Skocz do zawartości
skunRace

Far Cry Primal

Rekomendowane odpowiedzi

header.jpg?t=1457398856

 

Witaj w niezwykle niebezpiecznej epoce kamienia łupanego. W tamtych czasach Ziemią władały olbrzymie mamuty i tygrysy szablozębne, a ludzkość tkwiła na szarym końcu łańcucha pokarmowego. Jesteś jedynym pozostałym przy życiu członkiem wyprawy łowieckiej. Jeśli chcesz zawładnąć krainą Oros i zostać najgroźniejszym drapieżnikiem, musisz nauczyć się konstruować zabójcze uzbrojenie, pokonać krwiożercze bestie i przechytrzyć wrogie plemiona.

 

Delikatny szok, ludzie pierwotni, łuki, dzidy i mamuty :o I jak nas utrzymali w niewiedzy, premiera już w marcu.

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli te zaćpane questy w FR4 postanowili przeciągnąć na całą grę. Pachnie Blood Dragonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też czuję że to będzie klon a'la blood dragon.

 

Czyli że będzie zajefajne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po tym jak zobaczyłem zapowiedź Horizona na PS4 to stwierdziłem że zagrał bym w coś takiego tylko bez robotów, po prostu w jakiejś prehistorii. No i proszę, mówisz masz. Jedynie co mnie martwi to człon "Far Cry" przed Primal. Jakoś gry z tej serii nigdy do mnie nie przemawiały :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Setting ciekawy, nawet intrygujący, można powiedzieć. Niestety to nadal Far Cry, czyli "nuda w dżungli". Jeśli poprzednie części, wyładowane gadżetami i bronią palną, potrafiły człowieka znużyć prawie na śmierć, nie wiem jaki pomysł na gameplay ma Ubi w tym wypadku. Tak czy inaczej decyzja dość odważna, "zwykły" kotlet w nowym środowisku na pewno byłby bezpieczniejszy od strony czysto finansowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Setting ciekawy, nawet intrygujący, można powiedzieć. Niestety to nadal Far Cry, czyli "nuda w dżungli". Jeśli poprzednie części, wyładowane gadżetami i bronią palną, potrafiły człowieka znużyć prawie na śmierć, nie wiem jaki pomysł na gameplay ma Ubi w tym wypadku. Tak czy inaczej decyzja dość odważna, "zwykły" kotlet w nowym środowisku na pewno byłby bezpieczniejszy od strony czysto finansowej.

Właśnie... Fabuła i generalnie większość postaci w FC zazwyczaj jest... No są sobie po prostu. :E

Setting wydaje się być ciekawy, nie oklepany i w ogóle ale z drugiej strony IMO nie daje za dużo pola do popisu jeżeli chodzi o ciekawy scenariusz i postacie.

Gdyby to jeszcze robił kto inny to mógłbym dać kredyt zaufania, ale robi to Ubi więc...

 

Z drugiej strony seria stała się znana z posiadania kilku psychodelicznych postaci i motywów więc ciekawi mnie co (czy?) w tym środowisku wyrzeźbią.

 

Ogólnie będę obserwował z zainteresowaniem ale też i bez żadnych oczekiwań. :E

 

 

No i główne pytanie które się rodzi... W jakiej formie zostaną podane nam wieże do odblokowania. :lol2:

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Setting faktycznie fajny. Jestem bardzo ciekaw czym będziemy śmigać :P Chyba koni wtedy nie używali, raczej wszędzie z buta latali więc albo zmniejszą teren albo będziemy biegać z motorkiem w dupie :E

Wieże pewnie jakieś wzgórza, może wysokie drzewa :hmm: też ciekawe.

Ogólnie sama gra jakoś nie kręci mnie mocno, ale jestem ciekaw co wykombinują mając jednak ogromne ograniczenie okresu jaki wybrali.

Edytowane przez Dragonov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym Far Cry w przyszłości niż prehistorii

A ja juz rzygam przyszloscia w grach :wymiotuje:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak będzie wyglądało odbijanie obozów, znaczy się wiosek :E :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubisoft i kolejny Far Cry. Czyli tak na prawde znowu bedzie nuda i kupa, zapewne usiana bugami. Oczywiscie nie mozna zapomniec o powielaniu schematow i sypnieciu garscia "nowosci". BTW ciekawi mnie czy dalej beda wszystko pokazywac przed premiera tak jak w czesci 4 po to zeby czasem nie zaskoczyc czyms gracza :hmm:

Edytowane przez joloxx9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

Od czasu do czasu gram sobie w FC4. Głównie zbieranie, posterunki, wieżyczki i zadania poboczne.

Jeżeli w nowym FC odpuszczą te idiotyczne ćpuńskie wstawki, jakieś wyimaginowane światy, zrobią ciekawą i wciągającą fabułę to gra może być na prawdę dobra. W końcu mało jest gier w tym okresie historycznym. Chciałbym żeby dinozaury też były w tej części no ale na to pewnie nie można liczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kieros Powiedz mi po co? Wydali Far cry 4 ktory byl kalka far cry 3 i sprzedal sie, teraz wydadza nowego far cry ktory bedzie kalka 4 tyle ze dodadza troszeczke wieksze zmiany i sprzeda sie jak cieple buleczki. Oni chca jak najmniejszym kosztem zgarnac jak najwiecej kasy, biznes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy FC będzie w czasach 10 000 p.n.e. w czasie epoki lodowcowej epoce kamienia łupanego, która trwała przez 3,4miliona lat aż do 6000-2000p.n.e., a dinozaury wyginęły jakoś 65 milionów lat temu więc raczej ich nie będzie chociaż kij ich tam wie.

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Horizon moim zdaniem ma sens i zapowiada się na świetną grę, to moim zdaniem nie. Tak jak na głównej, to będzie raczej popierdółka na wzór Blood Dragon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak na głównej, to będzie raczej popierdółka na wzór Blood Dragon.

Oby, oby. Nie chciałbym, żeby tak fajną serię osadzili w tak nieinteresującym mnie settingu.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Setting faktycznie fajny. Jestem bardzo ciekaw czym będziemy śmigać :P Chyba koni wtedy nie używali, raczej wszędzie z buta latali więc albo zmniejszą teren albo będziemy biegać z motorkiem w dupie :E

Wieże pewnie jakieś wzgórza, może wysokie drzewa :hmm: też ciekawe.

Ogólnie sama gra jakoś nie kręci mnie mocno, ale jestem ciekaw co wykombinują mając jednak ogromne ograniczenie okresu jaki wybrali.

 

Setting mnie wręcz zafascynował, bo takich gier nie ma. Zdziwiłem się, że to wychodzi pod tytułem Far Cry.

Pewnie zostaniemy przywódcą plemienia i będziemy podbijać inne plemienia (czyt. odbijanie obozów) . Masa polowania, robienia, broni z kości itd.

Fabuła zawsze była jaka byłą, nawet się grało. Największą frajdę przynajmniej mi sprawiało strzelanie, dla mnie było bardzo satysfakcjonujące.

Te dźwięki z kałacha, można było poczuć prawdziwe AK47 w ręce zwłaszcza w FC3. Tutaj mam obawy czy jednak strzelanie z łuku i naparzanie siekierką będzie dawało tyle frajdy na dłuższą metę.

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak obejrzałem zwiastun przed przeczytaniem tutaj postów myślę sobie: jakiś gniot pewnie będzie. Przynajmniej ja nie miałem pomysłu co tam Ubi mogło zamieścić w FC Primal. Po wejściu tutaj i poczytałem kilka postów coś w głowie zaświeciło, zaczęło mi się trochę podobać, ale zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce. Zresztą takie klimaty raczej nie na moją głowę. Jakoś co nich mnie nie przyciąga. Ale przecież nie ma gier o takiej konstrukcji, to może warto zaryzykowaćquestion.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak obejrzałem zwiastun przed przeczytaniem tutaj postów myślę sobie: jakiś gniot pewnie będzie. Przynajmniej ja nie miałem pomysłu co tam Ubi mogło zamieścić w FC Primal. Po wejściu tutaj i poczytałem kilka postów coś w głowie zaświeciło, zaczęło mi się trochę podobać, ale zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce. Zresztą takie klimaty raczej nie na moją głowę. Jakoś co nich mnie nie przyciąga. Ale przecież nie ma gier o takiej konstrukcji, to może warto zaryzykowaćquestion.gif

Gra miałaby potencjał jeżeli naprawdę położyliby nacisk na survival, na poczucie że zwierzęta mają nad nami przewagę. Jeżeli będzie to strzelanie i polowanie jak w poprzednich częściach, takie casual mode to ja podziękował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra miałaby potencjał jeżeli naprawdę położyliby nacisk na survival, na poczucie że zwierzęta mają nad nami przewagę. Jeżeli będzie to strzelanie i polowanie jak w poprzednich częściach, takie casual mode to ja podziękował.

 

Survival? Wątpię. Może będzie tego niewiele, ale nie należy przesadzać, gdyż teraz głównie gry są robione pod rozwałkę, rozrywkę i zabawę. Niewielka część gier survivalowych/logicznych próbuje się "wydostać" z piasku na zewnątrz, ale na razie jest cienko.

A survival w FC Primal raczej sobie tego nie wyobrażam. Za duży nacisk ze społeczności by był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewielka część gier survivalowych/logicznych próbuje się "wydostać" z piasku na zewnątrz, ale na razie jest cienko.

Panie, survivale cieszą się wielką popularnością na Steamie. ARK: Survival Evolved w liczbie graczy ustępuje pola tylko Wielkiej Trójcy od Valve, a w TOP20 są jeszcze Rust, H1Z1 i Unturned.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...