Skocz do zawartości
skunRace

Far Cry Primal

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, powiedziałbym wręcz,że od jakiegoś czasu na tego typu gry jest moda i masa ludzi się w nie zagrywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

Filmik z rozgrywki -

.

 

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sowa bombowiec :lol2:

Troszkę inaczej sobie to wszystko wyobrażałem. Źle to nie wygląda.

Edytowane przez Tomek1623

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być dobrze, Blood Dragon mi się podobał, bo było co innego, tak samo tutaj, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

b ciekawy klimat na pewno kupie w sporej obniżce na steam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sowa b-52, Maniek taksówka i Diego sterowany radiowo... A to dopiero początek, będzie jeszcze na pewno leniwiec dywersant i opos skrytobójca.

 

Kufa, nie wiem co oni palą w tym Ubisofcie, ale chcę to samo.

 

Wiecie, co jest najgorsze? Założe się, że wszystkie te absurdalne, idiotyczne rozwiązania (Czy spodziewałem się czegoś innego? Nie. Od początku wiedziałem, że nie da się oprzeć gry na łuku, pałce i ucieczce przed jaguarami, a zatem będą musieli wykombinować coś... zapewne od czapy, skoro samochodów, quadów, karabinów szturmowych i snajperskich wtedy nie było...) nie będą miały żadnego klimatycznego, albo w ogóle żadnego uzasadnienia. (nie wiem, boskie moce od jakiegoś jaskiniowego bóstwa, rażenie piorunem lub coś mądrzejszego, ale coś, co dawałoby jakiś pretekst do istnienia sowiego drona...)

 

No nic, może się starzeję, albo coś. Shadow Warrior 2 jest przy tym spójny, logiczny i stonowany :P

 

Czekam na kolejnego normalnego Far Cry'a i ewentualny spin-off w przyszłości vel Far Call: Black Cry III.

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę inaczej sobie to wszystko wyobrażałem. Źle to nie wygląda.

Natomiast ja mniej więcej tak to sobie wyobrażałem - kolejny, nudny na dłuższą metę Far Cry. Jeśli już pierwszy gameplay powoduje ziewanie, to raczej mojego zainteresowania ten tytuł nie zdobędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

Oglądałem ostatnie filmiki. Niestety to jest kopia FC3, FC4. Ruchy, gesty wszystko wygląda jakby zerżnięte z poprzednich części no i znowu motyw jakiegoś ćpania i dziwnych widzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Far Cry mnie nie interesuje, nie teraz. Bez broni palnej nie widzę siebie grającego w to dłużej.

Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak krótka jak Blood Dragon ale cena o wiele wyższa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ostatnie filmiki. Niestety to jest kopia FC3, FC4. Ruchy, gesty wszystko wygląda jakby zerżnięte z poprzednich części no i znowu motyw jakiegoś ćpania i dziwnych widzeń.

 

Dokładnie, dla mnie FC3 i FC4 to strasznie nudne gry, ogólnie gry Ubisoftu są jakieś takie nijakie, nie umiem tego określić ale czy to WD, czy FC, czy AC wszystkie niby gry AAA ale takie nieporywające, schematyczne. Ta gra będzie nudna jak flaki z olejem, zobaczycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FC3 mi się podobał, ale FC4 będący klonem FC3 wynudził mnie. Tego nawet nie tknę, choć setting bardzo ciekawy. Kurde tyle potencjalnie dobrych gier UBI zepsuło :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

Dokładnie, dla mnie FC3 i FC4 to strasznie nudne gry, ogólnie gry Ubisoftu są jakieś takie nijakie, nie umiem tego określić ale czy to WD, czy FC, czy AC wszystkie niby gry AAA ale takie nieporywające, schematyczne. Ta gra będzie nudna jak flaki z olejem, zobaczycie.

 

No widzisz, o gustach się nie dyskutuje. Mnie osobiście FC3 i FC4 bardzo się podobały i super się bawiłem. Nawet tak dobrze, jak przy Shadow of Mordor i Mad Max, którego obecnie kończę (tak myślę) i 66 godzin póki co na liczniku. No ale jak już coś kupuję, to wszystko zwiedzam, wszystko poboczne robię, już taki jestem. FCP na pewno będę miał w swojej kolekcji...

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

 

 

No widzisz, o gustach się nie dyskutuje. Mnie osobiście FC3 i FC4 bardzo się podobały i super się bawiłem. Nawet tak dobrze, jak przy Shadow of Mordor i Mad Max, którego obecnie kończę (tak myślę) i 66 godzin póki co na liczniku. No ale jak już coś kupuję, to wszystko zwiedzam, wszystko poboczne robię, już taki jestem. FCP na pewno będę miał w swojej kolekcji...

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

Z poważaniem

Nigdy w FC nie grałem, ale teraz chyba jednak zrobię wyjątek i zagram w FCP. Na filmikach gra wydaje mi się naprawdę interesująca, zwłaszcza możliwość posiadania zwierzaków i używania ich jako broni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kieros Powiedz mi po co? Wydali Far cry 4 ktory byl kalka far cry 3 i sprzedal sie, teraz wydadza nowego far cry ktory bedzie kalka 4 tyle ze dodadza troszeczke wieksze zmiany i sprzeda sie jak cieple buleczki. Oni chca jak najmniejszym kosztem zgarnac jak najwiecej kasy, biznes.

Robił byś to samo na ich miejscu więc się nie dziw ;) Jak się widzi $$$ to człowiekowi odpie***** sodówka, także płaczecie i lamentujecie a i tak większość kupi i będzie grać i się bawić świetnie, żaden FC mnie nie znudził oprócz koszmarnej dwójki. Korpo jest nastawione na trzepanie buły i nic nie poradzisz, powtarzam ;) Robiłbyś to samo.

Edytowane przez henus7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem urywki z nowego, 50-minutowego gameplayu i nie zachwyca. Mam wrażenie, że po godzinie lub dwóch miałbym już dość i do FCP nie wrócił. No nic, może kiedyś, na jakiejś spooorej promocji się kupi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie gameplay redakcji z TVGry:

 

Szczerze ? Kolejny klon FarCrya :D

 

Jakby to było coś w stylu trójki lub czwórki to bym kupił, ale klimaty prehistoryczne to nie dla mnie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te same animacje, zachowania i mechaniki klepane od trójki, meh. Ale zachowanie przeciwników to jest dramat aż żal na to patrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na gameplaye to ten świat wydaje się taki sterylny, pusty - nie czuć klimatu po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie zobaczyłem gameplaye i doszłem do wniosku ze kupi w promocjach na razie będę polował na fc4 na steam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...