Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

arkowszy

Czy zagram na tym w CS GO ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym pograć w CS GO, jednak z tego co czytam ma on spore wymagania jeżeli chodzi o procesor i nieco mniejsze jeżeli chodzi o grafikę.

Stąd też pytanie czy procesor Celeron G1820 2x2.7 GHz uciągnie tą gierkę?

 

4 GB ram, Win 8.1

 

Co do grafiki, planuję kupić HD 5770 lub R7 250 - 1GB ddr5 (wstępnie wybrałem takie, ponieważ używki mają dość przystępne ceny, a nie chce wydać za dużo).

 

Da rade pograć na takim sprzęcie?

 

Z góry dzięki za pomoc / porady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż gra powinna sie uruchomić, ale raczej nie będzie to komfortowa gra na tym zestawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli głównie procesor, czy grafika też może mieć problemy? Czytałem, że CS GO śmiga dosyć dobrze nawet na starszych kartach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fevi

Gra nie powinna chodzić źle, kiedyś grałem w csa go na procku intel core 2 duo e8400 i gra była dosyć płynna, a ten "baleron" jest jednak wydajniejszy od tego procka co wymieniłem. Ważne, żeby dobrać dobrą grafę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie pograsz (oczywiście nie na wysokich detalach) :)

jedyne co to procek troszkę nie domaga ale nie jest najgorzej, zawsze można zrobić OC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fevi

Spokojnie pograsz (oczywiście nie na wysokich detalach) :)

jedyne co to procek troszkę nie domaga ale nie jest najgorzej, zawsze można zrobić OC

Niestety ale ten procesor nie ma odblokowanego mnożnika, więc może co najwyżej zrobić sobie symboliczne OC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam podobny sprzęt, grafa trochę gorsza + win7 a nie 8 i nie mam powodów do narzekania. nie gram na full detalach, ale i tak bym nie grał bo tylko przeszkadzają w try'hardowaniu :)

fps'y stałe 100, nie zacina na smoke'ach etc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokazcir filmiki z tymi hyper 100fps+ na 2 rdzeniach

chyba ze o singe piszecie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pentium G2130 + nvidia 9600gt (oc do końca suwaków, bez oc fps_max 85) + 4gb ram

 

1024x768 wszystko low , na mm ustawione fps_max 120, spadki do 65fps podczas mocnej akcji

 

I3 2120 + hd5850 + 4gb ram

 

1024x768 wszystko low , na mm ustawione fps_max 180 , spadki do 120-130 fps podczas mocnej akcji

 

i3 2120 + hd7850 + 4gb ram

 

1024x768 wszystko low , na mm ustawione fps_max 180 , spadki do 120-130 fps podczas mocnej akcji

 

i5 2500k bez oc + hd7850 + 4gb ram

 

1024x768 wszystko low , na mm ustawione fps_max 300 , spadki do około 200 fps podczas mocnej akcji

 

i5 2500k@ 4.5ghz + hd7850 + 4gb ram

 

1024x768 wszystko low , na mm ustawione fps_max 300 , spadki 250-280 fps podczas mocnej akcji

 

i5 2500k@ 4.5ghz + hd7850 + 8gb ram

 

1024x768 wszystko low , na mm ustawione fps_max 300 , spadki 250-280 fps podczas mocnej akcji (po ostatniej aktualizacji mam dropy do 40 fps, nie mam żadnego wirusa , nie przegrzewa się nic, po prostu skopała coś aktualizacja).

 

Są to moje obserwacje podczas gry, a nie że słyszałem, czytałem czy coś w tym stylu. Na moje lepiej jest dołożyć do najtańszej i3 i masz już 100fps bez spadków, co zapewni dość płynną grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po ostatnich aktualizacjach od valve to nie jest nic pewnego

zawsze miałem na swojej i5-2500 250-300 fps a teraz są takie dropy że mam ochotę od strzała wyłączyć grę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie działać w miarę płynnie według mnie, ale w przypadku CS GO im więcej FPS tym lepiej.

Moim zdaniem bez 60 fps nie ma nawet co podchodzić, bo skilla w ten sposób nie zrobić. Dlatego radzę doinwestować do sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marudzicie. Pójdzie mu i od czasu do czasu może mieć jakies przycinki ale gra powinna być na dostatecznym/dobrym poziomie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • To jest 120mm wentylator Dla pewności zmierz jeden bok i napisz. Jeżeli jest to jak pisałem 120mm to masz wybór, tylko napisz jakie jest napięcie na obecnym wentylatorze, gdy zasilacz jest w idle - wystarczy go uruchomić na stole z zwartymi zielonym i obojętnie jakimś czarnym. Ta zworka uruchomi zasilanie.
    • kupujesz najtańszy Arctic Cooling F12 bez PWM, rozcinasz wtyczkę, lutujesz i gotowe.
    • No i już widać że kompletnie nie zrozumiałeś co napisałem. Napisałem, że te wykresy zostały później skorygowane. Oba które przytoczyłeś są i były niekompletne i niedokładne już w dniu ich publikacji. Pierwszy wykres w zasadzie jest drugim wykresem ale ze zmienionym liczeniem dokładności i wywaloną częścią danych, które ktoś uznał za mało szczegółowe (bo w zasadzie nie pasowały do wyliczeń by osiągnąć 95% dokładność w ujęciu statystyczno-metrologicznym modelu, nie myl tego z dokładnością danych bo to nie to samo).   Jak chcesz patrzeć w szerszej perspektywie to zainteresuj się czym było MWP (średniowieczny okres cieplny) i co było jego przyczyną. Trwał od około 1000 do 1300 roku. Napisałem, zestaw to sobie z danymi aktywności wulkanicznej (podpowiedź - była znacznie niższa niż wcześniej) oraz z promieniowaniem słonecznym, które było wyższe. Natomiast do małej epoki lodowcowej która zaczęła się około 1600 roku a skończyła około 1900 roku spowodował bardzo duży wzrost aktywności wulkanicznej w konsekwencji zmniejszone promieniowanie słoneczne. Co ciekawe nie zawsze duża aktywność wulkaniczna działa globalnie czego dowodzi wybuch Pektu-San (góra Paektu) w okolicy 946 roku którego erupcja była większa niż inne powodujące zmiany globalne, a jednak wpłynęła tylko lokalnie na Półwyspie Koreańskim.  Co na to wpłynęło? Mógł to być choćby korzystny w tej sytuacji układ prądów powietrza w okresie erupcji. To co piszesz ogólnie świadczy o tym, że nie ogarniasz jak to wszystko jest połączone i jak zmiana kilku elementów może wpłynąć na pozostałe. Stąd właśnie teksty typu:     Gdzie widać jak na dłoni, że nie ogarniasz dlaczego analizuje się tempo zmian głównie w okresie po 1900 roku.  Odpowiedz sobie sam na pytanie jaki przemysł miał człowiek w latach 800-1300 który mógłby globalnie wpłynąć na temperatury, żeby nie mówić o tym, że wtedy było to zjawisko naturalne. Zestaw to sobie teraz właśnie z tempem wzrostu temperatury i zmian w układzie klimatycznym na Ziemi w ostatnich 100 latach. Może znajdziesz odpowiedź, a nie wysiądziesz z racji tego że Cię to przerosło.  
    • Co to za gówniany monitor ten Aorus 😄 3 strony rozprawek o tym jak włączyć tryb, a co powinno być w instrukcji na wierzchu
    • Albo USA postawiło warunek w zamian za zabawki i pieniądze  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...