsku. Widnieje jedynie doklejona nalepka, że gra w polskiej wersji językowej. Odpalam grę, te same opcje co w demie(polskie napisy itd) tylko brak wyboru polskiego dubbingu... Coś mi się obiło o uszy że wersje prasowe były bez dubbingu i miał się on dociągnąć wraz z patchem, ale myślałem że to jakaś bujda.

Edytowane przez STALKERqwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest polski dubbing. Można włączyć oryginalną angielską ścieżkę językową i polskie napisy do tego. Sprawdziłem przed chwilą. Pudełko i instrukcję mam polskie.

Edytowane przez Sleepwalker74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam :lol2: ale płakać z tego powodu nie zamierzam, choć opierdziel sklepowi który sprzedawał by się przydał

W takim razie jak komuś zależy na dubbingu to niech się dobrze przyjrzy pudełku w jakiej jest wersji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dostaliscie gre kilka dni przed premiera ?

Warszawa, zamówiony preorder z odbiorem osobistym. Rzeczywiście, sklepy w stolicy już sprzedają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ja tam wolałbym poczekać bo pewnie w dniu premiery pojawi sięjakiś ważny updejt ;). Ja czekam na swoją edycję kolekcjonerską :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

kolekcjonerska czy specjalna to jedno i to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha też już mam. W wawie większość sklepów już ma ;)

 

A Wrocław Empik i MM dupa sad.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha też już mam. W wawie większość sklepów już ma ;)

Hej, napisz proszę o dostępnycj językach w grze, a konkretnie czy jest angielski w mowie i pismie '[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście jutro kupowali to prośba piszcie jaki sklep i cena (nie zamawiane przez neta z odbiorem osobistym), mam jutro znowu zamiar zrobić nalot po robocie na MM, Empik itp :)

Niby w MM i Saturnie jutro mają być, gościu w Empiku mi powiedział, że mają dostać w piątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

ja zamówiłem w euro rtv i agd.. i jutro powinna byc.. bo dzis niby kurier odebrał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś odebrałem edycję specjalną i można ustawić sobie język dialogów na eng, a napisy pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Wrocław Empik i MM dupa sad.gif

 

 

Jest taki fajny punkt na Piłsudskiego gdzie już wczoraj w południe odebrałem gre. 239. Jak coś to pisz, nakieruję Cię do gościa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taki fajny punkt na Piłsudskiego gdzie już wczoraj w południe odebrałem gre. 239. Jak coś to pisz, nakieruję Cię do gościa.

 

Konsolki.pl czy jakos tak w podwórku jak sklep muzyczny?

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

kto już dostał, kto już ma, jak tam sprawa z językami się ma ;p

 

Ja właśnie dostałem edycje specjalną i mam wybór tak jak w demku. Czyli napisy PL/ENG itd.. i ścieżkę dźwiękową PL/ENG itd..

 

Ale czekam jak mi się pobierze łatka bo ona dodaje różne efekty np rozmycia itp :) Więc mam w co grać :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiona zwykła wersja Empik 249,99zł, napisy i dubbing eng/pl do tego ruski grecki i inne języki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Kurcze zacząłem grać w 1 i jestem znów zachwycony :) faktycznie poprawili co nieco ale są też elementy graficzne przestarzałe, gdzie już dziś troszkę rażą - no ale to 2007 rok - czego oczekiwać :). Natomiast po za grafiką - cóż gierka chbya mnie ponownie mocno wciągnie :)) Prawie w ogóle już jej nie pamiętam i chyba to dobrze :). Wybrałem najtrudniejszy poziom "miażdzący" i zobaczę czy dam na nim radę :). Eh Nate, Sally - świetne postacie a ich gadki no są znakomite napisane :)

 

Btw. Fajnie, że są PL napisy do 1 części Uncharted. Tylko, że czasami trafiają się błędy - może nie ortograficzne ale bardziej znaczeniowe. No ale mimo to jestem zadowolony :).

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze mialem nie brac na premiere ale jest w fajnej cenie u mnie . oj kusi ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...