Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

M_A_N_S_O_N

Star Wars Battlefront

Rekomendowane odpowiedzi

Otwarte testy beta Star Wars: Battlefront rozpoczynają się dziś o 16:00. Grę można już wstępnie pobrać z Origina, PSN-a lub Xbox Live'a. Widocznie z PSN mozna pobierac wczesniej tez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwarte testy beta Star Wars: Battlefront rozpoczynają się dziś o 16:00. Grę można już wstępnie pobrać z Origina, PSN-a lub Xbox Live'a. Widocznie z PSN mozna pobierac wczesniej tez.

 

30 minut wczesniej to jest pobieranie wczesniej? Z origina mozna od wczoraj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 minut wczesniej to jest pobieranie wczesniej? Z origina mozna od wczoraj :D

 

zródło onet :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, za mną już 30 minut na PC, fajne to to nawet, aczkolwiek chyba mego serca nie podbije :) Pogram jeszcze wiecej zeby coś stwierdzić, ale pierwze wrażenie takie se, grafika na pewno na plus, wygląda to świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zapeszać chłopaki, ale chyba doczekaliśmy się po ostatniej aktualizacji poprawnego działania struktur sieciowych Sony. Ostatnimi czasy wszystkie pobierane pliki idą mi maksymalną prędkością łącza i nie ma przymułek tak jak kiedyś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie tak samo, transfer wysoki i stabilny.

Co do bety, zagrałem jeden mecz i mam dosyć, okropnie ta gra wygląda jak dla mnie. Ochota na kupno odeszła raz na zawsze. Brak AA strasznie kuje w oczy no ale chociaż 60fps jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zassałem - 1h i ściągnięte. Całkiem sprawnie trzeba przyznać.

Zagrałem (z braku czasu) dosłownie 20min. Generalnie dużo się dzieje, ładnie wygląda, płynnie śmiga. W weekend pogram dłużej to myślę, że jakieś konkretne zdanie sobię na temat gry wyrobię : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak Wam się gra? U mnie już w pierwszym meczu wywaliło całą grę do menu :D

 

Mam dokładnie tak samo, transfer wysoki i stabilny.

Co do bety, zagrałem jeden mecz i mam dosyć, okropnie ta gra wygląda jak dla mnie. Ochota na kupno odeszła raz na zawsze. Brak AA strasznie kuje w oczy no ale chociaż 60fps jest.

 

Dlaczego od razu okropnie? W przerywniku u mnie tylko gubiło czasem położenie tekstur :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego od razu okropnie? W przerywniku u mnie tylko gubiło czasem położenie tekstur :E

AA w tej grze nie istnieje. Kanciastość, psuje efekt dobrych tekstur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem z godzinkę w Walker Assault i poza fenomenlnie odwzorowanym klimatem Gwiezdnych Wojen niewiele tu widzę ciekawych rzeczy. Grafika owszem bardzo ładna, gra śmiga aż miło, ale gameplay jest po prostu średni. Ja wiem, że strzelamy z blasterów, ale czy one naprawdę nie mogłyby mieć choć odrobiny odrzutu? Bardzo szybko się tutaj ginie - wystarczą ze 3 trafienia i już gryziemy ziemię, co przy niesamowicie łatwym celowaniu sprawia, że trup ściele się zdecydowanie zbyt gęsto. Do tego kompletny brak customizacji broni - znowu rozumiem, że to Gwiezdne Wojny i nie ma tłumików, podwieszanych granatników, czy celowników laserowych, ale pobawić się przynajmniej różnymi celownikami optycznymi byłoby naprawdę miło, zwłaszcza, że celowanie przez lunety wygląda, jak w 2000 roku ot minimalne zbliżenie, czarno naokoło i celowniczek w środku, i tak w każdej jednej broni.

 

No i sam tryb jakoś mnie nie powalił - niby fajny pomysł, ale w rzeczywistości zamiast bitwy o Hoth mamy klasyczne King of the Hill z dwoma punktami do zajęcia. Ciekaw jestem pozostałych trybów bo Gwiezdne Wojny mają potencjał do gier sieciowych, tylko przydałaby się klasyczna rozwałka w stylu battlefieldowego conquestu z mnóstwem pojazdów.

 

Póki co jestem zdania, że gdyby tak "wymontować" z tej gry Gwiezdne Wojny to mielibyśmy bardzo przeciętnego fps-a. No ale muszę jeszcze trochę pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego kompletny brak customizacji broni - znowu rozumiem, że to Gwiezdne Wojny i nie ma tłumików, podwieszanych granatników, czy celowników laserowych, ale pobawić się przynajmniej różnymi celownikami optycznymi byłoby naprawdę miło, zwłaszcza, że celowanie przez lunety wygląda, jak w 2000 roku ot minimalne zbliżenie, czarno naokoło i celowniczek w środku, i tak w każdej jednej broni.

Zgadza się, choć z drugiej strony to w założeniach arcade shooter, a nie właśnie Star Warsowa nakładka na Battlefielda. Przez co mechanika jest odmienna, każdy już sam oceni czy mu odpowiada, czy też nie. Po kilku rundach na Hoth wrażenia mieszane, z przewagą tych negatywnych, lecz - o dziwo - Drop Zone już mi się całkiem spodobało. O dziwo, bo z reguły nie gram w ogóle w "małe" tryby.

Ciekaw jestem pozostałych trybów bo Gwiezdne Wojny mają potencjał do gier sieciowych, tylko przydałaby się klasyczna rozwałka w stylu battlefieldowego conquestu z mnóstwem pojazdów.

No i będzie klasyczna rozwałka, pod nazwą Supremacy. ;)

 

http://starwars.ea.com/starwars/battlefront/features/game-modes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie to gra się rewelacyjnie. Nie mogę się doczekać, aż jutro wrócę do domu :-) Miodność pierwsza klasa, a ten chaos panujący na mapach tylko dodaje grze klimatu!

Chociaż pisze to jako osoba, która raczej stroni od strzelanek multi (bo zazwyczaj ostro obrywam :P).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze pamiętam, że tutaj nie będzie kampanii, nawet takiej w stylu Battlefielda na kilka godzin? Odpaliłem sobie jedną misję singlową i nie ma w niej nic ciekawego.

 

Szkoda, bo pewnie by im kampania mocno podbiła sprzedaż :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze pamiętam, że tutaj nie będzie kampanii, nawet takiej w stylu Battlefielda na kilka godzin? Odpaliłem sobie jedną misję singlową i nie ma w niej nic ciekawego.

 

Szkoda, bo pewnie by im kampania mocno podbiła sprzedaż :E

 

Dobrze pamiętasz, ma być tylko trening i coś w stylu hordy. Ale nie wiem, czy to akurat powód do smutku, DICE ma wybitny antytalent do robienia dobrych kampanii, więc może to i lepiej, że nie dostaniemy jej w Battlefroncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej chyba boli brak "balansu" na Walker Assault. Granie rebeliantami jest MAŁO przyjemne na Hoth...

 

Rozwalenie 2 AT AT przy takim chaosie jaki panuje na mapie, mniejszej ilości sprzętu i braku broni przeciwpancernej (kontry na AT-ST) wydaje się baaaardzo trudne.

 

Z jednej strony w filmie rebelianci też przegrali, ale...

 

Odczucia co do samej gry mam mocno pozytywne, grafika przepiękna, audio żywcem z filmów, zaś gameplay to krzyżówka Garden Warfare i Battlefielda. ;) Szansa na zakup tej wzrosła dosyć sporo dzięki becie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem strasznie zajarany jak pokazała się zapowiedź i teraz emocje mi opadły. Dam jeszcze jej dwie godzinki, ale chyba jestem za cienki na sieciowe shootery, dostawanie headshota za każdym rogiem nie pomaga w nauce :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield - Star Wars

No nie bardzo. Najpierw zagraj, później się wypowiadaj. Jedyna właściwa kolejność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zagrałem na razie dwa mecze. Fajne pif-paf, faktycznie dużo się dzieje i Imperium lepiej się grało :E.

Może następnym razem uda się dorwać do jakiejś machiny, bo ładnie koszą. Nawet udało się ustrzelić Luke'a.

Co z tego, że jest doładowany, skoro ma przekichane bo zaraz wszyscy się na niego rzucają :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej chyba boli brak "balansu" na Walker Assault. Granie rebeliantami jest MAŁO przyjemne na Hoth...

 

Rozwalenie 2 AT AT przy takim chaosie jaki panuje na mapie, mniejszej ilości sprzętu i braku broni przeciwpancernej (kontry na AT-ST) wydaje się baaaardzo trudne.

 

Dokładnie, balans w Walker Assault leży i kwiczy. Twórcy powinni albo znacznie zmniejszyć ilość HP, które mają AT-AT, albo skrócić czas potrzebny na przyzwanie bombowca, który niszczy na kilka chwil ich "tarcze". Mam na liczniku ze 3 h, wszystko w tym trybie i ani razu Rebelia nie wygrała. Wzywanie bombowców ciągnie się w nieskończoność, a co więcej wystarczy, że Imperium wyłączy nam przekaźnik i całe proces wzywania zaczyna się od nowa. Jedyną szansą dla Rebelii w tym trybie jest przez całą grę skupienie się na jednym AT-AT i zniszczenie drugiego na ostatniej linii za pomocą linki wystrzeliwanej z myśliwca. Tylko, że zanim AT-AT stanie się wrażliwy to myśliwiec zazwyczaj zostaje zniszczony, bo ludzie nie oszczędzają go na ten kluczowy moment. No i tak czy siak zostaje drugi AT-AT, którego jeszcze nie widziałem rozwalonego zwykłym ogniem Rebelii. Trochę za mało ludzi wie, że gdy ikonki walkerów robią się czerwone to trzeba do nich strzelać, jak opętani.

 

Co do AT-ST (czyli kurczaków) to nie są one takie straszne - zwykła broń je uszkadza, więc jeśli Rebelianci skupią ogień na nich to bardzo szybko padają.

 

Udało mi się za to raz AT-AT myśliwcem z linką zniszczyć i przyznam, że satysfakcja jest spora, choć QTE związany okręcaniem walkera linką jest wkurzający :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemem w tym scenariuszu jest też to, że dużo ludzi nie ogarnia co się dzieje (W tym ja :E). Po stronie imperium trzeba po prostu rozwalać rebeliantów, a niestety po stronie rebelii trzeba już trochę myśleć nad tym co się robi. Razem z problemem dużej ilości HP na AT-AT faktycznie jest on prawie nie do zniszczenia. No ale po to jest beta, może wprowadzą w tej misji jakiś balans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Witam, zamierzam sam zainstalować sobie monitoring wokoło domu i mam pytanie, ponieważ jestem laikiem. Czy można tak połączyć kamery za pomocą tych extenderów? 
    • Postaram się podrzucić następnym razem, jak będę na miejscu. Jak byłem ostatnio, to tyle pamiętam, że łapało LTE2100 z przekaźnika na odległości niecałych 4 km, a moc sięgała niżej niż -90dBm. Ogólnie tragedia z wczytaniem najprostszej strony internetowej, u 3 operatorów podobnie.   Powiem tak - została ta antena wybrana i zamontowana przez "fachowca" na zlecenie innych domowników. Ja się na tym tak nie znam, ale zanim się dowiedziałem jeszcze co tam w ogóle zostało zamontowane, to czułem już, że to będzie bubel, bo co innego może taki "fachowiec" zamontować. No i widzę, że moje przypuszczenia się potwierdzają. Żadnej poprawy to nie da? Bo trochę teraz ciężko będzie to zdjąć i rozmontować, nie wspominając już o poniesionych kosztach i ewentualnych następnych kosztach zakupu nowej anteny. Czy jesteś w stanie odpowiedzieć na resztę pytań dotyczących routera? Na przykład takie złącza to pewnie i tak zawsze będą te same, więc niezależnie od anteny router chyba można wybrać już teraz (mogę się mylić!). Chciałbym szczerze mieć coś ogarnięte przez majówką, o ile jest to osiągalne.
    • Witam po rocznej przerwie ; -). Odnawiam temat. Jak można łatwo odgadnąć, w poprzednim roku nic nie wyszło z kupna PC. Nic jednak straconego, gdyż jestem aktualnie gotowy do kupna gotowego zestawu lub zbudowania własnego PC. Budżet za samą jednostkę z softwarem (OS + Office) +/- 10000zł. Mogę dołożyć, o ile będzie miało to sens. Na początek, znalazłem taką oto promo w X-KOM: https://www.x-kom.pl/p/1220819-desktop-g4m3r-hero-i7-14700f-32gb-1tb-rtx4070s-w11x.html?sm=lowcygier Czy to dobra oferta? Czy też lepiej zbudować własną maszynę od zera?    
    • Świetne rady, autor tematu gra w 3440x1440, więc jakim cudem warto zmieniać 4070Ti na 4070Ti Super, skoro premiera RTX 5000 jest tak nieodległa ? Zanim braknie mu 12GB VRAM w tej rozdzielczości to będzie premiera RTX 6000. Więc @andriejek69 jak masz zmieniać teraz kartę to albo coś dużo mocniejszego, albo czekaj na nowe RTXy. Chyba, że faktycznie chcesz pograć w Cyberpanka z Path Tracingiem, ale tam nawet 4070Ti Super z 16GB to będzie za mało. Zrobisz ja uważasz, ale osobiście uważam taką zmanię za kompletnie bezsensowną, bo obecna kara Ci wystarczy do tej rozdzielczości, a jak zmieniać to na 4090, żeby faktycznie poczuć różnicę, teraz dostaniesz 10% to wydajności. Jedyna opcja to sprzedaż obecnej karty za dobrą cenę i niewielka dopłata.
    • Trudne się wylosowało... Monitorów z tunerem jest jak na lekartwo a szybszych niz 60hz tym bardziej. Nie ma mowy też o oledzie ani miniledzie z tunerem chyba że chodzi o telewizor to już prędzej coś znajdziesz.  Nie podałeś specyfikacji swojego komputera to też niezbyt można powiedzieć czy poradzi sobie z monitorem 4k np. (Samsung monitor m7 i m8) mają smart tv ale tunera już nie mają... Dodatkowo są na matrycy VA co nie każdemu może przypaść do gustu. Najlepszym rozwiązaniem będzie kupno możliwie najlepszego monitora na miniledzie/oled (jeżeli nadal mówimy o budżecie 4000zł) i jakiegoś smartboxa (googletv) z tunerem i podłączenie go do monitora poprzez HDMI.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...